ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum / 156 Görüntülenme

ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak Satış eğilimi azalan ZTE, Gene piyasada kuvvetli bir konuma sahip olmak için yılın ilk yarısında bir 5G akıllı telefon tanıtmak için hazırlanıyor.

ZTE, Çinli akıllı telefon üreticisi, iyi zaman geçiriyor değil. Aşağı yönlü bir satış grafiğine Karşın, şirketin vazgeçme niyeti yoktur ve akson ve Blade serisi cihazlar da iç olmak üzere 2019’da takip edeceği yol haritası hakkında iddialı açıklamalar yapmıştır.


2019’un İlk Yarısında ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

Açıklamaya göre, ZTE, 5G teknolojisi teknolojiye güvenmek için Yepyeni Sene ile tekrar dikkat çekmek için. Buna göre, şirket, IFA 2018’de tanıtılan Axon 9 Pro’nun devamı olan 2019 yılının ilk yarısında ilk 5G kuvvetli akıllı telefonunu resmen tanıtacak.

ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

ZTE zati gelen aramalar, İnternet tarama ve wechat mesajlaşma da iç olmak üzere 5G testleri, tamamladı. bütün testleri başarıyla geçen Şirket, Çin makamlarının 5G teknolojisini geliştirmeye sürek etmesi için yeşil Fer aldı.

ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

Bununla beraber, 5G teknolojisi için destek sağlayacak bir işlemci, şirketin Suni zeka destekli sinealıcı özellikleri, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik gibi teknolojilerde Düzen atmasına destur verecektir. Snapdragon 855, 5G desteği açısından şirketin ilk tercihi olabilir.

ZTE Ekran Cam Değişimi için Tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Genel » ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
Oy ver

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir