Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Orijinallik Sorgulama

Xiaomi Orijinallik Sorgulama

Xiaomi Orijinallik Sorgulama

Xiaomi Orijinallik Sorgulama Xiaomi telefonlarının, kulaklıkların (airdots) veya diğer ürünlerin özgünlüğünü sorgulamak için xiaomi resmi doğrulama ekranını kullanabilirsiniz. Özellikle bir xiaomi telefonu satın alırken, orijinalliği sorgulayarak satın aldığınız ürünün özgünlüğünden emin olmanızı öneririz.

Xiaomi telefonlarını, akıllı cihazlarını, kulaklıklarını vs. bir çok kullanıcı yurt dışından bir şekilde temin ediyor. Artık ülkemizde birçok Mi Store var kolay ve tehlikesiz şekilde mağazalardan orijinal cihaz alabilirsiniz. İnternette satılan bazı cihazlar zaman zaman sahte çıkmakta, özellikle aliexpress üzerinden satılanlarda. Tavsiyem emin olmadığınız site veya kişilerden ürün satın almamanız.

Xiaomi Orijinallik Sorgulama için telefonunuzun IMEI numarasına ihtiyacınız var. Bu numarayı telefondaki kutudan bulabilir veya * # 06 # tuşlayarak telefonu açabilirsiniz. Kulaklıklar ve diğer cihazlar için cihazın seri numarasını yazmanız gerekir. Orijinal sorgu yaparken telefon ve diğer cihazlar olarak iki seçenek vardır.

Sorgulama nasıl yapılır ?

  • Sorgulama ekranı için aşağıdaki linke giriş yapın.
  • Telefonlar için: Verify your phone parçası
  • Diğer cihazlar için: Xiaomi Product Authentication seçeneklerini kullanın.
  • Telefonu doğrulamak için IMEI ve doğrulama kodunu girin ve “Doğrula” seçeneğini tıklayın.

Eğer orijinal bir ürüne sahipseniz, aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Cihaz marka ve modelinizi doğru olarak görüyorsanız, cihazınız orijinaldir.

Yeni bir Xiaomi telefonu aldıysanız ve orijinallik şüpheniz varsa kendi sitesinden bu yöntem ile kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefonu Daha Hızlı Şarj Etmek

Kulaklık orijinalliğini nasıl kontrol edebilirim?

Telefon için bu böyle fakat kulaklıklar da nasıl işliyor derseniz o daha basit. Kulaklığınızın ipinde veya her hangi bir yerinde QR kodunu her hangi bir kameradan veya tarayıcından okutursanız size orijinal olup olmadığını gösterecektir.

Bu şekilde ürünlerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. En güvendiğiniz yerden alsanız bile lütfen sorgulamanızı yapınız.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi orijinallik sorgulama , xiaomi orijinallik sorgulama kodu , xiaomi orijinallik sorgula , xiaomi kamera orijinallik sorgulama , xiaomi orijinal ürün sorgulama , xiaomi orijinallik sorgulama sitesi , xiaomi orijinallik , xiaomi orijinalliği sorgulama.