Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi Max WiFi sorunu

Xiaomi Mi Max WiFi sorunu

Xiaomi Mi Max Wifi Sorunu

Xiaomi Mi Max WiFi sorunu Devasa ekranıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Max uzun süredir şirketin en iddialı telefonları arasında yer alıyor. Ancak telefonun önemli bir WiFi sorunu bulunuyor ve Cep Hastanesi bunu çözmeye hazır.

[toc]

Ekran xiaomi mi Max akıllı telefonda değiştirildiğinde, WiFi almaz ve çalışmayı durdurabilir. Bu telefonda Ciddi bir Mesele anlamına gelir. Cep Hastaensi xiaomi mi Max’deki tecrübeli teknisyenlerimizin WiFi sorununu ortadan kaldırır.

Telefonum Wifi’ye Bağlanmıyor
Telefonum Wifi’ye Bağlanmıyor

WiFi entegre ekran geçişine İlave olarak, GRPS de sorunlara sebep olur. Bu iki sorun, cep pazarında ekranı değiştirirken MiMax cihazlarıyla oluşmaz. Gelişmiş tamir seçeneklerimiz ve işçilik garantimiz ile artık cihazınızı cep Market’te tamir ettirebilirsiniz.

Telefonum Wifi’ye Bağlanmıyor [Kesin Çözümü]

Akıllı telefon kullanıcıları için internete bağlanmak son aşama ehemmiyetlidir. Telefondaki bütün uygulamalar internete bağlı olarak çalışacağından, internete bağlanamadığında telefon nerdeyse  dönem dışı bırakılır.

Ancak, Samsung, İPhone ve LG telefonlarında WiFi bağlantısı meselesi çözülmesi şart olan önemli bir sorundur. Aşağıdaki yöntemler denendiğinde, Mesele Çoğunlukla çözülür ve kullanıcılar internete kolayca bağlanabilir.

Wifi bağlantısı meselesi en yaygın hatalardan biri sürkeli Wifi ağına bağlanma olarak gösteriliyor ve Netice olarak bağlantı sağlayamaz olmasıdır. Telefon “IP adresi alma” döngüsünde kalır ve İnternet ağına bağlanamaz. Wifi bağlantı meselesi telefon veya modem sebep ise, biz ilk bu meselesi  çözmek gerekir.

Modemi açıp kapattıktan sonra veya farklı bir mobil cihazın modeme sorunsuz bir şekilde bağlı olduğunu fark ettiyseniz, sorunun telefonunuzda olduğunu bilebiliriz. Sırayla aşağıdaki işlemleri yaparak telefonunuzda Wifi bağlantı değil sorunu çözebilir.

İlginizi Çekebilir: Samsung J Serisi Sarj Sorunu Çözümü

Telefon Wifi Bağlantısını Sağlamak İçin Takip Edilecek Yollar

Telefonunuz, bağlantı bilgilerini onaylamak ve tekrar bağlantı kurmaya çalışmak için seçimi onayladıktan sonra ağı algılamak ve basılı tutmak için seçenekler bölümündeki wifi ağına sürekli olarak bağlanır.

Telefonun Telefon ayarları bölümünde yedeklemeden ayarları Sıfırla ve Sıfırla’yı seçerek tüm bilgilerinizi sıfırladıktan sonra bağlanmak istediğiniz ağı seçin ve yeniden oturum açmayı deneyin.

; Sorun yaşıyorsanız telefon bir  iPhone ise, WiFi bağlantısı için izlemeniz gereken yöntemler farklı olabilir. Yapılması gereken ilk şey, yanlış bir şifre hatası aldığınızda girdiğiniz şifreyi sıfırlamaktır. Parola hatası almaya devam ederseniz, servis sağlayıcınızdan parola sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Android işletim sisteminde olduğu gibi, iOS işletim sistemleri, WiFi bağlantısı sorunu oluştuğunda ağ unut seçeneğini etkinleştirdikten sonra wifi ağınıza yeniden kaydedilebilir.

İOS işletim sistemindeki ayarları sıfırlamak için, Ayarlar, Genel, sıfırlama, sıfırlama ayarları, sıfırlama menüsünü yaparak gerekli tüm ayarları sıfırlamak için gerekli işlemleri yapmanız önerilir.

Kullandığınız cihazdan ağ ayarlarını sıfırladıktan sonra tekrar bağlanmayı deneyin.

Xiaomi Mi’de Wi-Fi Hotspot Ayarları nasıl yapılır?

Xiaomi mi oyun, mi mix serisi, mi 8 (Pro, Lite, se, Normal), mi Max serisi, mi A serisi, mi 6 serisi, mi Pad serisi, bir modem olarak telefon veya tablet kullanmak ve internet paylaşmak için bazı ayarlar yapmak gerekir.

Diğer mobil kullanıcıların paylaşmak istediğiniz Wi-Fi ağına bağlanmasını sağlamak için, Wi-Fi hotspot özelliğini etkinleştirmek için aşağıdaki adımları sağlayabilirsiniz. Hotspot ayarlarını yapmak için tüm adımları gerçekleştirin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi max wifi problem , xiaomi mi max 2 wifi problem , xiaomi mi max 3 wifi problem , xiaomi mi max wifi calling , mi max 2 wifi sorunu , xiaomi wifi sorunu , xiaomi telefon wifi sorunu , xiaomi mi max 2 internet paylaşımı sorunu.