Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Teknik Servis Kartal

Xiaomi Teknik Servis Kartal

Xiaomi Teknik Servis Kartal

Xiaomi Teknik Servis Kartal;  Xiaomi cep telefonlarının şık ekran tasarımı, resimlerin kalitesiyle ön plana çıkarken, çok iyi bir performansa sahip önde gelen bir marka olmaya devam ediyor. Xiaomi marka cep telefonu tamir ve onarımları ile karşılaşacağınız beklenmedik kazalar neticesinde 13 senelik deneyimiyle Cep Hastanesi olarak teknik hizmet sunmaktayız. Xiaomi teknik servis olarak, pek çok sorunu çözüyoruz. Arama konsolundan daha hızlı arama yapabilirsiniz. Xiaomi yetkili teknik servis kalitesi 3 ay garantidir.

Kartal xiaomi teknik servis; ekran değiştirme telefonunuz düşerse, ekran karanlık, kırık, telefonu açtığınızda sesi duyarsanız, ancak görüntü görünmüyor, ekranınızda lekeli, ölü piksel veya dokunmatik çalışmıyor maalesef LCD ekranınız hasar görmüş, gerilmiş veya kırılmış. Bu veya benzeri sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmelidir. Ortalama 60 dk Cep Hastanesi tamir Merkezi’nde Xiaomi ekran değiştirme işlemi. Bu devam ediyor.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

  1. Teknik servisimize gelen cihazınız, sektörde tecrübeli uzmanlarımızca incelenir ve size ön bilgiler verilir.
  2. Sorun tespit edildikten sonra fiyat bilgisi ve işlem süresi belirtilir.
  3. Süreci onaylarsanız, teknik çalışmalara alışmaya başlayacaksınız.
  4. İşlem tamamlandıktan sonra, cihaz size verilir ve bir ön test yapmanız istenir. Yapılan işten memnunsanız, işlem tamamlanır.
  5. Çalışmalarımız garantilidir. Çalışmalarımın tamamlanmasından sonra, firmamız tarafından verilen bir garanti belgesi alacaksınız.

Tamir ve Onarım Hizmetlerimiz;

Xiaomi ekran değiştirme
Xiaomi şarj soketi değiştirme
Xiaomi pil değiştirme
Xiaomi kulaklık değiştirme
Xiaomi kamera değiştirme
Operasyonlarımız tüm xiaomi modelleri için geçerlidir.

Xiaomi marka cep telefonu işlemleri herhangi bir özel bilgi silmeden tamamlanır. Onarım ve onarım sırasında telefonunuzun genel temizliği uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
Aynı zamanda Cep Hastanesi tarafından yapılan tüm işlemler 3 ay garanti kapsamındadır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Teknik Servis Tuzla

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değiştirme hizmeti 3 ay garantilidir. Dokunmatik panel ile alakalı bir sorun var ise, monitörün değiştirilmesi gerekir. Xiaomi ekran işlemi genelde 45 dakika içerisinde tamamlanır. Xiaomi dahili ekran değiştirildikten sonra, cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişiminden sonra yeni monitörü test etmek size verilir. Ekranın herhangi bir alanında belirli bir sorunla karşılaşırsanız yoksa, ya da dokunmatik performansıyla memnun iseniz, işlem tamamlanacaktır.

Xiaomi Cam Değişimi

Xiaomi cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz. Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir. Xiaomi ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. Xiaomi cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi pilini değiştirme ihtiyacını etkileyen pek çok faktör vardır. Her şeyden önce, her canlı ve nesnenin doğal bir yaşama sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünü uzatmak veya kısaltmak size kalmış. Xiaomi Prime pilinin tükenmesine sebep olan alt endüstri şarj kullanımıdır.

Kullandığınız alt endüstri Şarj Cihazları hem Xiaomi pilinize hem de sokete zarar verir. Alt endüstri şarj cihazından başka bir araç şarj cihazı kullanmak da pilinize zarar verecektir. Düzensiz şarj ve şarj ederken oynamak başka bir faktördür. Xiaomi pil değiştirme fiyatı ve değiştirilmesi gerekli olan pilin kalitesi hakkında daha fazla bilgi için, bizi arayabilir veya whatsappt’tan bir mesaj yazabilirsiniz.

Fq1Fd3Tmjyn4I6Ty.medium

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi yetkili servis kartal , xiaomi teknik servis anadolu yakası , xiaomi teknik servisi istanbul , xiaomi teknik servis istanbul , xiaomi teknik servis istanbul anadolu yakası , xiaomi teknik servis maltepe , xiaomi teknik servisi.