Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Yavaşlayan iPhone’u Pil Değişimi Yaparak Hızlandırmak

Pek çok insan akıllı telefon kullanırken telefonum çok hızlı ve işlevsel olmasını ister. Özellikle pil ve batarya desteğinin de burada çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Yeni ve güçlü bir telefon aynı zamanda işletim sistemi avantajları ile birlikte çok daha hızlı olabilir. Burada insanların üzerinde durduğu konulardan biri de yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak olabilir.

Esasında yeni bir batarya takviyesi ile birlikte telefonunuzu çok daha dinamik hale getirmeniz mümkün olacaktır. Özellikle bu konuda yapılan yatırımlar ve ciddi çalışmalarla birlikte telefon tamiri ve parça değişimi konusunda çok önemli gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir.


Cep Hastanesi sağlıklı ve güvenilir parçaların aynı zamanda insan kullanımına uygun bir sonuç ortaya koyduğu bilinmektedir. Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak böylesine önemli bir çalışmanın sonucu şeklinde kendini göstermek durumundadır. Hızlı ve kullanışlı bir telefon çok sayıda insan için amaç olarak kendini göstermek durumundadır. Eğer zaman içerisinde yavaşlamış ve özelliğini kaybetmiş bir telefon ile karşı karşıya kalırsanız, yapacağınız parça değişikliği batarya gibi bir sonuçla beraber size bu konuda yardımcı olabilir.


Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi

Günümüzde değişik sebeplerden dolayı telefon bataryalarının ömrünü erken tam anladığına şahitlik ediyoruz. Bu gibi durumlarda iPhone batarya değişimi için öncelikle olarak orijinal parçayı bulmak çok önemli. Pek çok insan yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak için yine aynı yöntemi kullanmak durumundadır. Sağlıklı ve kullanışlı bir batarya desteği ile birlikte telefon gücünü ve yüksek performansını kontrol etmek daha kolay hale gelmek durumundadır. Hızlı ve güvenilir bir sisteme sahip olan telefonlar özellikle genç neslin temel isteği olarak dikkat çekmektedir.

Teknoloji kullanımı ve işletim sistemi avantajları ile beraber giyersem ulaşımı noktasında yine bu kaliteli alternatifler size yardımcı olabilir. Burada gerek parça değişimi gerekse de tamirat konusunda atılan adımlarla birlikte çözüm oluşturmak mümkün görünüyor. Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak yine pek çok insanın üzerinde durduğu bir yöntem ve seçenek haline gelmiş durumda. Çok hızlı ve güvenilir çalışmaların yanı sıra kaliteli malzeme desteği ile birlikte bu konuda problemleri çözmek, elbette ki daha kolay hale gelmektedir. Parça değişimi etkili bir süreci başlattığı gibi orijinal parçanın telefona katkısı gerçekten daha üst düzeyde sonuç ortaya koymak durumundadır.

iPhone ekran değişimi fiyatları için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Batarya Fiyatları

Batarya değişimi yapmak istiyorsanız, öncelikle iPhone batarya fiyatları konusunda bilgi almanız önemlidir. Burada telefonun marka ve modeli kadar kullanılan yedek parçanın orijinal yapısı da çok büyük önem taşımaktadır. Hızlı ve güvenilir aynı zamanda güçlü sistemi ile beraber size yardımcı olan bir telefon, pek çok insanın sahip olmak istediği unsur olarak dikkat çekmek durumundadır. Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak girişimi ile birlikte pek çok insanın değişen parça ile birlikte burada beklenti içerisine girdiğini görebiliyoruz.

Hızlı ve performans açısından yüksek özelliklere sahip bir telefon aynı zamanda işletim sistemi avantajları en verimli şekilde kullanmaya devam edecektir. Zaman içerisinde değişkenler ve parça değişimi gibi sonuçların ortaya çıkması telefonun çok daha diri ve dinamik kalmasına yardımcı olabilir. Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak son yıllar içerisinde özellikle insanların üzerinde ilgiyle durduğu konulardan biri haline geldi.

Parça değişimi format atma veya işletim sistemi konusundaki beklentiler ile birlikte daha hızlı ve güçlü bir telefon pek çok insanın ortak isteği olmuştur. Yüksek standartlı bir telefon kullanmak istiyorsanız, öncelikli olarak gerektiğinde orijinal yedek parça desteği ile birlikte bu imkânı kendiniz için sağlamanız mümkün olacaktır.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Yavaşlayan iPhone’u Pil Değişimi Yaparak Hızlandırmak
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir