Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Xiaomi / / 1 Yorum / 571 Görüntülenme

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar ,Bazı Xiaomi Redmi Note 5 Pro kullanıcıları, ciddi sayılabilecek bir sorun ile uğraştıklarını rapor ediyor! En güncel bilgi ve haberler için bizleri takip etmeyi unutmayınız.


Xiaomi Redmi Note 5 Pro, şu an Hindistan piyasasındaki en popüler hesaplı akıllı telefonlardan biri. Hindistan’da 14 Şubat’ta piyasaya çıkarılan cihaz, şu ana kadar iki flash sale satışında bulundu. Cihazın yarın tekrar satışa çıkarılması planlansa da, MIUI forumlarında ortaya çıkan bir sorun kafaları karıştırdı. Bazı kullanıcılar, kulaklık kullanırken sesin az geldiğini söylüyor. Şu an için Xiaomi’den resmi bir cevap yok.

MIUI forum moderatörleri veya adminleri bu sorunu doğrulamış değil, ama görünüşe bakılırsa başına benzer bir sorun gelen kullanıcılara log raporlarını göndermelerini istemişler. Buradan da firmanın problemi anlamaya çalıştığı sonucunu çıkarabiliriz.


Ayrıca Bkz. “Xiaomi Ekran Değişimileri İçin Tıklayınız.”


Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hataları Çözümü

Bunun yanında Redmi Note 5 Pro haberlerinde Xiaomi, resmi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini geçici olarak kaldırdığını açıkladı. Firma, bunun gerçek müşterilerin aşırı yüksek talep arasında telefonu alabilmesi için yapıldığını söylüyor. Ama görünüşe bakılırsa Redmi Note 5 Pro’nun kapıda ödeme seçeneğinin kara borsacılar tarafından kötüye kullanıldığı saptanmış. Anlaşılan, bu kişiler telefonları alıp daha pahalıya satıyorlar.

xiaomi sorunları çözümü
xiaomi sorunları çözümü

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  xiaomi mi5 sorunları, xiaomi mi4 sorunları, xiaomi a1 sorunları, xiaomi telefon sorunları, xiaomi mi5s sorunları, xiaomi 6 sorunları, xiaomi a2 sorunları, xiaomi yazılım sorunları, xiaomi sorunlar, xiaomi ahize sorunu, xiaomi arama sorunu, xiaomi acilmama sorunu, xiaomi alarm sorunu, xiaomi aux sorunu, xiaomi bildirim sorunu, xiaomi batarya sorunu, xiaomi bluetooth sorunu, xiaomi band sorunu, xiaomi bağlantı sorunu, xiaomi bant sorunu, xiaomi bölge sorunu, Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar ,xiaomi çekim sorunu, xiaomi çekme sorunu, xiaomi rehber sorunu çözümü, xiaomi usb sorunu çözümü, xiaomi dokunmatik sorunu, xiaomi donma sorunu, xiaomi depolama sorunu, xiaomi ekran sorunu, xiaomi fastboot sorunu, xiaomi facebook sorunu, xiaomi pocophone f1 sorunları


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir