Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı; Eski, kırık, kırık veya ezilmiş vakalar %100 orijinal kapak ile değiştirilir ve ilk güne geri yüklenir. Teknik servis çalışanlarımız, herhangi bir sorun yaşamadan yaklaşık 60 dakika içerisinde tamir edebilir veya değiştirebilir ve %100 orijinal parçalar kullanılır. Performansın ilk gününde yapılır ve beğeninize ve hizmetinize sunulur.Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı; Xiaomi mi 6 arka cam kapak alınan darbeler sebebiyle kırılabilir. Zamanla sert parçalarla temas sebebiyle çizilebilir. Çatlaklar oluşabilir. Bu problemlerin çözümü, arka kapağı uzman bir teknisyen tarafından değiştirmektir.

Neden Teknisyen Tarafından Yapılmalı

Arka cam kapak çıkarılabilir değil. Davaya bağlı. Isıtma ve özel teknisyen ekipmanı yardımı ile açılır. Ne yazık ki, arka cam kapağını ayrı ayrı açmaya çalışırken cihaza geri dönüşü olmayan hasar neden olur.

Xiaomi Mi 6 Arka Kapak Değişimi

6 gram ağırlığıyla dikkati çeken Xiaomi Mi 168, beyaz, siyah ve mavi renklerle geliyor. Cep Hastanesi servisimiz, Xiaomi mi 6 arka kapak değiştirme için tüm renk alternatiflerini sunar. Cep Hastanesi servisimizde cihazın arka kapak değiştirme fiyatı 149 TL olarak belirlendi. Xiaomi Mi 6 orta sınıf bir üründür. Bu sebeple, arka kapağın hasar görmesi gibi durumlarda, değiştirme ücreti çok yüksek değildir. Cep Hastanesi Xiaomi mi 6 arka kapak değiştirme işlemine başlamadan önce, meydana gelebilecek herhangi bir durum için verilerinizi önceden yedekliyoruz. Bu şekilde, bilgileriniz mutlaka zarar görmez. Tüm arka kapak değiştirme işlemi ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Cihazınızı PTT kargo sözleşme numarası (0532 245 0532) ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı

Xiaomi Arka Kapak Değişim

Xiaomi arka cam kapak değiştirme 1 ay cep hastane garanti Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, ses on, OFF ve off güç düğmesi Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişiklik yoktur. Bizim hizmet söz konusu olduğunda, değişim süresi 60 dakika, 3 (üç) iş günü zaman kargo teslimat (tek taraflı ücretsiz ). Tek atış ateş edebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefonlar İçin Gimbal Önerileri

Xiaomi Ekran Değişim Fiyatları

Xiaomi ekran değişim fiyatları %100 tüketici Memnuniyeti ve en ucuz fiyat garantisi sağlayarak Xiaomi servis hizmetlerini en iyi şartlarda sunmak için buradayız. Hizmetimizde, Xiaomi modellerinin ekran ve pil değiştirmelerini 3 ay garanti ile hızlı ve güvenli hale getirebilirsiniz. Neden Bizi Seçmelisin? Teknik servis süreçlerimizde tedarik problemimiz olmadığı sürece orijinal ürünler kullanıyoruz. Orijinal ürünlerin dışında.

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Kırıldı

Xiaomi Mi 6 Arka Cam Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi mi 6 arka cam kapak değiştirme süresi, teknik servis adresimize ve tek taraflı ücretsiz gönderim servisimizin kullanıldığı 3 (üç) iş gününe gelirseniz ortalama 1 saattir.

  • Bilgileriniz mutlaka silinmez.
  • Arka cam kapak ilk günkü görünümüne geri kavuşur.
  • Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi arka kapak garanti kartı ile beraber sizlere teslimi yapılır.

Garanti süresi boyunca arka kapak ile alakalı kullanıcı hatası dışında, teknik sorunlar Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi 6 arka cam kapak , mi 6 arka cam kapak , xiaomi arka kapak kırıldı , xiaomi mi 6 arka cam değişimi , xiaomi mi 6 arka cam.