Xiaomi Şarj Soketi Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum

Xiaomi Şarj Soketi Sorunu

Xiaomi Şarj Soketi Sorunu, şarj soketi ile ilgili sorunlar var. Genellikle servisimize gelen cihazlarda şarjın hızlı bir şekilde sona erdiği veya telefonun şarj olmadığı gözlemlenmektedir. Bu yazımızda Xiaomi şarj soketi sorunları, çözümleri ve şarjı hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Xiaomi Şarj Soketi Sorunu

Xiaomi akıllı telefonlarla ilgili bir diğer yaygın sorun, telefonun şarj olmaması veya cihazı şarj cihazına bağladığımızda temassızlık olmasıdır. Bu sorunla karşılaşılmasının bazı nedenleri vardır.

  1. Sıvı – nem temasından sonra şarj soketinin oksidiyonu
  2. Kırılma – Alınan darbeler nedeniyle şarj soketinin çatlaması
  3. Telefonu şarj ederken aşırı bastırmadan kaynaklanan hasar

Sorunun çözümü, şarj soketini profesyonel bir Xiaomi teknisyeni tarafından değiştirmektir.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Telefon sağlığı için gerekli tüm çevre koşullarının sağlandığı sahada özel üretim son teknoloji ürünü teknisyen ekipmanları kullanılarak, uzman ve deneyimli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından Xiaomi şarj soketi değişimi gerçekleştirilmektedir.

Pil değiştirme süresi, teknik servis adresimize gelirseniz ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizi kullandığınızda 3 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orijinal Xiaomi şarj soketi kullanılmıştır.
  3. Telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj olmaya başlar.
  4. Telefonunuz size 3 aylık Cep Hastanesi iletişimi onaylı şarj soketi garanti kartı ile teslim edilir.
iPhone Şifre Kırma

Garanti süresi boyunca, şarj soketiyle ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. Pendik başta olmak üzere İstanbul‘un ve Türkiye‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firması sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Xiaomi Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz Youtube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

MODELFİYAT
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi849 TL
Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi549 TL
Xiaomi Redmi K30 Ekran Değişimi1149 TL
Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi1349 TL
Xiaomi Redmi K20 Ekran Değişimi1149 TL
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi399 TL
Xiaomi Redmi 7A Ekran Değişimi399 TL

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi mi 6 şarj soketi sorunu , xiaomi şarj soketi , xiaomi şarj soketi değişimi , xiaomi şarj soketi fiyatları , xiaomi şarj girişi , xiaomi şarj aleti sorunu, type c şarj soketi sorunu, xiaomi şarj olmuyor

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir