Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Teknik Servis Maltepe

Xiaomi Teknik Servis Maltepe

Xiaomi Teknik Servis Maltepe

Xiaomi Teknik Servis Maltepe; Xiaomi marka cep telefonlarının şık ekran tasarımı ,fotoğraf kalitesi ile son zamanlarda ön plana çıkarken oldukça iyi performansla piayasada dikkat çeken marka olmaya devam ediyor.

Xiaomi Teknik Servis Maltepe; Xiaomi marka cep telefonlarının beklenmedik kazalar sonucu karşılaşacağınız tamir ve onarımlarını 13 yıllık tecrübenin vermiş olduğu güvenle biz Cep Hastanesi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Xiaomi teknik servisi olarak bir çok problemle çözüm getiriyoruz. Arama konsolundan daha hızlı arama yapabilirsiniz. Xiaomi yetkili teknik servis kalitesinde alacağınız hizmetlerimiz 3 ay  garantilidir.

Xiaomi Teknik Servis Çalışmalarında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimize gelen cihazınız, sektörde tecrübeli uzmanlarımızca incelenir ve size ön bilgiler verilir. Sorun tespit edildikten sonra fiyat bilgisi ve işlem süresi belirtilir. Süreci onaylarsanız, teknik çalışmalara alışmaya başlayacaksınız.

İşlem tamamlandıktan sonra, cihaz size verilir ve bir ön test yapmanız istenir. Yapılan işten memnunsanız, işlem tamamlanır. Çalışmalarımız garantilidir. Çalışmalarımın tamamlanmasından sonra, firmamız tarafından verilen bir garanti belgesi alacaksınız.

Xiaomi Teknik Servis Maltepe

yapılan tamir ve onarım hizmetlerimiz;

  1. Xiaomi ekran değiştirme
  2. Xiaomi şarj soketi değiştirme
  3. Xiaomi pil değiştirme
  4. Xiaomi kulaklık değiştirme
  5. Xiaomi kamera değiştirme

Operasyonlarımız tüm xiaomi modelleri için geçerlidir.

Xiaomi marka cep telefonu işlemleri herhangi bir özel bilgi silmeden tamamlanır. Onarım ve onarım sırasında telefonunuzun genel temizliği uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Aynı zamanda Cep Hastanesi tarafından yapılan tüm işlemler 3 ay garanti kapsamındadır.

İlginizi Çekebilir: Pendik Huawei Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değiştirme hizmeti 3 ay garantilidir. Dokunmatik panel ile alakalı bir sorun var ise, ekranın değiştirilmesi gerekir. Xiaomi ekran değiştirme işlemi genelde 30 dakika civarında tamamlanır.

Xiaomi dahili ekran değiştirildikten sonra, cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişiminden sonra yeni ekranı test etmek için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında belirli bir sorunla karşılaşmaz sorun yoksa, ve de dokunmatik performansından memnun iseniz, işlem tamamlanmıştır.

Xiaomi Cam Değişimi

Xiaomi camını değiştirmek isterseniz, uzman ekibimiz kısa zamanda size yardımcı olabilir. Cihazınız bir düşme veya çarpma sebebiyle hasar gördüyse, camı değiştirmeyi seçebilirsiniz. Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. iç ekran sağlam değil ise,  LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.

Xiaomi cam değiştirme veya ekran değiştirme hakkında kapsamlı bilgi almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. Xiaomi cam’ın fiyatı döviz kuruna bağlı şekilde değişebilir.

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi pilini değiştirme ihtiyacını etkileyen pek çok faktör vardır. Her şeyden önce, her canlı ve nesnenin doğal bir yaşama sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünü uzatmak veya kısaltmak size kalmış. Xiaomi Prime pilinin tükenmesine sebep olan alt endüstri şarj kullanımıdır.

Kullandığınız alt endüstri Şarj Cihazları hem Xiaomi pilinize hem de sokete zarar verir. Alt endüstri şarj cihazından başka bir araç şarj cihazı kullanmak da pilinize zarar verecektir. Düzensiz şarj ve şarj ederken oynamak başka bir faktördür. arabada şarj etmekte buna neden açar. Xiaomi pil değiştirme fiyatı ve değiştirilmesi gerekli olan pilin kalitesi hakkında daha fazla bilgi için, bizi arayabilir veya whatsappt’tan bir mesaj yazabilirsiniz.

Xiaomi Kamera Değişimi

Xiaomi kamera değiştirme genelde düşme sonucudur. Telefonunuz dikkatsiz bir Şekilde yere düşerse, kamera hasar görebilir. Bu tür bir etki hem ön kamera hem de arka kamera ile alakalı problemlere neden olabilir. Bu sorun, xiaomi kameralarını değiştirerek aşılabilir. Cep Hastanesi olarak sıkça karşılaştığımız durumlardan biri, kayış merceğinin bulunduğu ekranın hasar / kopmasıdır. Bu, xiaomi kullanıcıları için çok az önemlidir, ancak lens kırılması sonucunda toz ve parçacıklar yarıklara girer.

Bu toz, parçacıklar ve hatta kamera ile temas her kamera arızaya neden olabilir. pendik şubemizde xiaomi kamera değişimi 30 dakika içerisinde tamir eder. Xiaomi kamera değiştirme hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ekibimiz geç saatlere kadar size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi teknik servis maltepe ankara , xiaomi yetkili servis maltepe , xiaomi teknik servis istanbul , xiaomi teknik servis , xiaomi teknik servisi istanbul , xiaomi teknik servis istanbul anadolu yakası , xiaomi servis istanbul , xiaomi teknik servis malatya , xiaomi teknik servisi , xiaomi teknik servis iletişim , xiaomi teknik servis Anadolu yakası.