Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu

Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu

Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu

Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu, Birçok telefonlarda olduğu gibi, Xiaomi Mi A1 telefonlarıyla ilgili sorunlardan biri A1 uygulamasının durduğu hatadır. Böyle bir hata aldığınızda telefonunuzu sıfırlamaya çalışmayın.

Elektronik cihazlardaki sorunlar hakkında yapılacak ilk şeyin 1-2 dakika sonra kapanıp yeniden açıldığını lütfen unutmayın. Sorun çözülmezse, Xiaomi Mi A1 telefonunuzun ayarlarına bir göz atın. Bu ayarlarda ne yapılmalıdır?

Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu ve Çözümü

Xiaomi Mi A1 cihazınızdaki Sistemi’nin sorununu çözmek için yapacağınız ilk şey, hata yapma uygulamasının telefonunuzun işletim sistemi ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmektir. Yani eğer Xiaomi mi A1 telefonunuzun Android 7 işletim sistemi ve Uygulama Android 8‘i destekliyorsa, uygulamayı kullanamazsınız.

Xiaomi Donma Sorunu
Xiaomi Donma Sorunu

Uyumlu ise;

1- Ayarlar > uygulamalar ve bildirimler > uygulama bilgileri alar’a tıklayın.

2- Sonrasında “Uygulama Durduruldu” hatası veren uygulamayı açın.

3- Sonraki ekranda “Temizleveri” ve üzerine Temizle Temizle “düğmeleri sonraki ekranda” depolama basın bölümünde. Böylece, uygulama veren hatalarla ilgili kayıtlar silinecektir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi GPS Problemi Nasıl Onarılır

4- Sorun çözülmezse, maalesef uygulamayı telefondan çıkarın ve tekrar yükleyin.

5- Uygulamayı kaldırmak ve yeniden yüklemek için bir çözüm yoksa, son çare fabrika ayarlarına sıfırlanır. Fabrika sıfırlamadan önce verilerinizi her zaman yedekleyin. Çünkü bir fabrika sıfırlaması telefondaki her şeyi sıfırlar.

Eğer (örneğin bir oyun veya resim düzenleme uygulaması gibi) uygulamayı kullanarak değil olasılığı varsa, başka benzer bir uygulama kullanın. Yani fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekmez.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  xiaomi mi5 sorunları, xiaomi mi4 sorunları, xiaomi a1 sorunları, xiaomi telefon sorunları, xiaomi mi5s sorunları, xiaomi 6 sorunları, xiaomi a2 sorunları, xiaomi yazılım sorunları, xiaomi sorunlar, xiaomi ahize sorunu, xiaomi arama sorunu, xiaomi acilmama sorunu, xiaomi alarm sorunu, xiaomi aux sorunu, xiaomi bildirim sorunu, xiaomi batarya sorunu, xiaomi bluetooth sorunu, xiaomi band sorunu, xiaomi bağlantı sorunu, xiaomi bant sorunu, xiaomi bölge sorunu, Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu