iphone 6 plus orjinal ekran
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTeknik Servis / 1 Yorum / 3558 Görüntülenme

iPhone 6 Plus Orjinal Ekran: En Uygun Fiyatlı Ekran Seçenekleri!

iPhone Ekran Değişimlerinde Büyük Fırsatlar!
iPhone Ekran Değişimi Fırsatlarından Faydalanmak ve Kampanyalarımızdan Faydalananabilmek İçin Hemen Mağazamızı Ziyaret Edin!

iPhone 6 plus orjinal ekran konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız İstanbul Anadolu yakasında siz müşterilerimize hizmet veriyor. iPhone telefonlar için tamir firmaları çok fahiş fiyatlar talep ediyor. Ayrıca birçok firma yan sanayi ürünler kullanıp telefonunuza zarar verebiliyor. Bu gibi firmalardan uzak durmak gerekiyor.


iPhone 6 Plus Orjinal Ekran

Ayrıca bu gibi firmalar kalitesiz parça ve ucuz işçilik kullandığı için tamir işlemleri uzun ömürlü olmuyor. Bu yüzden firmamız gibi kaliteli ve güvenilir firmaları tercih etmenizde büyük yarar var. Bazı firmaların yaptığı kötü işçilik hizmetinden korunmak için sizin firmamıza bekleriz. Firmamızda alanında iyi yetişmiş uzman personel ile hizmet vermekteyiz. Özellikle iPhone konusunda çok bilgili personelimiz sayesinde size en iyi işçilik ile en iyi hizmeti sunacağız.

iPhone 6 Plus Orjinal Ekran Değişimi
iPhone 6 Plus Orjinal Ekran Değişimi

Kaliteli Hizmet

Iphone telefon sahibiyseniz ve sorun yaşıyorsanız iPhone 6 Plus Orjinal Ekran firmamıza başvurup tamir ettirebilirsiniz. En iyi yedek parça kalitesi ve üstün işçilik ile sizlere yardımcı olacağız. Ayrıca yapacağımız işlemler için diğer tamir firmaları ortalamasına göre çok uygun ve makul ücretler almaktadır. Bir telefon tamir ettirmek için yeni bir telefon parası vermektense firmamıza gelip telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Çok Uygun fiyatlara kaliteli işçilik hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası için sizi her zaman bekleriz. Cep Hastanesi olarak tamir işlemlerinde çok titiz davranmaktayız. Telefonunuzu güven içinde firmamıza teslim edebilirsiniz. Tamir işlemi sonrasında bazı firmalarda olan çizilme ya da ezilme gibi sorunları firmamızda kesinlikle göremezsiniz. Titiz çalışma prensibimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi hedefliyoruz. Özelliklede telefonlarınızda oluşan yedek parça değişimlerinde telefonlarınıza takılan yedek parçalar telefon firmanızın fabrikalarından orijinal olarak getirtilmekte ve üstün bir işçilikle aletinize takılmaktadır.

iphone 6 plus orjinal ekran fiyati
iphone 6 plus orjinal ekran fiyati

Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı'nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Uygun Fiyatlar

iPhone telefonunuz için en iyi iPhone 6 Plus Orjinal Ekran  için firmamıza başvurabilirsiniz. Kaliteli işçilik uygun fiyat ve en iyi yedek parça fırsatları ile firmamız size beklediğiniz hizmeti verecektir. Tamir işlemleri için özellikle ekran ve kamera gibi işçiliğin özenli olması gereken tamir işlemlerinde cep hastanesi firmamız size en iyi şekilde yardımcı olur. Özellikle kaliteli yedek parçalar kullanan firmamızda birçok ürün için tamir imkânı bulunmaktadır. Kaliteli yedek parçalar sayesinde telefonunuz ilk günkü haline gelecektir. Bazı firmaların kullandığı gibi kalitesiz ve yan sanayi yedek parça kullanmayan firmamızda orijinal parçalar tercih ediliyor. Firmamız size en iyi tamir hizmetini en uygun fiyat karşılığında vermeyi hedefliyor. Eğer İstanbul Anadolu yakasında bir telefon teknik servisi arıyorsanız firmamıza uğramaktan asla çekinmeyiniz. En uygun fiyatlarla yapılan ekran seçenekleri ve ekran değişim seçeneklerini Cep Hastanesi'nde bulabilirsiniz!

Detaylı bilgi için : iPhone 6 S Plus Ekran Değişimi


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

Kargo gönderimi hakkında bilgi alın!

Dokunmatik Hassasiyet Azaltma

09.10.2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

 

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifini alın!.)

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir