Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Mi Mix Alpha Pro

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro, LetsGoDigital, Xiaomi Mi Mix Alpha modelinin gelişmiş bir sürümü için bir konsept tasarımı oluşturdu. Mi Mix Alpha Pro adı verilen bu hayali akıllı telefon konsepti, şimdiye kadar gördüğümüz akıllı telefon tasarımlarını unutturmanızı sağlayacak. Şüphesiz Xiaomi, akıllı telefon meraklılarının bir süredir yakından takip ettikleri teknoloji üreticilerinden biri. Akıllı telefonlarıyla popülerlik kazanmayı başaran şirket, zaman zaman etkileyici tasarımlara sahip ürünler de sunuyor. Bu ürünlerden biri yüzde 180 Ekran gövde oranına sahip Mi Mix Alpha idi.

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro düzenlediği ancak bu akıllı telefonu başlatmadığı bir etkinlikte tanıttı. Şirket, Mi Mix Alpha’nın hala geliştirme aşamasında olduğunu belirtti. Şimdi, beklenmedik bir gelişme oldu ve LetsGoDigital, “Mi Mix Alpha Pro” için bir konsept tasarımı yarattı. Xiaomi daha önce aldığı bir patente dayanan tasarım, tüketicileri ilgilendiriyor gibi görünüyor.

Mi Mix Alpha Pro Tasarımı

Xiaomi Mi Mix Alpha neredeyse tamamen ekranla kaplanmıştı. Bu durumu görmezden gelmeyen LetsGoDigital, Xiaomi daha önce aldığı bir akıllı telefon patentinin Mi Mix Alpha’nın yeni sürümüne ait olabileceğini düşündü. Çünkü bu konsept tasarımı, tıpkı Mi Mix Alpha gibi, neredeyse tamamen ekran kaplıdır. Tasarımcılar Xiaomi daha büyük bir kamera kurulumu kullanacağını ve telefonun geri kalanının ekran tarafından kapsanacağını düşünüyor.

Konsept tasarımın görsellerine baktığımızda, telefonun ön kısmının tamamen ekranla kaplandığını görüyoruz. Konsept tasarımda ön kamera göremiyoruz. Aslında, bu büyük bir sorun değil, çünkü telefonun arkasına eklenen ve yüzde 60’lık geniş bir alana yayılan ekran, telefondaki tek kamera modülünün altına yerleştirildi. Kullanıcılar telefonun arkasındaki kamerayı ön kamera olarak da kullanabilirler.

İlginizi Çekebilir: Düşük Segmente Sahip Popüler Samsung Telefonları

Tasarımcılara göre Xiaomi, Mi Mix Alpha PRO’da şimdiye kadar görmediğimiz bir kamera modülünü tercih ediyor. Normal şartlar altında, kamera telefonun yüzeyi ile aynı seviyededir ve kullanımdayken, yakınlaştırma ve diğer özellikler için telefonun dışına doğru uzanır. Tasarımcılar, bu kamera modülünün Xiaomi tarafından patentli 108 MP “AI Süper Zoom” teknolojisi olduğunu söylüyor.

Xiaomi kurucusu Lei Jun geçtiğimiz günlerde Weibo aracılığıyla Mi Mix 4‘ün geleceğini açıkladı. LetsGoDigital ekibi bu tasarımı Mi Mix Alpha Pro olarak adlandırmasına rağmen, bu akıllı konseptin Mi Mix 4 olarak ortaya çıkma olasılığı var. Ancak, bu akıllı telefon konseptinin bir gün gerçekten ortaya çıkıp çıkmayacağını bilmek mümkün değil.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi mix Alpha pirce , xiaomi mi mix Alpha vs iphone 11 pro max , xiaomi mi mix Alpha vs huawei p30 pro , xiaomi mi mix Alpha vs iphone 12 pro max , xiaomi mi mix Alpha vs note 10 pro , xiaomi mi mix Alpha vs mate 30 pro
xiaomi alfa , xiaomi mix Alpha, xiaomi mi mix Alpha satın al , xiaomi mi mix Alpha fiyatları.