Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 730 Görüntülenme

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı Cep Hastanesi tarafından gerçekleştirilen tüm ekran değişiklikleri için 3 aylık bir hizmet garantisi vardır. Kırık, çizik, vb. cihazınızın ekranında. Durumlar varsa, çözüm orijinal ekran değiştirme olacaktır.

Bizim tarafımızdan yapılan ekran değişiklikleri durumunda, cihazınızın bilgileri silinmeyecek, ekran hassasiyeti değişmeyecek ve performans azalmayacaktır. Xiaomi Redmi 5 ekran değiştirme süresi sadece 30 dakika eğer firmamıza cihazınızı getirmek ve 3 (üç) iş günü zaman kargo göndermek.

Akıllı telefon ekranı değişiklikleri, alanlarında tam nitelikli Cep Hastanesi uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Cihazınız, sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odalarımızda çalıştırılmaktadır.

Firmamızda gerçekleştirilen tüm ekran değiştirme işlemleri tamamlandıktan sonra test edilir ve onayınızdan sonra teslimat yapılır. Cep Hastanesi ile 3 ay boyunca geçerli olan Garanti Belgesi cihazınızla birlikte size verilir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi , telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla profesyonel XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ancak, 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

  • Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılır.
  • Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  • Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
  • Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  • Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
  • Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 ekran değiştirildikten sonra telefon ekranınızı korumak için 20 TL’lik kırılmaz bir cam koruyucu ile değiştirilecektir. Bundan hemen sonra, 3 ay Cep Hastanesi Teknik Servis Garanti Belgesi hazırlanır. Garanti belgeniz sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız sorunlar Cep Hastanesi teknisyenlerimiz tarafından çözülür.

Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 5 Plus cihazınız, bir düşüşten sonra veya bir darbeden sonra ekranı kırar veya cihazınızın kullanımını rahatsız etmek için çizikler veya çatlaklar. Ekran değiştirme sırasında bazı önemli unsurlar ve faktörler vardır.

Özellikle, xiaomi ekran değiştirme konusunda uzman personel ile deneyimli personel tarafından gerçekleştirilen ekran değiştirme olmalıdır. Bakım kötü performans ve cihazınızdaki gibi önlemek için alınmalıdır. Cep Hastanesi xiaomi Redmi 5 Plus ekran iletişimi, hangi süreçlerin nasıl yapılacağı gibi sorularımıza dikkat edeceğiz.

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi Videosu

Xiaomi Redmi 5 ekran değiştirme uzman personelimiz tarafından dikkatle yapılır. Aşağıda Cep Hastanesi teknik personeli tarafından gerçekleştirilen video değişim videomuzu izleyebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak, bu ve diğer birçok içeriğe erişebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı

Redmi 5 Ekran Değişimi teknik servis’imizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orjinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz.

Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunma tik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekse olup cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

Xiaomi Redmi 5 Ön Cam Değişimi FiyatıSorunuz
Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı230 TL
  1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli XİAOMİ teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan ekran orijinal olmalı,
  4. Ekran tamiri sonrasında 6 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Redmi 5 Teknik Servisi

Teknik servisimizde, sadece ekran değiştirme değil, aynı zamanda diğer parçalar (pil, kasa, arka kapak, ses açma / kapama tuşu, Güç tuşu, Kamera vb.) değiştirilebilir. Hizmetimizi arayarak veya yorum alanına yazarak yaşadığınız sorunu paylaşabilir ve uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözümler hakkında bilgi verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir