iphone 6 plus orjinal ekran
/ Yazan:Teknisyen / GenelTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone 6 Plus Orjinal Ekran

iphone 6 plus orjinal ekran konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız İstanbul Anadolu yakasında siz müşterilerimize hizmet veriyor. Iphone telefonlar için tamir firmaları çok fahiş fiyatlar talep ediyor. Ayrıca birçok firma yan sanayi ürünler kullanıp telefonunuza zarar verebiliyor. Bu gibi firmalardan uzak durmak gerekiyor.


iPhone 6 Plus Orjinal Ekran

Ayrıca bu gibi firmalar kalitesiz parça ve ucuz işçilik kullandığı için tamir işlemleri uzun ömürlü olmuyor. Bu yüzden firmamız gibi kaliteli ve güvenilir firmaları tercih etmenizde büyük yarar var. Bazı firmaların yaptığı kötü işçilik hizmetinden korunmak için sizin firmamıza bekleriz. Firmamızda alanında iyi yetişmiş uzman personel ile hizmet vermekteyiz. Özellikle Iphone konusunda çok bilgili personelimiz sayesinde size en iyi işçilik ile en iyi hizmeti sunacağız.

iPhone 6 Plus Orjinal Ekran Değişimi
iPhone 6 Plus Orjinal Ekran Değişimi

Kaliteli Hizmet

Iphone telefon sahibiyseniz ve sorun yaşıyorsanız Iphone 6 Plus Orjinal Ekran firmamıza başvurup tamir ettirebilirsiniz. En iyi yedek parça kalitesi ve üstün işçilik ile sizlere yardımcı olacağız. Ayrıca yapacağımız işlemler için diğer tamir firmaları ortalamasına göre çok uygun ve makul ücretler almaktadır. Bir telefon tamir ettirmek için yeni bir telefon parası vermektense firmamıza gelip telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Çok Uygun fiyatlara kaliteli işçilik hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası için sizi her zaman bekleriz. Cep Hastanesi olarak tamir işlemlerinde çok titiz davranmaktayız. Telefonunuzu güven içinde firmamıza teslim edebilirsiniz. Tamir işlemi sonrasında bazı firmalarda olan çizilme ya da ezilme gibi sorunları firmamızda kesinlikle göremezsiniz. Titiz çalışma prensibimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi hedefliyoruz. Özelliklede telefonlarınızda oluşan yedek parça değişimlerinde telefonlarınıza takılan yedek parçalar telefon firmanızın fabrikalarından orijinal olarak getirtilmekte ve üstün bir işçilikle aletinize takılmaktadır.

iphone 6 plus orjinal ekran fiyati
iphone 6 plus orjinal ekran fiyati

Uygun Fiyatlar

Iphone telefonunuz için en iyi Iphone 6 Plus Orjinal Ekran  için firmamıza başvurabilirsiniz. Kaliteli işçilik uygun fiyat ve en iyi yedek parça fırsatları ile firmamız size beklediğiniz hizmeti verecektir. Tamir işlemleri için özellikle ekran ve kamera gibi işçiliğin özenli olması gereken tamir işlemlerinde cephastanesi firmamız size en iyi şekilde yardımcı olur. Özellikle kaliteli yedek parçalar kullanan firmamızda birçok ürün için tamir imkânı bulunmaktadır. Kaliteli yedek parçalar sayesinde telefonunuz ilk günkü haline gelecektir. Bazı firmaların kullandığı gibi kalitesiz ve yan sanayi yedek parça kullanmayan firmamızda orijinal parçalar tercih ediliyor. Firmamız size en iyi tamir hizmetini en uygun fiyat karşılığında vermeyi hedefliyor. Eğer İstanbul Anadolu yakasında bir telefon teknik servisi arıyorsanız firmamıza uğramaktan asla çekinmeyiniz.

Detaylı bilgi için : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6plus-ekran-cam-degisimi


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir