zte-sarj-soket-degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 936 Görüntülenme

Zte Şarj Soket Değişimi

Zte Şarj Soket Değişimi, Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza gerekli tüm teknisyen yenlerin ekipmanları kullanılarak gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Teknik Servis Ortamı Nasıl Olmalı

Zte Şarj Soket Değişim, Akıllı telefonun soket değişiminin yapıldığı teknik servis odası, 8 farklı güvenlik kamerası ile 7/24 kontrol edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. Belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir.

Cihaz güvenliği için teknik servis ortamı sigortalıdır. Ek bir önlem olarak teknisyenlerimiz statik elektrikten bir arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilmiş teknisyen eldivenleri giyerler.

Zte Şarj Soket Değişimi Nasıl Yapılıyor

Cep Hastanesi İletişiminde soket değişimi, profesyonel teknisyenler tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık soket dikkatlice çıkarılır ve orijinali ile değiştirilir.

 1. Servisimizde soket değişim süresi ortalama 240 dakikadır.
 2. Teknik servisimize gelemiyorsanız 2 ila 3 (bir) taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilir ve 3 (üç) iş günü içerisinde soket değiştirebilirsiniz.
 3. soket değişmeden önce ve sonra telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Cihaz biçimlendirilmemiştir, bu nedenle bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
 4. soket değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa para iadesi alma hakkına sahip olursunuz.
 5. Tabii ki, cihazın soket performansında, yani dokunma hızı – hassasiyet ve soket parlaklığı – çözünürlüğünde bir değişiklik yok.
 6. soket görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.
 7. Telefonunuz 1 ay Cep Hastanesi İletişim onaylı soket garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
Samsung J7 Pro Ekranda Morluk

Garanti kartına sahip olduğunuz için garanti süresi boyunca soket ilişkin kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Örnek Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır Videosu

Zte Şarj Soketi Fiyat Listesi – Nisan Ayı

Aşağı kısımdaki tabloda şarj soketi değişimi fiyatları yer almaktadır.

ModelFiyat
Zte Blade A610Sorunuz
Zte Blade A910Sorunuz
Zte Blade V6Sorunuz
Zte Blade V7Sorunuz

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Zte şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Zte şarj olmuyor.
 • Zte şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Zte şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Zte şarj olurken çok ısınıyor.
 • Zte telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir