Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Zte Tamiri
  3. Zte Arka Kamera Değişimi

Zte Arka Kamera Değişimi

Zte Arka Kamera Değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Zte Arka Kamera Değişimi

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Zte Arka Kamera Değişimi ,Zte akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, Arka kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır. Bu yazı ile Zte kamera değişimi nasıl yapılır, 2018 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

Zte Arka Kamera Sorunu

Herhangi bir kamerada olduğu gibi, Zte kameranın kalitesi ilk gün kalitesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun nedeni, belirli sayıda çekim yaşamının olmasıdır. Örneğin, ilk fotoğraf çekimi ile 20.000 fotoğraf çekimi arasında büyük bir kalite farkı var.

Zte kameranın soketi darbeler sonucu kırılabilir ve kamera lensi çatlayabilir. Veya içine kaçan toz kameranın lens çizik neden olabilir. Bu sorunların çözümü kamerayı değiştirmektir.

Zte Arka Kamera Değişimi Değişimi Nasıl Yapılır

Zte , kamera değişikliği alanında deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanılarak yapılır.

  • Orijinal Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  • Kamera fotoğraf / video çekim kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • Değişim sürecinde, cihazınız kesinlikle biçimlendirilmez ve böylece bilgileriniz silinmez.
  • Kamera değişiminden sonra, cihazınızın kamerasını istediğiniz kadar test etme hakkına sahipsiniz ve beğenmediyseniz, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Zte Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi – Nisan Ayı

Zte Arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

ModelFiyat
Zte Blade A610Sorunuz
Zte Blade A910Sorunuz
Zte Blade V6Sorunuz
Zte Blade V7Sorunuz