Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Yan Sanayi Ekran Zararları

Yan Sanayi Ekran Zararları

Yan Sanayi Ekran Zararları

Yan Sanayi Ekran Zararları; Yan sanayi ekran hasarları hakkında konuşalım. Ne yazık ki, alt Sanayi ekranları teknik hizmetler arasında en fazla kullanılan ekran türleri arasındadır. Bu parçalar pek çok problemle beraber gelir.

Yan Sanayi Ekran Zararları; Yan sanayi ekran hasarları hakkında konuşalım. Ne yazık ki, alt Sanayi ekranları teknik hizmetler arasında en fazla kullanılan ekran türleri arasındadır. Bu parçalar pek çok problemle beraber gelir.

Yan Sanayi Ekran Taktırmak

Bir alt endüstri ekranının takılması asla önerilmez. Çünkü bunlar “yanıp sönen” veya “made in China”olarak isimlendirilen ekran türleri. Tüm ekranlar şimdi Çin’den gelse de, ucuz üretilen mallar için kullanılan terim hala geçerli. Bunlar, düşük nitelikli malzemeler, zayıf dayanım, zayıf renk kalitesi ve belki de en önemlisi, yüksek şarj tüketimi ile kombine edilen ürünlerdir. Cep Hastanesi olarak, alt endüstri ekranlarını çok zararlı buluyoruz.

Yan Sanayi Ekran Sorunları

Çünkü başlangıçta uygun görünse de, uzun sürede size daha fazla para harcıyor. iPhone tedarikçi Sanayi Ekran Sorunları ile doludur. Cihaz torbaya taşındığında, çok kolay çizilir. Bu ekranlar aniden çalışmayı durdurabilir. Bunu arkasında herhangi bir işaret bırakmadan yaparlar. Yanıp sönen iPhone ekran problemleri olan kullanıcıların ilgisi yoktur. Çünkü garanti edilmeyen bu parçalar yalnızca başarısız olduktan sonra atılabilir.

Yan Sanayi Ekran Zararları

Orjinal Ekran ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Cep telefonları nerdeyse sağlıktan yasaya, iş uygulamalarından bankacılık işlemlerine kadar hayatımızda vazgeçilmezdir. Doğal olarak, telefonların ellerimizden düşmemesi normaldir. Sosyal medya uygulamalarının bu ihtiyaç üzerine yaygın olarak kullanıldığını düşünürsek, bunun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Yani bugün, telefonların %99’unun dokunmatik ekranı var. Tam bir LCD parçadan oluşan cep telefonu ekranları, darbe ve düşme sonucu kolayca kırılabilir. Ekranı göstermeyen bir telefon çok iyi çalışmıyor, ancak onarım tarafında sıkıntılar kırılmaya başlıyor.

Telefon Ekran Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telefon ekranı onarımı, şirkete ve onarım işlemini gerçekleştiren kişiye göre hem fiyat hem de kalite açısından büyük farklılıklar gösteren bir konudur. Her şeyden önce, görüntüde görülmüş olduğu gibi kırık veya kırık ekrana diş macunu uygularsanız, hiçbir değişiklik olmayacağına özen gösterilmelidir., ekranınızı daha iyi değil bir duruma bile koyabilirsiniz, bu nedenle emin olmadığınız bilgileri asla uygulamayın. Akıllı telefon ekranları, en çok enerjiyi tüketen ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği cihazların en önemli parçalarından birisidir. Ekran başarısız olursa, cihaz nerdeyse bütünüyle işlevsiz hale gelir ve kullanıcı bir kurban olur. Ekran kırılması durumunda, kullanıcılar yeni cihazlar satın alır veya kırık monitörü onarır. Bugün kırık telefon ekranın onarımı ile alakalı önemli bilgileri paylaşacağız. Her şeyden önce, ekranların yapısı hakkında konuşmak istiyoruz, böylelikle kırılmaya ve onarım işlemlerine sebep olan durumları daha iyi açıklayabiliriz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İçin Instagram Hesap Silme

Yan Sanayi Ekran Zararları

Garantili Ekran Değişimi

Cep Hastanesi garantili ekran değiştirme hayata geçirmek teknik hizmetler arasında yer almakta. Yaptığımız ekran değişiklikleri için işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Garantili cep telefonu ve tablet onarımı arıyorsanız, doğru noktadasınız. 15 yılı aşkın bir süredir Cep Hastanesi, kadıköy’deki Mağazasında garantili bir ekran değişimi yapıyor. Ekranlar kırılmış, çatlamış ve Kısacası kolayca hasar görmüş. Bu sebeple, hiçbir marka (Samsung, Huawei, Xiaomi veya Apple) telefonlarına bir ekran garantisi sunmuyor. Çünkü ekranın nasıl bozulduğunu anlamak kolay değil. Ancak Cep Hastanesi olarak kurduğumuz ekranların çalışacağını garanti etmekteyiz.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Şartları Nelerdir

3E Teknik Servis, tüm cep telefonu ekran değiştirme işlemleri sonrasında cep telefonu ekran değiştirme işleminizi 3 aylık bir garanti kartıyla sunar. Bu ekran değiştirme işleminden sonra, telefonunuz ekran kullanıcı hataları hariç, imalat hatalarına karşı 3 ay garantilidir. Bu garanti sürecine dahil olmayan kullanıcı hataları, ekran kırılması, telefon şoku, düşme, sıkışma, fiziksel hasar gibi durumlarda ekran değiştirildikten sonra garanti kapsamında değildir. Daha da önemlisi, Samsung ekran değiştirildikten sonra tüm koşullar aynı olmasına karşın, Birçok Samsung telefonunun kırıldığı ekran kolayca görünmez. Ekran mor alırsa, bu ekran kırık olduğu manasına gelir. Çünkü bu ekranlar amoled ve iPhone ekranlarından farklı olarak belirgin görünmeyebilir. Bu mikroskobik ortam servis bölümümüzde de tespit edilebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  iphone yan sanayi ekran zararları , yan sanayi ekran , yan sanayi telefon ekran zararları
yan sanayi ekran taktırmak , yan sanayi ekran sorunları.