iphone ses var görüntü yok sorunu
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum / 1 Görüntülenme

iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu ,iPhone akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, telefonu açmaya çalıştığınızda sesin ekrana gelmemesidir. Bu sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım sorunları bir uzman APPLE teknisyeni tarafından müdahale edilmelidir.

iPhone Anakart Tamiri Nasıl Yapılır
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum / 25 Görüntülenme

iPhone Anakart Tamiri Nasıl Yapılır ,iPhone anakart onarım ve kullanıcılarımızın süreci bizim yerleşik hizmet ile sorun açısından büyük bir hızda yaşamak Anakart arızaları, akıllı telefonlarda onarılması en zor ve en zor olanlardan biridir. Bu anakart arızaları genellikle şok, elektrik kısa devre, sıvı temas ve pil şişmesinden kaynaklanır.

iphone hata kodları düzeltme

iPhone 9 4005 4013 4014 Hata Kodu Çözümü ,iPhone telefonlarında yazılım güncellemesi sırasında sıkça karşılaşılan bir hata kodudur. Bu hata kodu, anakart üzerinde tümleşik nand belleğinin arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Bu hatanın çözümü, anakarta entegre edilmiş nand’nin değiştirilmesi ve yenisiyle değiştirilmesi veya ıpBox ile yeniden programlanmasıdır. Cep Hastanesi bu konuda size yardımcı olur, ortalama 1 için 2 …

/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum / 39 Görüntülenme

iPhone Hafıza Arttırma Nasıl Yapılır ,Çeşitli nedenlerden dolayı veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra bellek dolu, fotoğraf çekemez veya uygulamalar yükleyebilirsiniz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iPhone’ların anakart teknisyeni tarafından değiştirilebilen bilgisayarların yanı sıra bir bellek birimi vardır. iPhone, donanım bellek yükseltme hizmetimizde mevcuttur.

Sony Xperia Batarya Değişimi

Sony Xperia Batarya Değişimi , özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerekli teknik servis ortam koşullarının yerine getirildiği alanda uzman ve deneyimli SONY teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmeti kullandığınızda.

General Mobile Batarya Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum / 37 Görüntülenme

General Mobile Batarya Değişimi ,Genel Mobil keşif akıllı telefonların pil ömrü zamanla sona erebilir. Her pilde olduğu gibi, bu pillerin bir ömrü (sayısı) vardır. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün için yeterli olabilecek pil (örneğin 300 kez pil doldurma ve boşaltma) birkaç saat azalabilir. Bu problem, pil şişmesi problemiyle karşılaşılabilir.

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum / 38 Görüntülenme

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor ,Android’de yüklü cihazlar ile, güç, ses ve ev düğmelerinden daha fazla düğme yoktur. Sadece uzun güç düğmesine basarak açabilirsiniz ve yanıt vermezse panik gerekmez. Bazen bu sorunlar ortaya çıkabilir ve cihaz açmayı reddeder. Yeniden başlatmak için yollar vardır.

iPad batarya değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum / 35 Görüntülenme

iPad Batarya Değişimi , özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerekli teknik servis ortam koşullarının yerine getirildiği alanda uzman ve deneyimli İPAD teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmeti kullandığınızda.

Casper batarya değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum / 30 Görüntülenme

Casper Batarya Değişimi ,Casper akıllı telefonların pil ömrü zamanla sona erebilir. Her pilde olduğu gibi, bu pillerin bir ömrü (sayısı) vardır. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün için yeterli olabilecek pil (örneğin 300 kez pil doldurma ve boşaltma) birkaç saat azalabilir. Bu problem, pil şişmesi problemiyle karşılaşılabilir.