iPhone XI Görüntüleri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 526 Görüntülenme

Yeni iPhone XI Görüntüleri Sızdırıldı

iPhone XI Görüntüleri Son günlerde, sinealıcı üreticileri Laf konusu olduğunda akıllı telefon üreticileri çok eli açık davrandılar. Şimdi, üç veya dört veya beş geri sinealıcı sensörüne sahip cihazları görmek yaygındır. Bu öfkeye yanıt vermeyen birkaç akıllı telefon üreticisinden biri Amerikan teknolojisi devi Apple oldu. Ancak, Apple bu mütevazı tavrı Yepyeni telefonlarla bırakmaya hazırlanıyor.

Söylentiler doğruysa, Apple 2018’de 3 Yepyeni iPhone modeli ve iPhone XI piyasaya sürecek. iPhone XI, ismi altında Yepyeni bir iPhone modelinin resimlerini sızdırıyor. fotoğraf oluşturma, cihazın üçlü geri sinealıcı kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Ortaya çıkan görüntüler doğruysa, iPhone XI üç geri sinealıcı sensörüne sahip ilk iPhone modeli olacaktır.

iPhone XI Görüntüleri
iPhone XI Görüntüleri

Yeni iPhone XI Görüntüleri Sızdırıldı

Geri sinealıcı sensörlerinin hizalanması, Huawei Mate 20 Pro‘nun tam bir hatırlatıcısıdır, ancak sinealıcı sensörleri Mate 20 Pro‘daki kasanın ortasına hizalanır. iPhone XI’nin fotoğraf oluştururken, cihazın solunda hizalı olduklarını görüyoruz.

iPhone XI Görüntüleri
iPhone XI Görüntüleri

Şu anda, sinealıcı sensörünün özellikleri belirsizliğini koruyor, ancak büyük olasılıkla anne sinealıcı ve telefoto sinealıcı sol sütunda bulunuyor, sağ sütunda ise ToF sensörü,LED flaş ve mikrofon bulunuyor.Yeni iPhone XI Görüntüleri Sızdırıldı modellerini tanıtmak için hala 9 ay Mevcut ve bu görüntüler yalnızca kabataslak görseller. Bu bağlamda, Yepyeni iPhone ayrımlı bir tasarımdır, ancak ayrımlı bir tasarımla karşılaşması da olasıdır.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Yeni iPhone XI Görüntüleri Sızdırıldı
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir