Xiaomi Mi 6 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Mi 6 Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 6 batarya değişimi, fiyatı 170 TL‘dir. Orjinal 3350 mAh ürün kullanılır. Batarya değişimi öncesi ya da sonrasında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez. Pil değişimi süresi teknik servis adresimize gelindiğinde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Xiaomi mi 6 batarya değişimi fiyatı 170 TL’dir. Orjinal 3350 mAh ürün kullanılmıştır. Batarya değişimi Bilgileriniz silinmez. Pil takma süresi teknik servis adresi gelin zamanında ortalama 1 saat, Şimdi dilerseniz Cep Hastanesi Xiaomi Mi 6 batarya takma nasıl yapılır, nelere dikkat edilir ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını paylaşalım.

Xiaomi Mi 6 batarya değişimi nasıl yapılır

Xiaomi mi 6 pil değişimi ” tecrübeli ve tecrübeli xiaomi teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Pil değiştirme ile teknik servis odası, cihaz sağlığı için gerekli tüm şartları sağlar.

Periyodik olarak sterilize edilir.
Statik elektrikten tamamen arınmış olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutuluyor.
Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz sterilize edilmiş antistatik eldiven ve statik olmayan bileklikler giyerler.
Telefon, xiaomi Mi 6 pil değişiminden önce yada sonra hiçbir zaman sıfırlanmaz. Bu bilgilerinizi silmez. Şimdi, hizmetimizde xiaomi mi 6’i onarmak dilerseniz, size nasıl yapılacağını anlattığımız videoyu izleyin.

Xiaomi Mi 6 batarya değişimi fiyatı

Xiaomi mi 6 pil değişimi fiyatı 170 TL. Bu ücret, teknisyen müdahalesi ve Kargo sevk edilirse 2 taraflı kargo ücreti içerir. Pili değiştirirken, 3350 mAh (miliamper) orijinal pili kullanılır.

Xiaomi mi 6 pil değiştirildikten sonra, telefonunuz 3 ayları için bir Cep Hastanesi onaylı pil garanti kartı ile teslimi yapılır. Bu şekilde, batarya ile alakalı kullanıcı hatası dışındaki garanti süresi boyunca karşılaşılan teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: OnePlus 7T Özellikleri 

Xiaomi Mi 6 Batarya Sorunu
Xiaomi Mi 6 Batarya Sorunu

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi 6 batarya değişimi ankara , xiaomi mi 6 batarya fiyatı , xiaomi redmi 6 batarya fiyatı , xiaomi mi 6 pil değişimi , mi 6 batarya değişimi , xiaomi mi 6 batarya fiyat , xiaomi batarya değişimi , xiaomi mi 6 batarya , mi 6 pil değişimi , mi 5 batarya değişimi

Xiaomi Mi 6 batarya sorunu

Xiaomi mi 6 akıllı telefonun 2 sorunları var. Bu sorunların her telefonda geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Birincisi, zamanla pil dayanıklılığının azalmasıdır. Herhangi bir pilde olduğu gibi, xiaomi Mi 6’te kullanılan pil ömrü vardır. Örneğin, şarj ve deşarj sonra 300 kez ilk kez, belki 24 saat yeterli şarj zaman içinde bir kaç saat aşağı gidebilirsiniz.

İkinci sorun pilin şişmesidir. Telefonu aşırı ısınırken kullanmaya devam edin, şarj olurken cihazı kullanın veya orijinal olmayan şarj cihazları telefonun pilinin şişmesine neden olabilir. Böyle bir durumda, cihaza daha fazla zarar vermemek ve istenmeyen olayları önlemek için Pil mümkün olan en kısa sürede değiştirilmelidir.