Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Şarjı Çabuk Bitiyor

Xiaomi Şarjı Çabuk Bitiyor

Xiaomi Şarjı Çabuk Bitiyor

Xiaomi şarjı çabuk bitiyor ; şikayeti son zamanlarda oldukça sık görüldü. Söz konusu sorun, bataryada meydana gelen sorunlardan kaynaklanabilir. Pil performansında hızlı bir düşüş nedeniyle ortaya çıkan bu sorun nedeniyle, kullanıcılar çok zor bir durumda olabilir. Peki, neden Xiaomi bataryası hızla tükeniyor? Bu sorunun cevabını her yönüyle ayrıntılı olarak inceleyelim.

Xiaomi Şarjı Neden Çabuk Biter?

Xiaomi şarjı çabuk bitiyor ; Bazı akıllı telefon kullanıcıları, bataryalarının hızlı bir şekilde tükendiğinden şikayet ediyorlar. Oldukça yaygın olan bu durum, bataryadaki çeşitli arızalardan kaynaklanmaktadır. İşte söz konusu başarısızlığın olası nedenleri;

  • Pil şişmesi nedeniyle hızlı bir şekilde şarj olmayabilir.
  • Orijinal olmayan şarj cihazlarının kullanımı nedeniyle piliniz hasar görebilir ve şarjınız hızlı bir şekilde tükenebilir.
  • Voltaj dengesizliği nedeniyle arızalar nedeniyle şarj sorunları yaşayabilirsiniz.
  • Arka planda çalışan ve her zaman açık kalan uygulamalar nedeniyle piliniz hızlı bir şekilde tükenebilir.
  • Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı ve pilin neden olduğu arızalar durumunda pil değiştirilmelidir. Uzman personelimiz tarafından yapılan pil değişiklikleri 3 ay garanti kapsamındadır. Söz konusu değişiklikten sonra, cihazınız eski performansını geri kazanacaktır.

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Şarjı Çabuk Bitiyor sorununun çözümü Xiaomi pil değişimidir. Xiaomi pil değişimi, uzman personelimiz tarafından 1 iş günü içinde yapılır. Söz konusu işlem sırasında bilgileriniz asla silinmez. Tüm bunlara ek olarak, yeni pil tamamen orijinal bir şekilde monte edilir.

Pili değiştirdikten sonra, cihazınız eski performansını geri kazanacaktır.

İlginizi Çekebilir: Telefon Yamuldu Garanti Kapsamına Girer mi

Xiaomi Batarya Kapasitesi Ne Kadar?

Söz konusu cihazın pil kapasitesi 3,120 mAh olarak ilan edildi. Pil değiştirme işlemi, şirket tarafından belirlenen kapasiteye ve orijinal bir şekilde tam olarak gerçekleştirilir.

Batarya Değişim Ücreti

Pil değiştirme ücreti, döviz kurundaki dalgalanmalara bağlı olarak değişebilir. En doğru fiyat bilgileri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve son derece avantajlı fiyat politikamızdan çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Xiaomi telefonumun şarjı çabuk bitiyor , Xiaomi şarj çabuk bitiyor , Xiaomi şarj sorunu , Xiaomi şarj problemi , Xiaomi şarj süresi , Android şarjı çabuk bitiyor , samsung şarjı çabuk bitiyor , Xiaomi batarya çabuk bitiyor.