Xiaomi Telefonumun Ahizeden Ses Gelmiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 270 Görüntülenme

Xiaomi Telefonumun Ahizeden Ses Gelmiyor

Xiaomi telefonumun ahizeden ses gelmiyor sorunu sıkça karşılaşabilecek sorunlardan bir tanesidir. Xiaomi model cihazlarının bazı bölümlerinde çeşitli sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Bu sorunların başında, ahizeden gelen ses eksikliği sorunu var. Bu sorun sadece Xiaomi akıllı telefonlar için bir sorun değil. Hemen hemen her marka ve akıllı telefon modeli ile telefon sorunlarıyla karşılaşmak mümkündür.

Bu tür sorunlar için, Xiaomi cep telefonunuzun  ahizesini değiştirmek gibi çözümler tercih edilmelidir. Bu şekilde, deforme olmuş telefon parçalarına sahip telefonlardan yüzde yüz verimlilik elde edilebilir. Bu tür işlemler için Cep Hastanesi firmasından destek alınması tavsiye edilir.

Xiaomi Ahize Problemleri

Xiaomi model cihazlar, bazı nedenlerden dolayı ses eksikliği gibi durumlarla karşılaşabilir. Böyle bir durumda, xiaomi hoparlör değiştirme veya ahize değiştirme gibi çözümlerden yararlanmak mümkündür. Ahizeden gelen ses eksikliği sorununun arkasında birden fazla neden olabilir.

Xiaomi cep telefonundan ses yok, sorunun nedeni akıllı telefonun düşmesi veya bir yere çarpması olabilir. Ne yazık ki, bu nedenlerden dolayı arızalar durumunda garanti seçeneği kullanılamaz. Ayrıca, telefonun ahizesini değiştirmek için teknik servislerden destek almanız gerekebilir.

Bunun için, bu alanda uzun süredir hizmet veren şirketlerden yararlanmanız önerilir. Cep Hastanesi aynı zamanda tam olarak bu tanıma uygun olarak hizmet veren güvenilir bir şirkettir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Xiaomi Telefonlarda Ahize Değişimi ve Tamiri

Xiaomi Telefonumun Ahizeden Ses Gelmiyor ise ahizesini değiştirmek sorunu çözecektir. Ahize tamir edilemiyorsa, parçalar değiştirilmelidir. Bunun için %100 orijinal yedek parçalar kullanılmalıdır.

Telefonumun Kulaklık Girişi Bozuldu, Çalışmıyor

Cep Hastanesi aynı zamanda telefon veya hoparlör değiştirme gibi konularda destek sunan bir şirkettir. Şirketimiz, xiaomi, Apple, Samsung, Oppo ve Huawei gibi markalardan akıllı cihazlar için kaliteli hizmet sunmasıyla tanınıyor. Ayrıca, şirketimiz tarafından kullanılan yedek parçaların her biri, A sınıfı kalitede %100 orijinal yedek parçalardır.

Neden Cep Hastanesi?

  • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir