Xiaomi Mi 9 Lite Arka Kapak Değişimi

199 TL

Xiaomi Mi 9Lite Arka Kapak Değişimi Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.

Kategoriler:

Açıklama

Xiaomi Mi 9 Lite Arka Kapak Değişimi. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakimldu o. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.

Xiaomi Mi 9 Lite cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile kullanışlı bir seridir.

Xiaomi Mi 9 Lite Arka Cam Değişimi Fiyatları

Xiaomi Mi 9 Lite Arka Kapak Değişimi 199 TL

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Mi 9 LİTE cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi Xiaomi Mi 9 Lite cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

Xiaomi Mi 9 Lite Kapak değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktayız. Bunun yanı sıra firmamızda kapak değişimi, ön cam değişimi, LCD ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Mi 9 Lite arka cam değişimi işçilik ve teslim Süresi

Xiaomi Mi 9 Lite Arka Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orijinale yakın olarak bulunmaktadır. Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orijinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma Xiaomi Mi 9 Lite cep telefonunun tamirin parça değişimini yazılı ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Fakat yapılan işlemlere ve değiştirilen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Xiaomi Mi 8 Lite ekran değişimi videosu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Mi 9 Lite Arka Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir