Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi pil değişiklik,Pil (pil) değiştirme yaklaşık 1 saat içinde ustalaşmış xiaomi teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu süre 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2-taraflı ücretsiz kargo hizmeti. Bilgileriniz silinmez sonra “Xiaomi mi 9 pil değişiklik yapma”” Telefonunuz Cep Hastanesi  pil garanti kartı ile teslim edilir. Orjinal 3300 mAh ürün kullanılmıştır.

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi Fiyatı

Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile Xiaomi mi 9 pil değişiklik yapma fiyatı 3 ay 200 TL. Bu ücret, teknisyen müdahalesi veya kargo sevk edildiğinde ulaşım ücretlerini ihtiva eder.

Orijinal 3300 mAh (miliamper) Ürün xiaomi mi 9 pil değiştirme için kullanılır.

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi mi 9 pil değişimi, uzman ve deneyimli XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafınca, özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak cihaz sağlığı için gerekli tüm önlemlerin alındığı teknik servis odamızda yapılmaktadır.

Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir.
Statik elektrikten tamamen arınmış olacak şekilde tasarlanmıştır.
7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutuluyor.
Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik olmayan bileklikler ve sterilize eldivenler giyerler. Aşağıdaki xiaomi mi 9 pil değişimi video incelemesinde çevreyi nasıl onarabilirim.

147228 Phones Review Review Xiaomi Mi 9 Image1 Cgb2Xkle16

Xiaomi Mi 9 Batarya Tamiri Aşamaları

Pilin hızlı boşalması, pil şişmesi ve benzeri sorunlar nedeniyle teknik servisimize getirilen Xiaomi Mi 9 akıllı telefonunuz, servis kaydı yapıldıktan sonrasında teknik servis odasına alınır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ses Değişimi

Teknik servis adresimize gelirseniz Xiaomi mi 9 pil değişiklik yapma süresi 1 saattir. Teknik servisimize gelemezseniz, ortalama 3 (üç) iş günü içinde pilin değiştirilmesini sağlamak için 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz arıza tespiti.
Sorunlu pil cihazdan çıkarılır.
Orijinal Ürün pili 3300 mAh (miliamper) ile değiştirin.
Telefonun tüm testleri yapılır.
Aletinız araştırma için size teslim edilecektir.
Telefonunuzu alırken, pil garanti kartınız 3 ay boyunca hazırlanmış olur.
Telefonunuzu istediğiniz kadar test etme ve herhangi bir şüpheniz varsa size geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.
Xiaomi mi 9 pil değiştirildikten sonrasında, telefonunuzdaki bilgiler asla silinmeyecektir. Şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri döner.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi 9 batarya fiyatı , xiaomi mi 9 se batarya değişimi , xiaomi mi 9 batarya
mi 9 batarya , xiaomi mi 9 batarya performansı , mi 9 batarya performansı

Xiaomi Mi 9 Şarj Çabuk Bitiyor, Neden ?

Herhangi bir pilde olduğu gibi, xiaomi mi 9 akıllı telefonun ömrü vardır. Bizler pil şarj – boşalma numarası yada zaman açısından bu hayat verebilir. Örneğin, kullanımdan 300 defa yada 1 yıl sonra. Bununla beraber, bu problemle, kimi zaman farklı nedenlerden dolayı aşırı ısınma yada pil şişmesi olabilir. Her iki mesele ortaya çıktığında, Xiaomi mi 9 pil hızlı bir şekilde çalışacaktır.

Xiaomi mi 9 pil değişimi, iyi mi yapıldığı ve neye dikkat edildiği hakkında her şeyi açıklamaya çalıştık. Herhangi bir sorunuz var ise, teknik servis temsilcimizi arayabilir veya yorumlar alanına yazabilirsiniz.

Xiaomi Batarya Değişimi Hakkında