zte ekran değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 254 Görüntülenme

ZTE Ekran Değişimi

ZTE Ekran Değişimi Ekranlarınızı tamir etmemek veya değiştirmemek olası sorunlardır, bu nedenle böyle bir durumla karşılaşırsanız servisimizle iletişime geçebilirsiniz. ZTE Cep Telefonu ekranı arızası Çoğunlukla etkilerin sebep olduğu hasarlardan kaynaklanır.ZTE cep telefonunuzun ekranı bozuldu, ZTE cep telefonunuzun ekranı çizildi, ZTE cep telefonunuzun ekranı kırıldı.

Koltuğunuzdan dahi çıkmadan bu sorunlara çözüm bulmak artık mümkün. Ekran tamircisi; ZTE dokunmatik cam kırıkları, ZTE dokunmatik cam çatlaklar, ZTE ekran (LCD) sorunları (kırık / kırık / donuyor / leke Mevcut / piksel hatası) birçok soruna çözüm sunar.

ZTE Cep Telefonu Ekranı Tamiri

 • ZTE Cep Telefonu ekranımı kırıldı ne yapmalıyım?
 • ZTE Cep Telefonu ekran görüntüsü çok mu silik?
 • ZTE Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğumu var?
 • ZTE Cep Telefonu ekranına sıvı mı döküldü ne yapmalıyım?

ZTE Ekran Değişimi  ile ilgili Yukarıda sıraladığımız sorunlardan bir tanesi ya da birkaçı ile karşı karşıya iseniz yapmanız gereken telefonla yada mail yoluyla bizimle iletişime geçmek ve adres kaydınızı bırakmak olacaktır eğer İstanbul içinde iseniz ZTE Cep Telefonunuzu uygun ekranı ile değişimi yapmaktadır. Eğer İstanbul dışından bize ulaşıyor iseniz ZTE Cep Telefonunuzu paketlemeniz dâhilinde sözleşmeli kargo ile cihazınızı adresinizden aldırıyoruz ve ZTE Cep Telefonun ekran tamirini yada ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo ile gönderiyoruz.

iPhone Ses Var Görüntü Yok

Yukarıda listelenen sorunlardan bir veya birkaçıyla karşılaşıyorsanız, yapmanız  gereken tek şey telefon veya posta yoluyla bizimle iletişime geçmek ve İstanbul’daysanız adresinizi bırakmaktır. İstanbul dışından bizimle iletişime geçiyorsanız, ZTE cep telefonunuzu sözleşmeli kargonuzla paketleyeceğiz ve ekran onarımı veya ekran değişimi yapıldıktan sonra ZTE cep telefonunu adresinize göndereceğiz.

ZTE Cep Telefonu Ekranı Kırıldı Nasıl Yapılır?

ZTE cep telefonu, bir görüntü aktarım birimi olan ZTE LCD veya ZTE LED sistemi olarak tasarlanmıştır. Tasarımda çok ince ve aynı zamada duygulu olan bu ekranlar, en küçük bir darbe ile kırılabilir ve yazdırabilir ve Çoğunlukla çalışamaz hale gelebilir. Kırık çatlaması vaziyetinde tamir olası değildir. Yapılması şart olan, tecrübeli teknik servis personeli tarafından değiştirilmesidir. son derece zorlu bir süreç olduğu için tecrübeli servis personeli tarafından yapılmalıdır.

Biz, olarak Cep Hastanesi, bu süreci hem yapımız içinde yapın hatta bu soruna en kısa müddette bir çözüm getirin. Değiştirdiğimiz ekranların güvence Süresi 1 senedir. en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 6 aydır. ZTE Cep Telefonu ekran arızaları için gerek değişim, gerekse tamiri için Ekran tamircisi ’ne getirebilirsiniz.

iPhone Arka ve Ön Kamera Cam Değişimi

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir