Xiaomi Teknik Servis Pendik
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Teknik Servis Pendik

Xiaomi Teknik Servis Pendik; ekran değiştirme telefonunuz düşerse, ekran karanlık, kırık, telefonu açtığınızda sesi duyarsanız, ancak görüntü görünmüyor, ekranınızda lekeli, ölü piksel veya dokunmatik çalışmıyor maalesef LCD ekranınız hasar görmüş, gerilmiş veya kırılmış. Bu veya benzeri problemlerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, ekranınız değiştirilmelidir. Ortalama 60 dk Ovato teknik onarım Merkezi’nde xiaomi ekran değiştirme işlemi. Bu devam ediyor.

İstanbul Xiaomi Teknik Servis Cep Hastanesi olarak siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İl dışından gönderim yapacak müşterilerimiz kargo takip numarasını bize bildirdikleri taktirde, kargo takipleri yapılmakta ve müşterilerimize kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaktayız. Pendik’nin merkezi konumu sayesinde özel araç, metro, minibüs ve otobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Teknik Servisi

Xiaomi Teknik Servis Pendik; Xiaomi teknik servisi hizmetimizden dilediğimiz zaman faydalanabilirsiniz. Sadece bizi arayın veya WhatsApp destek ekibi aracılığı ile bize ulaşın.Türkiye’nin her yerine Xiaomi ekran tamiri hizmeti sunan firmamız, ve sizlere bir çok konuda da  size çok yardımcı olabilir.aşağıda belirtilen iletişim numaralarını kullanarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Telefonumun Ekranı Kırıldı,Garanti Kapsamına Girer mi ?

Ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması ve ekrandan gelen darbe sebebiyle akıllı telefonunuzun hasar görmesi, telefon üreticileri tarafından tam bir kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışındadır. Telefonu aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ifademizi okumaya devam etmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Teknik Servis Kartal

Xiaomi Teknik Servis Pendik
Xiaomi Teknik Servis Pendik

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; xiaomi servis pendik , xiaomi pendik teknik servis , xiaomi teknik servis istanbul , xiaomi teknik servis , xiaomi teknik servisi , xiaomi teknik servisi istanbul , xiaomi teknik servis nerede , xiaomi teknik servis adana , xiaomi pendik

Pendik Xiaomi Teknik Servisi Batarya Değişimi

Tüm şarj edilebilir pillerin kullanımınıza bağlı şekilde sınırlı bir ömrü vardır, bu da zaman içerisinde hizmete alınması veya geri dönüştürülmesi gerekebilir. Pilinizin ömrü, Xiaomi telefonunuzu nasıl kullandığınıza ve xiaomi için tercih ettiğiniz ayarlara bağlıdır. Pilinizi daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili servis için alma zamanı olabilir.

Xiaomi Pil şarj edilebilir lityum iyon polimer pil olarak üretilmektedir. Lityum-iyon piller, daha hafif ağırlıklarına rağmen, daha yüksek güç yoğunluğu sebebiyle geleneksel pillerden daha hızlı şarj olur, daha uzun süre dayanır ve daha uzun süre dayanır. Xiaomi lityum-iyon piliniz önce hızlı bir şarjla kapasitesinin %80’ine ulaşır, daha sonra yavaş bir şarja geçer.

İlk %80 kapasiteye ulaşmak için gerekli olan süre, ayarlarınıza ve şarj ettiğiniz cihaza bağlıdır. Bu iki aşamalı şarj işlemi yalnızca daha hızlı hareket etmenize yardımcı olmakla kalmaz, hemde pilinizin ömrünü de uzatır.
Cep Hastanesi Firmamızda iPhone, iPad, Samsung, Lg, Sony, Asus, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo, Casper, HTC, Meizu , Nokia markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok tamir yapılmaktadır.