Xiaomi Mi Max WiFi sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Wifi SorunuXiaomi / 1 Yorum / 114 Görüntülenme

Xiaomi Mi Max WiFi sorunu

Xiaomi Mi Max WiFi sorunu Devasa ekranıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Max uzun süredir şirketin en iddialı telefonları arasında yer alıyor. Ancak telefonun önemli bir WiFi sorunu bulunuyor ve Cep Hastanesi bunu çözmeye hazır.

Ekran xiaomi mi Max akıllı telefonda değiştirildiğinde, WiFi almaz ve çalışmayı durdurabilir. Bu telefonda Ciddi bir Mesele anlamına gelir. Cep Hastaensi xiaomi mi Max’deki tecrübeli teknisyenlerimizin WiFi sorununu ortadan kaldırır.

WiFi entegre ekran geçişine İlave olarak, GRPS de sorunlara sebep olur. Bu iki sorun, cep pazarında ekranı değiştirirken MiMax cihazlarıyla oluşmaz. Gelişmiş tamir seçeneklerimiz ve işçilik garantimiz ile artık cihazınızı cep Market’te tamir ettirebilirsiniz.

Telefonum Wifi’ye Bağlanmıyor [Kesin Çözümü]

Akıllı telefon kullanıcıları için internete bağlanmak son aşama ehemmiyetlidir. Telefondaki bütün uygulamalar internete bağlı olarak çalışacağından, internete bağlanamadığında telefon nerdeyse  dönem dışı bırakılır. Ancak, Samsung, İPhone ve LG telefonlarında WiFi bağlantısı meselesi çözülmesi şart olan önemli bir sorundur. Aşağıdaki yöntemler denendiğinde, Mesele Çoğunlukla çözülür ve kullanıcılar internete kolayca bağlanabilir.

Wifi bağlantısı meselesi en yaygın hatalardan biri sürkeli Wifi ağına bağlanma olarak gösteriliyor ve Netice olarak bağlantı sağlayamaz olmasıdır. Telefon “IP adresi alma” döngüsünde kalır ve İnternet ağına bağlanamaz. Wifi bağlantı meselesi telefon veya modem sebep ise, biz ilk bu meselesi  çözmek gerekir. Modemi açıp kapattıktan sonra veya farklı bir mobil cihazın modeme sorunsuz bir şekilde bağlı olduğunu fark ettiyseniz, sorunun telefonunuzda olduğunu bilebiliriz. Sırayla aşağıdaki işlemleri yaparak telefonunuzda Wifi bağlantı değil sorunu çözebilir.

Telefon Wifi Bağlantısını Sağlamak İçin Takip Edilecek Yollar

Telefonunuz, bağlantı bilgilerini onaylamak ve tekrar bağlantı kurmaya çalışmak için seçimi onayladıktan sonra ağı algılamak ve basılı tutmak için seçenekler bölümündeki wifi ağına sürekli olarak bağlanır.

Telefonun Telefon ayarları bölümünde yedeklemeden ayarları Sıfırla ve Sıfırla’yı seçerek tüm bilgilerinizi sıfırladıktan sonra bağlanmak istediğiniz ağı seçin ve yeniden oturum açmayı deneyin.

; Sorun yaşıyorsanız telefon bir  iPhone ise, WiFi bağlantısı için izlemeniz gereken yöntemler farklı olabilir. Yapılması gereken ilk şey, yanlış bir şifre hatası aldığınızda girdiğiniz şifreyi sıfırlamaktır. Parola hatası almaya devam ederseniz, servis sağlayıcınızdan parola sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Android işletim sisteminde olduğu gibi, iOS işletim sistemleri, WiFi bağlantısı sorunu oluştuğunda ağ unut seçeneğini etkinleştirdikten sonra wifi ağınıza yeniden kaydedilebilir.

İOS işletim sistemindeki ayarları sıfırlamak için, Ayarlar, Genel, sıfırlama, sıfırlama ayarları, sıfırlama menüsünü yaparak gerekli tüm ayarları sıfırlamak için gerekli işlemleri yapmanız önerilir.

Kullandığınız cihazdan ağ ayarlarını sıfırladıktan sonra tekrar bağlanmayı deneyin.

Mi  İçin Aşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

Xiaomi Mi Batarya Değişimi
Xiaomi Mi Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
Xiaomi Mi Home Tuşu Değişimi
Xiaomi Mi Hoparlör Değişimi
Xiaomi Mi Kamera Değişimi
Xiaomi Mi Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
Xiaomi Mi Kulaklık Değişimi
Xiaomi Mi eMikrofon Değişimi
Xiaomi Mi Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi
Xiaomi Mi Şarj Giriş Yeri Tamiri
Xiaomi Mi Yazılım Yükseltme

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir