Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hatalar ,Bazı Xiaomi Redmi Note 5 Pro kullanıcıları, ciddi sayılabilecek bir sorun ile uğraştıklarını rapor ediyor! En güncel bilgi ve haberler için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro, şu an Hindistan piyasasındaki en popüler hesaplı akıllı telefonlardan biri. Hindistan’da 14 Şubat’ta piyasaya çıkarılan cihaz, şu ana kadar iki flash sale satışında bulundu.

Cihazın yarın tekrar satışa çıkarılması planlansa da, MIUI forumlarında ortaya çıkan bir sorun kafaları karıştırdı. Bazı kullanıcılar, kulaklık kullanırken sesin az geldiğini söylüyor. Şu an için Xiaomi’den resmi bir cevap yok.

Mi Fit Logo AnimationMIUI forum moderatörleri veya adminleri bu sorunu doğrulamış değil, ama görünüşe bakılırsa başına benzer bir sorun gelen kullanıcılara log raporlarını göndermelerini istemişler. Buradan da firmanın problemi anlamaya çalıştığı sonucunu çıkarabiliriz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi A1 Uygulama Durduruldu Sorunu

Isınma sorunu

Telefon bana ilk geldiğinde, MIUI 7.0.55.0 sürümünü kullanıyordu. Ancak günlük kullanımda bile hafif ısınma vardı. Kullanım sırasında, ısınma şarj sırasında önemli ölçüde artmıştır. Şükürler olsun MIUI 8 sürümü bu problemle gelişti. Isınma önemli ölçüde azaldı.

SIM kart etkinleştirme hatası

cihaz, telefon ilk açıldığında veya Uçuş modu çıkıldığında bir SIM kart etkinleştirme hatası oluşturabilir. Sonra 80 sent bir miktar geri çekilir. Ben o sunucuya bir SMS gönderir düşünüyorum, ama bunu yapmak hakkına sahip olsa bile, o ücretleri. Çözümü çok kolay. hata aldığınızda bildirimi tıklatın. Manuel aktivasyon gibi bir seçenek var. (Tam hatırlamıyorum ????) telefon numaranızı buraya girin ve onaylayın. Biraz sonra bu hata çözülecektir.

Xiaomi Telefonlarda Oluşan Hataları Çözümü

Bunun yanında Redmi Note 5 Pro haberlerinde Xiaomi, resmi olarak Kapıda Ödeme seçeneğini geçici olarak kaldırdığını açıkladı. Firma, bunun gerçek müşterilerin aşırı yüksek talep arasında telefonu alabilmesi için yapıldığını söylüyor.

Ama görünüşe bakılırsa Redmi Note 5 Pro’nun kapıda ödeme seçeneğinin kara borsacılar tarafından kötüye kullanıldığı saptanmış. Anlaşılan, bu kişiler telefonları alıp daha pahalıya satıyorlar.

Xiaomi Sorunları Çözümü
Xiaomi Sorunları Çözümü

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  xiaomi mi5 sorunları, xiaomi mi4 sorunları, xiaomi a1 sorunları, xiaomi telefon sorunları, xiaomi mi5s sorunları, xiaomi 6 sorunları, xiaomi a2 sorunları, xiaomi yazılım sorunları, xiaomi sorunlar, xiaomi ahize sorunu, xiaomi arama sorunu