Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekranı Kırıldı Nasıl Tamir Edilir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekranı Kırıldı Nasıl Tamir Edilir

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekranı Kırıldı Nasıl Tamir Edilir ;  İse konusunda uzman ve deneyimli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından yaşanan sorunu çözebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Parça Değişim Fiyatı Listesi

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekranı Kırıldı Nasıl Tamir Edilir  ; Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişim fiyatı 3 ay Cep Hastanesi iletişim teknik servis garantisi ile 1449 TL. Teknisyen müdahalesi, kullanılmış ekran, kırılmaz cam koruyucu ve kargo ile gönderim yapılması durumunda kargo ücretleri bu fiyata dahildir.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ön Cam Sorunuz.
Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran 1449 TL
Xiaomi Mi Note 10 Lite Batarya Sorunuz.
Xiaomi Mi Note 10 Lite Arka Kapak Sorunuz.
Xiaomi Mi Note 10 Lite Soket Sorunuz.
Xiaomi Mi Note 10 Lite Kamera Sorunuz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Videosu

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi nasıl yapılır

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi profesyonel XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Son teknoloji özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılmaktadır. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile kontrol edilmektedir.

  1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orijinal Xiaomi Mi Note 10 Lite AMOLED ekran kullanılmıştır.
  3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yok.
  4. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  5. Telefonunuz 3 ay teknik servis garantisi ile tarafınıza teslim edilmektedir.
  6. Garanti süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar, XIAOMI teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.
App Store Kredi Kartı Bilgilerini Kaldırma ve Değiştirme

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişim süresi teknik servis adresimize geldiğinizde ortalama 3 saat, 1 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizi kullandığınızda ise 3 (üç) iş günüdür.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarjda Temassızlık

Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılmaktadır. Ayrıca değişim için orijinaline en yakın Xiaomi ekranları kullanılıyor. Alanında uzman ve deneyimli teknisyenler ile yapılan alışverişlerde son teknoloji ekipmanlarla hizmet verilmektedir. Ayrıca ekran değiştirildikten sonra yeni ekranda bir takım testler ve kontroller yapılır. Aynı kontroller ve testler tarafınızdan yapıldıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Mi Note 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Cep Hastanesi’nin sertifikalı teknisyenleri ve Xiaomi orijinal yada A kalite ürünleri ile telefonunuzu kısa sürede teslim alabilirsiniz. Bu sayede yarım kalan işlemlerinizi tamamlayabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi cihazın durumuna bağlı olarak 20 – 60 dakika arasında tamamlanır. Dilerseniz bu aşamada firmamızda oturup çay içebilir veya dışardaki işlerinizi halledebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 ekran değişimi fiyat ve cam değişim süresi gibi konularda bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin! Telefonunuzdaki veriler silinmeden kısa sürede telefonunuzu teslim edelim. Cep Hastanesi garantili servisi ile telefonunuz için en iyi çözümleri sunar!