Xiaomi Teknik Servisi Ve Ekran Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Xiaomi Teknik Servisi ve Ekran Tamiri

Xiaomi, makul ücretleri ve teknik servis kolaylıklarıyla, Türkiye pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı. Türkiye’de en çok kullanılan cep telefonu markalarından biri haline gelen Xiaomi, fiyat-performans açısından da oldukça ileri bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor.

Xiaomi teknik servisi bugün Türkiye’de birçok noktada bulunmaktadır. Firmamız Cep Hastanesi de Xiaomi ekran tamiri konusunda Türkiye’nin en deneyimli personeli ve kaliteli ekipmanıyla sizlere hizmet vermektedir. Orjinal ve garanti kapsamında olan Xiaomi ekran değişimi ürünlerimizi mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Teknik Servisi

Xiaomi teknik servisi hizmetimizden dilediğimiz zaman faydalanabilirsiniz. Bu konuda bizlere telefon etmeniz ya da WhatsApp destek hattından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Xiaomi ekran tamiri hizmeti sunan firmamız, bunun yanı sıra sizlere bir çok konuda da yardımcı olabilir. Aşağıdaki iletişim numaralarını kullanarak dilediğiniz hizmeti edinebilirsiniz.

Cep Hastanesi WhatsApp Destek Hattı: 0532 245 0532

Cep Hastanesi Xiaomi Teknik Servis Çağrı Merkezi: 0216 596 0532

Sizlere bir telefon kadar yakınız!

Firmamızın Xiaomi teknik Servisi avantajlarından faydalanabilmeniz için öncelikle sizlere verdiğimiz telefonlar ile bize ulaşmanız ve telefonunuzun durumunda haberdar etmeniz gerekiyor. Servis yetkililerimiz telefonunuzun tamire ya da ekran tamirine ihtiyacı olduğunu ön görürse, sizlere vereceğimiz kod ile telefonunuzu bize göndererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Pasaport Kaydı Yaptırma Yurtdışı Telefonlara

Xiaomi Ekran Tamiri

Xiaomi ekran tamiri doğru ellerde yapıldığı zaman sadece bir kaç saat sürecek işlemlerden ibarettir. Telefonunuzun camı çatladıysa ya da kırıldıysa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Xiaomi marka telefonlarda Türkiye’de ilki geçleştirerek garantili ekran değişimi yapan firmamız, bugün Xiaomi firmasının bir çok akıllı telefon ürünü için bu işlemi gerçekleştirmektedir. İşte hizmet sunduğumuz bazı ürünler:

  • Mi 5S
  • Mi 5S Plus
  • Mi Max
  • Mi Note
  • Mi3
  • Mi4c
  • Mi5 Pro
  • Mi6
  • RedMi 3S
  • Redmi 4

Eğer yukarıdaki ürünlerin arasında kenti telefon markasını göremiyorsanız, Cep Hastanesi Xiaomi teknik servisi ile iletişime bu numaradan geçebilir 0216 596 0532, stok durumlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Ekran tamiri konusunda Türkiye’nin öncü ve ilk firması olan Cep Hastanesi, deneyimli personeli ile en kısa zamanda problemlerinizi çözecektir.

Ekran tamiri konusunda Türkiye’nin her yerine bu hizmeti sunan Cep Hastanesi ile ücretsiz kargo avantajından da faydalanabilirsiniz. Kargo kampanyamızı incelemek için lütfen kargo sayfamızı ziyaret edin.

Xiaomi yetkili Servis Nerede