Yan Sanayi Ekran Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 671 Görüntülenme

Yan Sanayi Ekran Fiyatı

Yan Sanayi Ekran Fiyatı, Orijinal iPhone ekranları Apple için üretilmiş ve Apple tarafından onaylanmış ekranlardır. Yan endüstri ekranları iPhone cihazlarıyla uyumlu alternatiflerdir ve çoğu Çin’deki şirketler tarafından tamamen bağımsız olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yan Sanayi Ekran

Aslında sadece orijinal ekranlı hizmetler sunmayı tercih ediyoruz, ancak birçok insanın sadece fiyat odaklı olması, alternatif seçenekler sunmamızın en büyük nedenidir. Kaliteli yan sanayi ekranlarda, ilk bakışta bir fark olduğunu bile bilemezsiniz! Cep Hastanesi hizmetleri, orijinal ekranlar dışında en kaliteli yan sanayi ekranları da kullanır. Buna rağmen müşterilerimize orijinal ekranlar öneriyoruz.

Ekranların Farkını Görün

Cep Hastanesi hizmetlerine gelen birçok müşteri, daha önce yan sanayi ekranlarının kalitesinden gerçekten memnun olmadıklarını söylüyor. Yan sanayi ekranları çok daha düşük parlaklık, kontrast ve canlılığa sahiptir. Genellikle “soluk” görünürler. Mikroskopla yakın çekim, çok daha düşük bir çözünürlüğe sahip olduğunu açıkça göstermektedir. Düşük kaliteli kopya ekranları kullandığınızda, ekranı tekrar değiştirmek için iki kez ödeme yapmanız gerekecektir.

Orijinal Ekran Fiyat Farkı Değer Mi?

Kopya ekranlar ve orijinal ekranlar arasında fiyat farkı cihazlara göre değişse de, fiyat farkı genellikle buna değer. Fiyatlarımızı rakiplerimizle karşılaştırıyoruz ve çok uygun fiyatlarla hizmet sunduğumuzu biliyoruz. Her ne kadar rekabet edebilmek için piyasadaki en kaliteli yan sanayi ekranlarını sunsak da, müşterilerimize her zaman orijinal tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Retina veya Oled ekranlı bir iPhone‘a binlerce lira harcadığınızda, telefonunuzu sahte gibi görünen düşük kaliteli bir ekranla değiştirmenin bir anlamı yok! Ayrıca sorun yaşamamanız ve daha uzun ömürlü bir ekranınızın olması da çok önemlidir.

Pendik Samsung Ekran Değişimi

Yan Sanayi Ekranlarda Sıklıkla Görülen Problemler

 1. Zayıf parlaklık, kontrast ve canlılık
 2. Yüksek pil kullanımı
 3. Çok daha düşük çözünürlük ve “kaba” bir görünüm
 4. Düşük görüntü yenileme hızı
 5. Dokunmatik hassasiyet

Garantili Ekran Değişimi

Garantili cep telefonu ve tablet tamiri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Cep Hastanesi, 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul Pendik’teki mağazasında ekran değiştirme garantisi veriyor. Ekranlar kırılan, çatlayan ve kısaca kolay hasar alan parçalardır.

Yan Sanayi Ekran Fiyatı

Bu nedenle, hiçbir marka (Samsung, Huawei, Xiaomi veya Apple) telefonları için ekran garantisi sunmaz. Çünkü ekranın nasıl bozulduğunu anlamak kolay değil. Ancak Cep Hastanesi olarak taktığımız ekranların çalışacağını garanti ediyoruz. Müşterilerimiz telefonlarını bize ücretsiz kargoyla gönderip alabilmektedir.

Yan Sanayi Ekran Fiyatı, Bize Ulaşın

Akıllı cihazlarınızı onarım için Türkiye’nin her yerinden kargo ile bize gönderebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir