Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Zte Tamiri
 3. Zte Şarj Soketi Değişimi

Zte Şarj Soketi Değişimi

Zte şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Zte Şarj Soketi Değişim Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Zte Blade A610Sorunuz
Zte Blade A910Sorunuz
Zte Blade V6Sorunuz
Zte Blade V7Sorunuz

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • Zte şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var Zte şarj olmuyor.
 • Zte şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • Zte şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • Zte şarj olurken çok ısınıyor.
 • Zte telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Zte , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Zte Şarj etmez, Zte bilgisayar görmüyor, Zte mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Zte Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Zte Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Zte şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde Zte şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

Zte şarj soketinin değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Zte tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.