Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri, arka planda Youtube oynatımı çoğu kişi tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Bildiğiniz gibi, youtube arka planda çalışmaz. Ancak Youtube yeni hizmeti Youtube Premium ve 3. parti uygulamalarıyla, ekranınız kapalı olsa bile YouTube arka planda çalıştırabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Youtube Arka Planda Çalma Yöntemleri, Youtube ücretli sürümü olan Youtube Premium, arka planda oynatma özelliğine sahiptir. Aslında, bu ekstra bir uygulama değil, bir ücret karşılığında sunulan bir hizmettir. Youtube Premium’un arka planda oynatma özelliği, diğer uygulamaları açsanız veya mobil cihazınızın ekranını kapatsanız bile müzik ve videoların arka planda oynatmaya devam etmesini sağlar.

Youtube size arka plan oynatma için 2 ücretsiz uygulamayı tanıtacağız, ancak önce çoklu ekran desteği sunan android kullanıcılarına bir ipucu vermek istiyoruz. Android kullanıcıları, ekranlarının bir bölümünde Youtube oynatabilir ve cihazları birden çok pencereyi destekliyorsa diğer işlemleri gerçekleştirebilir.

Android kullanıcılarına önerdiğimiz ilk uygulama YouTube Vanced. Youtube Vanced uygulaması, reklam engelleme, youtube arka plan oynatma, otomatik tekrarlama (döngü) ve daha fazla özellik sunan bir uygulamadır. Uygulama Google Play Store mevcut değil,  uygulamanın hem rootlu aygıtlarla hem de rootsuz olmayan aygıtlarla çalışan sürümleri vardır.

Youtube videolarını arka planda oynatmak için önerdiğimiz bir diğer uygulama FireTube. FireTube uygulaması arka planda yalnızca youtube videolarını oynatmak için geliştirildi ve işini başarıyla yapan bir uygulama haline geldi. FireTube uygulaması, YouTube bir müzik çalar gibi kullanmanızı sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır. Oynatmak istediğiniz videoyu açın ve uygulamayı kapatın. Ekranı kapatsanız bile müzik arka planda çalmaya devam eder.

İlginizi Çekebilir: Apple Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; youtube arka planda çalma programı , iphone youtube arka planda çalma programı
youtube arka planda çalma android , youtube arka planda çalma apk , youtube arka planda çalma chrome , youtube arka planda çalmak , youtube arka planda dinleme , youtube arka planda kullanma , youtube arka planda çalma android apk , youtube arka planda müzik çalma programı.