(1 müşteri Yorumu)

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Kapak Değişimi

179,00 TL

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir. Redmi Note 9S Arka Kapak Değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktayız.

Stok kodu: UJWA9Q92 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Kapak Değişimi Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile, Xiaomi Redmi Note 9 Pro cep telefonu kullanım bakımından en rahat ve kullanışlı seridir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Cam Değişimi Fiyatları

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Redmi Note 9 Pro cep telefonlarının arka camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Cam Kapak Değişim Fiyatı 179 TL

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi Xiaomi Redmi Note 9 Pro cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

Redmi Note 9 Pro Arka Kapak Değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Kapak Değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 179 karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak değişimi, ön cam değişimi, lcd ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Redmi Note 9 Pro Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orjinale yakın olarak bulunmaktadır.

Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orjinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma, Xiaomi Redmi Note 9 Pro cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsal ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirlen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Xiaomi Ekran Değişimi

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Xiaomi

Model

Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Arka Kapak Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu