Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank, Dizüstü bilgisayarınızı şarj etmek için bir powerbank arıyorsanız, xiaomi kurtarmaya geldi. 20000mAh kapasiteli mi Power bank 3 Pro modeli, 45w erk çıkışı ile taze kan sunacak.

Hızlı şarj desteği bugün akıllı telefonlardan tabletlere, kameralara ve dizüstü bilgisayarlara kadar oldukça Çok alanda kendini buldu. Biz de yavaş yavaş taşınabilir şarj istasyonlarında bu desteği görmeye başlar.

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank 3 Pro özellikleri ve ücreti

Powerbank Laf konusu olduğunda, XİAOMİ 45W erk transferini destekleyen Yepyeni bir Mahsul duyurdu. 20000mAh kapasiteli mi Power bank 3 Pro, sadece mobil cihazları değil özdeş vakitte dizüstü bilgisayarları da şarj edebilir.

Xiaomi’den 45W Destekli Power Bank
Xiaomi’den 45W Destekli Power Bank

Xiaomi, 45W Hızlı Şarj Destekli Mi Powerbank 3 Pro’yu Tanıttı

Çinli teknoloji devi Xiaomi, oldukça güçlü Mi Powerbank 3 Pro’yu resmi olarak tanıttı. Yeni powerbank, 20.000 mAh kapasiteli ve 45W hızlı şarj desteğine sahip.
Şarj konusunda kullanıcıların imdadına yetişen Mi Powerbank 3 Pro, iki adet USB Type-A, bir adet de USB Type-C girişine sahip. Ayrıca cihaz, iki ürünü aynı anda şarj etme yeteneğine de sahip. Çin teknoloji devi xiaomi resmi olarak güçlü mi Powerbank 3 Pro’yu tanıttı. yeni powerbank 20.000 mAh kapasiteye sahiptir ve 45w hızlı şarjı destekler. Mi Powerbank 3 Pro, iki USB Tip-A portu ve bir USB tip-C portu ile donatılmıştır. aynı zamanda iki ürünü aynı anda şarj etme yeteneğine de sahiptir.

İlginizi Çekebilir: İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

Ürün özellikleri bir 45 W (15 V / 3a) desteklenen USB tip-C portu. Yüksek hızlı şarj için bu portu kullanabilirsiniz. O da kendini tekrar şarj etmek için bu irtibat noktasını kullanıyor. Standart 10W adaptörleri ile, 4 saat içinde 11 saat ve 45W doldurur. Kendisini şarj ederken başka cihazları şarj edebilir.

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank
Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

İki USB Tip-A portu şarj edebilirsiniz kadar 18 W (5 V / 2.4 a, 9 V / 2a, 12 V / 1.5 a) mobil cihazlar Hızlı şarj için. Hem özdeş anda kullanırsanız, erk aktarımı takriben 15w’a düşer. İstasyon, giyilebilir cihazlar için düşük erk moduna ve 9 katmanlı dönem korumasına sahiptir. istikbal hafta çıkacak modelin ücreti 29 dolardır. USB Tip-A çıkışları 5 V / 2.4 a, 9 V / 2A, 12 V / 1.5 a güç çıkış Cihazı, USB tip-C çıkış 45 W (15 V / 3A) güç çıkışı. Böylece Xiaomi mi Powerbank 3 Pro ile dizüstü bilgisayarınızı kolayca şarj edebilirsiniz. Xiaomi mi Powerbank 3 Pro, 11 saat içinde normal bir şarjla şarj edilir. Ancak, 45W Hızlı şarj ile, sadece 4.5 saat boyunca şarkı söyleyebilirsiniz. 3 Ocak’tan itibaren Çin’de satışa sunulacak olan Xiaomi mi Powerbank 11 Pro’nun fiyatı 29$, yani  yaklşık 159 tlolarak belirlendi. Ancak, ülkemize vergiler eklendiğinde, bu fiyatı biraz daha artacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.