Pendik Apple Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Pendik apple servisi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir markadır. İphone marka telefonlar gerek teknik özellikleri gerekse de kaliteli yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apple İphone cihazlarında ortaya çıkan her türlü arızaya karşı her an müşterilerinin yanındadır.


Daha fazla oku “Pendik Apple Servisi”

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

Dokunmatik akıllı telefonların adeta örnek firması olarak karşımıza çıkan Apple markası, pek çok farklı kategoride nitelikli telefon üretimi ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6S telefon modelleri piyasanın gerçekten göz bebeği olma konusunda önemli bir gelişim göstermiştir. iPhone 6S tamir işlemleri ve fiyatları burada ihtiyaç duyduğunuz zaman tamir ve bu tamir rakamları hakkında size fikir vermek durumundadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman kaliteli bir parçanın tamirat noktasında size çok önemli bir yardımı bulunabilir. Yüksek teknoloji ile desteklenmiş olan kullanışlı telefon modelleri gerçekten yıllardan beri pek çok kitle üzerinde olumlu bir etki bırakmaya devam ediyor.


Daha fazla oku “iPhone 6S Tamir İşlemleri Ve Fiyatları”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Telefonumun kulaklık girişi bozuldu
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

Kulaklık girişi insanların çok yoğun bir şekilde kullandığı unsurlardan biridir. Eğer zaman içerisinde bir deformasyon olmuş ise bunu açıklamak ve çözüm bulmak elbette ki önemlidir. Telefonumun kulaklık girişi bozuldu, çalışmıyor diyen çok sayıda insan için, gerçekten güvenilir tamirci sistemleri çözüm oluşturmaya devam ediyor. Özellikle telefon markasını uygun olarak teknisyenlerin bu konudaki bilgi birikimi ve kabiliyeti çok önemlidir. Gerekli araştırmayı yaptığınız zaman bu konuda size yardımcı olacak unsurları rahatlıkla bulabilirsiniz. Telefonumun kulaklık girişi bozuldu, çalışmıyor diyen pek çok insanın yaptığı gibi siz de internet üzerinden gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda genellikle parça değişimi söz konusu olabilir. Bazı durumlarda ise tamamen teknisyen becerisi ile birlikte sorunları bertaraf etmek mümkün olabilir.


Daha fazla oku “Telefonumun Kulaklık Girişi Bozuldu, Çalışmıyor”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
iPhone kamera çalışmıyor sorunu ve değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

iPhone kamera çalışmıyor sorunu ve değişimi telefon kamerası özellikle son dönemler içerisinde fotoğraf makinesi olarak kullanılıyor. Aynı zamanda bir video kamera özelliğine sahip olan bu nitelikli cihazlar, pek çok insanın günlük hayatı hem resmetmesine hem de kayıt etmesine yardımcı olmak durumundadır. Son dönemler içerisinde özellikle kamera özelliklerinin dışa yansıması ile birlikte pek çok markanın çarpıcı sonuçları dikkat çekmektedir. Eğer burada herhangi bir aksaklık oluşmuş ise endişeye yer yok. Özellikle tamirciler ve orijinal parça değişimi ile birlikte çözüm hazırlayan teknik servisler size bu konuda yardımcı olmak için hazır beklemek durumundadır.


Daha fazla oku “iPhone Kamera Çalışmıyor Sorunu Ve Değişimi”

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

Telefon ekranı basit bir darbe ile kırılabilir. Aslında ekran koruyucu çözümler olsa bile yere düşen telefonun kırılma ihtimali yüksektir. Cebinizde taşıdığınız veya elinizde tuttuğunuz telefon bir şekilde darbeye maruz kalabilir. Bu gibi durumlarda iPhone 8 ve 8 Plus ön cam ve ekran değişimi gerekli olduğu gibi, özellikle orijinal yedek parça tedarik noktasında vereceğiniz kararlar çok büyük önem taşımaktadır.


Daha fazla oku “iPhone 8 ve 8 Plus Ön Cam, Ekran Değişimi”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

Pek çok insan akıllı telefon kullanırken telefonum çok hızlı ve işlevsel olmasını ister. Özellikle pil ve batarya desteğinin de burada çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Yeni ve güçlü bir telefon aynı zamanda işletim sistemi avantajları ile birlikte çok daha hızlı olabilir. Burada insanların üzerinde durduğu konulardan biri de yavaşlayan iPhone’u pil değişimi yaparak hızlandırmak olabilir. Esasında yeni bir batarya takviyesi ile birlikte telefonunuzu çok daha dinamik hale getirmeniz mümkün olacaktır. Özellikle bu konuda yapılan yatırımlar ve ciddi çalışmalarla birlikte telefon tamiri ve parça değişimi konusunda çok önemli gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir.


Daha fazla oku “Yavaşlayan iPhone’u Pil Değişimi Yaparak Hızlandırmak”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
iPhone kamera çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

iPhone marka telefonların kamera kalitesi herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Pek çok farklı ülkede öncelikli tercih olarak karşımıza çıkan bu markanın, gerçekten telefonları çok özellikli olarak kendini göstermektedir. Kimi zaman can sıkıcı arızalar elbette ki iPhone kullanıcılarının da canını sıkabilir. Cep Hastanesi olarak iPhone kamera çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları konusunda gerektiği zaman bir uzman desteği almak gerçekten çok önemli olabilir. Öncelikle olarak sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi arızanın çözülmesi için büyük önem taşımaktadır. Telefon arızalarında gerekli uzman teknisyenler çok başarılı bir performans ortaya koymak durumundadır. Kamera sisteminin çalışması ile alakalı bir sorun ortaya çıktığı zaman, öncelikli olarak bu sorunu çözmek için ne gibi adımlar atılabilir bunları gözden geçirmek çok önemli. Kısacası iPhone kamera çalışmıyor sorunu ve çözüm yolları neler diye düşünecek olursak, bir uzman desteği almanın size bu konuda gerçekten önemli bir yardım olabilir.


Daha fazla oku “iPhone Kamera Çalışmıyor Sorunu Ve Çözüm Yolları”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Siri çalışmıyor sesimi duymuyor mikrofon arızalı olabilir
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Pratik ve hızlı kullanımı konusunda işletim sistemleri ve akıllı telefonlar insanlara yepyeni imkânlar hazırlamaya devam ediyor. Ses tanımlama sistemi ile birlikte arama sonuçlarını daha hızlı bir şekilde elde etmek mümkün olmaktadır. Tabii ki de burada mikrofon arızaları önemli bir sorun oluşturabiliyor. Oldukça kullanışlı ve hızlı sonuç veren yöntemler ile birlikte akıllı telefon kullanmanın daha cazip bir şekilde ortaya çıktığı bilinmektedir. Yine de Siri çalışmıyor sesimi duymuyor mikrofon arızalı olabilir ise burada uzman bir tamircinin size tavsiyeleri ve yardımı gerçekten önemli olabilir.


Daha fazla oku “Siri Çalışmıyor Sesimi Duymuyor Mikrofon Arızalı Olabilir”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
iPhone 6 Plus Tamir işlemleri Ve Fiyatları
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Tamir işlemleri ve bu işlemlerin ortaya çıkarmış olduğu fiyat aralıkları ile birlikte, telefon tamir sisteminin ne boyutta gelişim gösterdiğini görmemiz çok zor olmuyor. Piyasada tutulan ve ürün olarak gerçekten kabul gören bir marka ve serisi mobil iletişim konusunda yıllardan beri insanlar avantaj sağlamaya devam etti. iPhone 6 gerçekten hem kullanışlı hem de pratik yapısı ile beraber tutulan bir özelliği gözler önüne sermiştir. iPhone 6 Plus tamir işlemleri ve fiyatları ise burada tamirat ve parça değişimi konusunda insanlara bir başka şekilde fikir vermeye devam etmektedir.


Daha fazla oku “iPhone 6 Plus Tamir İşlemleri Ve Fiyatları”

[Toplam:2    Ortalama:5/5]