Xiaomi MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Xiaomi / 0 Yorum / 3515 Görüntülenme

Xiaomi MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi

Xiaomi, MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi; Xiaomi geçen sene MIUI 11 arayüzünü başlattı. Şimdi, yeni yıl ile, MIUI 12 zamanı. Xiaomi MIUI 12 arayüzü için beklenen duyuru şirket cephesinden yapıldı.

Xiaomi, MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi; MIUI 12 ile alakalı resmi onayı veren Xiaomi, önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi ile çıkacak.

Xiaomi MIUI 12 Arayüzü Geliyor

MIUI arayüzünün ilk yayınlanmasından bu yana 10 yıl geçti. Şimdi, geçmiş senelerde sürekli yenilenen Xiaomi için özel işletim sistemi için MIUI 12’in vakti geldi. Xiaomi, arayüzün 10. Yıldönümünü MIUI 12 ile kutlayacak. Bu kutlama ile bazı önemli özelliklerin kullanıcılara sunulması bekleniyor. Şirket bu dönemde bir dönüm noktası olarak nitelendirilir. Xiaomi yalnızca yeni arayüzün adını onayladı ve yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Paylaşım ile arayüzün logosu ortaya çıktı. Yeni arayüzü ile, ilk telefon için tahminler gelecek. Muhtemelen Xiaomi ailesinin yeni amiral gemisi modeli Mi 10, MIUI 12 arayüzü ile kutudan çıkacak. Tabii ki, tüm bunları açığa çıkarmak için resmi duyuruların şirketin önünden yapılmasını beklemek gerekmektedir.

Xiaomi, MIUI 12 Arayüz Güncellemesinin Çıkış Tarihini Açıkladı

Çin teknoloji devi xiaomi, geçen senenin bu zamanında MIUI 11 güncellemesini duyurdu ve 2019’in sonuna doğru yayın yapmaya başladı. Xiaomi bugün 12 için yeni arayüzü olan MIUI 2020’in piyasaya sürüleceğini duyurdu. Xiaomi’nin açıklamalarına göre, bu yeni arayüz; önümüzdeki haftalarda resmen tanıtılacak. Özellikleri henüz net olmayan bu arayüzün Android 10’a dayanacağına özen gösterilmelidir.. Karanlık temaya, performansa ve kararlılığa odaklanacak olan Xiaomi’nin, bu güncellemenin hangi modellere sunulacağı üç veya beş tanımlaması var. Xiaomi bu güncellemeyi ilk aşamada amiral gemisi modellerine ve daha sonra orta segment modellerine sunacak. Ayrıca, bu güncelleme Xiaomi’nin alt markası olan Redmi modellerine sunulacak. Şimdilik, bu güncelleme hakkında konuşmak için çok erken. Önümüzdeki günlerde sizinle yeni bilgiler paylaşacağız.

Xiaomi MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi

Xiaomi, Yeni MIUI 12 Arayüzünün Yıl Sonunda Geleceğini Açıkladı

Xiaomi, akıllı telefonları için yeni MIUI 12 arayüzünün bu sene piyasaya sürüleceğini resmen açıkladı. Duyuruya ilave olarak, Çin teknoloji devi mobil işletim sistemi arayüzünün logosunu paylaştı. Xiaomi, MIUI 11 kullanıcı arayüzünü geçen sene kullanıcılarına sundu ve şimdi yeni nesil MIUI 12 arayüzünün bu sene daha sonra geleceğini resmen doğruladı. Şirket, yıl başında kullanıcı arayüzünün yeni versiyonunu tanıtarak benzer bir yol haritası izleyeceğini açıkladı. Xiaomi yeni MIUI 12’i onaylamasına rağmen, henüz özellikleri hakkında hiçbir şey açıklamadı, ancak yeni doğrulanmış arayüzün neler getirebileceğini söylemek için çok erken. Duyuruya ilave olarak, şirket MIUI 12’in yeni logosunu beyaz ve mavi geçişlerle tanıttı.

Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu

Xiaomi MIUI 12 İçin Beklenen Açıklama Geldi

SHAFAQNA-xiaomi geçen sene MIUI 11 arayüzünü başlattı. Şimdi, yeni yıl ile, MIUI 12 zamanı. Xiaomi MIUI 12 arayüzü için beklenen duyuru şirket cephesinden yapıldı. MIUI 12 ile alakalı resmi onayı veren Xiaomi, önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi ile çıkacak. Xiaomi mi 10 özellikleri ve fiyatı açıklandı! Xiaomi mi 10 özellikleri ve fiyatı açıklandı!
Xiaomi’nin yeni beklenen yeni amiral gemisi hakkındaki raporlar, cihazın ayrıntılarını vurguladı. Yeni rapora göre, xiaomi mi 10 özellikleri ve tasarımı detaylı olarak!

Xiaomi MIUI 12 İle İlgili Açıklama Geldi

Xiaomi MIUI 12 Arayüzü Geliyor

Xiaomi geçen sene MIUI 11 arayüzünü başlattı. Şimdi, yeni yıl ile, MIUI 12 zamanı. Xiaomi MIUI 12 arayüzü için beklenen duyuru şirket cephesinden yapıldı.
MIUI 12 ile alakalı resmi onayı veren Xiaomi, önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi ile çıkacak. MIUI arayüzünün ilk başlatılmasından bu yana 10 yıl geçti. Şimdi, geçmiş senelerde devamlı olarak güncellenen Xiaomi’ye özgü işletim sistemi için MIUI 12’in vakti geldi. Xiaomi, arayüzün 10. Yıldönümünü MIUI 12 ile kutlayacak. Bu kutlama ile bazı önemli özelliklerin kullanıcılara sunulması bekleniyor. Şirket bu dönemi bir dönüm noktası olarak görüyor. Xiaomi yalnızca yeni arayüzün adını doğruladı ve yapmış olduğu bir paylaşımla duyurdu. Paylaşım ile arayüzün logosu da ortaya çıktı. Yeni arayüzü ile, tahminler gelecek ilk telefon için ortaya çıkmıştır. Muhtemelen Xiaomi ailesinin yeni amiral gemisi modeli Mi 10, MIUI 12 arayüzü ile kutudan çıkacak. Tabii ki, tüm bunları açığa çıkarmak için resmi duyuruların şirketin önünden yapılmasını beklemek gerekmektedir.

Xiaomi Android İşletim Sistemi

MIUI 2010 senesinde ilk defa piyasaya sürüldü ve Xiaomi yorumuyla Android işletim sistemi sürümlerini akıllı telefonlara getirdi. Şirket, o zamandan beri yaklaşık 44 hafta boyunca mobil işletim sistemi arayüzünü devamlı olarak güncelliyor. Xiaomi’nin kullanıcı arayüzünün 10. Yıldönümünde gelecek olan MIUI 12’in yeni etkileyici özelliklere sahip yenilenmiş bir arayüz sunması bekleniyor. Şirket, MIUI 11’i çoğu Xiaomi ve Redmi cihazına yayınladıktan sonra MIUI 12 için yeni özellikler üstünde çalışmaya başladı. Xiaomi’nin Halkla İlişkiler Genel Müdürü Xu Jieyun, Ekim ayında yeni MIUI 12 işletim sistemi üstünde çalışmaya başladığını doğruladı. Geliştiricilerden birisi de MIUI 12 ile global dark mode için destek sunacağını açıkladı. Popüler işletim sistemi görsel değişikliklerine ilave olarak, MIUI 11, karanlık mod, yeni mi Lan Pro sistem yazı tipi ve geliştirilmiş daima açık ekran özelliği gibi sistem genelinde özellikler getirdi. Ayrıca yeni animasyonlar, temalar, duvar kağıtları ve geliştirilmiş bir bildirim sistemi sundu.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir