Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / / 1 Yorum / 605 Görüntülenme

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri, arka planda YouTube oynatımı çoğu kişi tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Bildiğiniz gibi, youtube arka planda çalışmaz. Ancak YouTube‘un yeni hizmeti YouTube Premium ve 3. parti uygulamalarıyla, ekranınız kapalı olsa bile YouTube‘u arka planda çalıştırabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri, YouTube‘un ücretli sürümü olan YouTube Premium, arka planda oynatma özelliğine sahiptir. Aslında, bu ekstra bir uygulama değil, bir ücret karşılığında sunulan bir hizmettir. YouTube Premium‘un arka planda oynatma özelliği, diğer uygulamaları açsanız veya mobil cihazınızın ekranını kapatsanız bile müzik ve videoların arka planda oynatmaya devam etmesini sağlar.

Youtube size arka plan oynatma için 2 ücretsiz uygulamayı tanıtacağız, ancak önce çoklu ekran desteği sunan android kullanıcılarına bir ipucu vermek istiyoruz. Android kullanıcıları, ekranlarının bir bölümünde YouTube‘u oynatabilir ve cihazları birden çok pencereyi destekliyorsa diğer işlemleri gerçekleştirebilir.

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri

Android kullanıcılarına önerdiğimiz ilk uygulama YouTube Vanced‘dir. Youtube Vanced uygulaması, reklam engelleme, youtube arka plan oynatma, otomatik tekrarlama (döngü) ve daha fazla özellik sunan bir uygulamadır. Uygulama Google Play Store‘da mevcut değil,  uygulamanın hem rootlu aygıtlarla hem de rootsuz olmayan aygıtlarla çalışan sürümleri vardır.

Performans Canavarı Telefonlar

Youtube videolarını arka planda oynatmak için önerdiğimiz bir diğer uygulama FireTube. FireTube uygulaması arka planda yalnızca youtube videolarını oynatmak için geliştirildi ve işini başarıyla yapan bir uygulama haline geldi. FireTube uygulaması, YouTube‘u bir müzik çalar gibi kullanmanızı sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Oynatmak istediğiniz videoyu açın ve uygulamayı kapatın. Ekranı kapatsanız bile müzik arka planda çalmaya devam eder.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Cep Telefonu Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir