Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum sorusu ile cep hastanesi firmamıza gelen arızaların isteği üzerine ne yapmanız gerektiğine dair açıklamalı makale girme gereği duyduk. Aşağıda müşterimizin sorusu yer almaktadır.

Merhaba, Kısa müddet Evvel elime mi5 telefon geçti, telefon yabancının değil, çok yakın bir arkadaşımın. Cihazı inter kesin üzerinden almış, birkaç ay sorunsuz şekilde kullanılan telefon, geçenlerde durduk yerde kilitlenip etkinleştirmek için kod istemeye başlamış.

aygıt üzerinde görünen bir kullanıcı ID numarası Mevcut ama tam ismi ve parolası bilinmiyor, kendiside böyle bir hesap açtığını hatırlamıyor, internet Cilt telefonu aldığı kişiye de ulaşmaya çalıştık ama Netice yok malesef arkadaşımda bu tür yazılım güncelleme vs. uğraşan birisi değil, Biricik yaptığı tel. birlikteliği, resim çekme veya internete girme vs. başka bir deyişle aygıt şuan kilitli ve özdeş vakitte yaptığım kontrolde bootloader kilidi de kapalı, başka bir deyişle rastgele bir şekilde yazılım atıp sıfırlama şansımız da yok (veya ben beceremedim)

Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

Deep flash cable ile de tecrübe ettim Gene olmadı. Xiaomi den Yepyeni bir account oluşturdum ve bootloader kilidini açmak istediğimi söyledim , onlarda bootloader kilidini açmak için , yazılım linkini gönderdiler ama Gene aygıt üzerindeki kayıtlı kullanıcı ismi ve parolası gerektiğinden Gene unlock yapamadım %50 de kesilip “farklı kullanıcı ismi ve parolası ” olduğunu belirten yanılgı veriyor.

Xiaomi ye tekrar email attım burada yazdıklarımdan henüz Detaylı ve bütün aygıt profilini belirttim (orijinal kutusu ve bütün aksesuarları eksiksiz). Bakalım ne yanıt istikbal yoksa çöpe mi atacağız. Cihazı kurtarmak isterim bu yüzden Hemen hemen sıfır bir aygıt, ve 64 gb. olan modeli, üzerinde Biricik bir kılcal çizik dahi yok.

Sizin anlayacağınız aygıt şimdi çöp vaziyetinde, bunu kurtarabilme şansımız varmıdır veya harbi manada bir servis bulabilirmiyiz.

Mi Cloud Hesabını nasıl silersiniz?

Mi Hesabı, Xiaomi tarafından Xiaomi aygıt kullanıcılarına sunulan bir hizmet.

Mi hesabı, Xiaomi’nin kullanıcılarına Muhtelif ürünlerine ve hizmetlerine ulaşmak için sağladığı şahsi hesaptır. Xiaomi tarafından sunulan popüler hizmetler Mi Cloud, Data Sync, Telefon Bulucu, Mi.com üzerinde Alışveriş, MIUI Forum, Mi Hızlı Satış, Mi Temalar, Mi Oyunları, Bootloader Unlocking vb. yukarıda verilen hizmetleri kullanmak için Xiaomi Hesabı olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranda Renk Bozulması

Ancak kimi nedenlerden Ötürü hesabı kaldırmak isterseniz nasıl yapıldığını aşağıda bulabilirsiniz.

Cihazınızdan Xiaomi Hesabı Kaldırma Adımları

Telefondan varolan bir hesabını kaldırmak istiyorsanız, aşağıda verilen adımları takip edin.

1. Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gidin . Aşağı kaydırın ve menüden Mi Hesabını seçin.

Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum
Xiaomi Mi Account Hesabımı Unuttum

 

2. Şimdi, bu, Mi Hesap’ta ki verilerinizi gösterecektir. Bu hesaptan  çıkış yapmak için alttan ” Çıkış Yap ” ı seçin . aşarıyla çıkış yapmak için parola isteyecektir.

Mi Hesap Sıfırlama
Mi Hesap Sıfırlama

Bu kadar! Telefonunuzdan başarıyla Xiaomi Hesabı kaldırılmıştır. Bu hesap silme değil cihazdan kaldırmaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi hesabımı unuttum , xiaomi mi hesabı unuttum , mi hesap unuttum , mi cloud hesabı şifremi unuttum , mi hesap kurtarma , mi account açma , xiaomi mi hesabı kırma , xiaomi mi hesabı açma , account.mi.com , mi account sıfırlama.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar