Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 39 Görüntülenme

Telefondaki Numaraları Sim Karta Aktarma Samsung Galaxy telefonlarında, kişilerinizin numaralarını ve bilgilerini sım karta kopyalayabilirsiniz. Numaraları sım karta aktarmanın yanı sıra, SIM kartınızdaki numaraları telefona aktarmak da mümkündür.

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 45 Görüntülenme

Tabletlerde Whatsapp Kullanılır Mı Whatsapp uygulamasını tabletinize indirmek istiyorsanız ancak bu hatayla karşılaşırsanız, size çözüm hakkında bilgi vereceğiz. Bir tablette en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan whatsapp hesaplarını da açmak isteyebilirsiniz. Genel olarak, whatsapp uygulamasını cep telefonlarımızda daha yaygın olarak kullanıyoruz. Ayrıca, biz bilgisayarlarda whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefonum Çalındı Ne Yapmam Lazım
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 40 Görüntülenme

Telefonum Çalındı Ne Yapmam Lazım İnsanlar için bir zorunluluk olan cep telefonunun kaybı, kişinin hayatında büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, mobil kullanıcılar tüm arkadaşlarının kayıtlı olduğu, tüm özel mesajlarının saklandığı ve çok özel fotoğraflarının saklandığı bu cihazlara bakıyorlar. Bununla birlikte, bu imkansız değildir ve telefonunuzu kaybedebilir veya bir gün çalabilirsiniz. PEKİ NE yapmalısın?

Android Telefonda SIM Kart Okumuyor Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 79 Görüntülenme

Android Telefonda SIM Kart Okumuyor Hatası , sorun her akıllı telefon kullanıcısının karşılaşacağı durumlardan biridir. Telefonun SIM kartımı tanımadığı sorunu çok fazla yaygara yapılmamalıdır çünkü çözülebilir bir sorundur.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 77 Görüntülenme

Whatsapp Web QR Kod Okumuyor PC’nizde Whatsapp kullanmak için, bilgisayarınızda Whatsapp Web sitesini açtıktan sonra telefonunuzdan ekrandaki QR kodunu taramak gerekir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 80 Görüntülenme

WhatsApp Profil Fotoğrafını Göremiyorum Whatsapp’ta kullanıcıların profil resmini görememenizin birden fazla nedeni olabilir. Bu sorunun nedenlerini ve çözümlerini paylaşacağız. Whatsapp profil resminin görüntülenip görüntülenmediği, kullanıcının önünüzdeki gizlilik ayarlarına bağlıdır.

iPhone Safari Arama Geçmişi Silme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 73 Görüntülenme

iPhone Safari Arama Geçmişi Silme iPhone ve iPad cihazlarınızda tarayıcınızın Safari tarayıcısının geçmişini göstermemesini istiyorsanız, lütfen ayrıntıları okuyun. Bilgisayarlarımızda, tabletlerimizde veya telefonlarımızda kullanılan tarayıcılar talebe göre değişir. Bazı kullanıcılar Google chrome tarayıcısını tercih ederken, Diğerleri Mozilla tarayıcısını tercih eder. Bunların sayısını artırabiliriz.

iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 85 Görüntülenme

iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme Biz iPhone arama motoru ile ilgili ayarlarını değiştirmek için gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Tarayıcı değişikliklerine ek olarak, tarayıcılardaki gelen arama motorları bizim için önemli olan ayrı bir özelliktir. Genel olarak, arama motorlarının tarayıcılarımızda istediğimiz yönde olmasını istiyoruz. Örneğin, çoğu kullanıcı Google arama motorunu severken, diğerleri farklı arama motorlarını tercih eder.

iPhone Yanıt Vermiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 96 Görüntülenme

iPhone Yanıt Vermiyor, akıllı telefonunuz kapalı, ancak güç düğmesine bassanız bile açmazsınız. Sadece iPhone açılmıyor, düğmelere basılmış olduğunda tepki vermiyor, mesele ekranın donmasıdır. Tüm bu durumları organize ettiğinüzde, problemi çözmenin farklı yolları vardır. Akıllı telefon ekranınızda görüntü yoksa yada görüntü donmuşsa, cep telefonunu yeniden başlatmaya zorlayabilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 100 Görüntülenme

iPhone Pil Sorunu, kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunların en üstünde. Bugün iPhone şarj problemlerini ve çözümlerini inceleyeceğiz. Her şeyden önce, cihazınızı tüm kurallara uygun olarak kullansanız bile, aletinizin pili belirli bir süre sonrasında ilk gün performansını sağlamaz. Yukarıda tarif ettiğimiz durumun çeşitli sebepleri vardır: planlı yaşlanma, teknoloji eksikliği ve zaman içinde mekanik parçaların aşınması.

iPhone Mavi Ekran
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 107 Görüntülenme

iPhone Mavi Ekran Bizler iPhone sahiplerinin korkulu rüya haline gelmiştir “mavi ekran hatası gelen hakkında bu problemi yaşamış olanlar için bir kılavuz hazırladık. Tüm iPhone modellerinde mavi ekran hatası oluşabilir (iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s). En yaygın iPhone problemlerindan biri. Bu probleminin Olası çözümlerine bakalım.

iPhone 6 Pili Değiştirin
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 106 Görüntülenme

iPhone 6 Pili Değiştirin, Apple, geçen yıl iPhone pilinin yaşlanma cihazlarında uygun değişiklikler yapacağını açıkladı. Pil değiştirme azalma Apple’ın ”cihaz yavaşlama” politikası tarafından alınan bir karardı. Ama iPhone indirim pil değişiklik yapma 31 Aralık 2018 son kullanma tarihinden önce patlak başladı! Pil servisi isteğini başlattıktan sonrasında, aletinizi ilgili müdahale Cep Hastanesi ‘ne götürün ve varsa …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 110 Görüntülenme

Yazılım Güncelleme Sunucu Bağlantı Kurulamadı, IOS geri yüklemeye veya güncellemeye çalışmış olduğunuzda iTunes software update Server’a bağlanamıyorsanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. iPhone, iPad yada iPod’unuzu güncellemek veya geri yüklemek için iTunes’u kullandığınızda, internete bağlı bulunmadığınız için itunes’un Yazılım Güncelleme sunucusuna bağlanamadığına dair bir uyarı mesajı görebilirsiniz.

iPhone Güncelleme Doğrulanıyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 126 Görüntülenme

iPhone Güncelleme Doğrulanıyor Sorunu, Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone telefonları en kapsamlı yazılım desteği olarak kabul edilir. Android işletim sistemlerine haiz akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında, iPhone akıllı telefonlar güncellemeleri daha sık ve daha uzun süre alır. Bu durumda, iPhone kullanıcılarının en çok araştırılan mevzularından biri, güncellemelerin doğru bir halde nasıl yapılacağıdır.

iPhone Ses Sorunları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 132 Görüntülenme

iPhone Ses Sorunları, Bu yazıda, iPhone hoparlörlerinden ses yok yada ses kalitesinde azalma gibi problemleri olan kullanıcılar için genel çözümleri paylaşacağız. Hoparlör ve ahize aynı şey değildir. Nerede mesele var? Kulağınızı koyduğunuz ahize kısmınde mi yoksa müzik dinlemek için kullandığınız hoparlör bölümünde mi?

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 136 Görüntülenme

iPhone Facebook Sorunu, Son zamanlarda, iPhone üzerinden facebook ‘a bağlanmaya çalışan bazı kullanıcılar, uygulama yükleme şeklinde sorunlarla karşılaşıyor gibi görünüyor çok yavaş veya hiç yüklenmiyor. Bu problemi ortadan kaldırmak için yapılabilecek birçok farklı şey var, bu da facebook ‘a birçok insanın toplumsal yaşamında önemli bir yer açıyor. Şimdi bunları makalemize ekleyelim ve iPhone ‘da yaşadığınız …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 138 Görüntülenme

iPhone Kamera Flaşı Çalışmıyor, Yazılım ve donanım sorunları iPhone akıllı telefonlarda flaş sorunu oluşabilir. Bu yazıda, APPLE teknisyenlerine danışarak flaş sorunlarımızın iyi mi çözülebileceğini sizinle paylaşmak istedik. Yazılım sorunlarının sizin tarafınızdan çok kolay çözülebileceğini belirtmek isteriz. Donanım sorunları durumunda, profesyonel bir teknisyen müdahalesi gereklidir.

iPhone Anten Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 141 Görüntülenme

iPhone Anten Sorunu, Web sitemizin sık şikayetlerinden biri iPhone anten sorunu. Bu iPhone kullanıcıları rahatsız ve birçok nedeni olabilir bir hatadır. Ağ yok görmüş olduğunuzde bu hata doğar yada arama çubuğunda arama. Sonuç olarak, Arama, arama ve İnternet erişimi olması imkansız. İnternetteki en kapsamlı ağ mesele çözümüne hoşgediniz.

Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Asus / 1 Yorum / 133 Görüntülenme

Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu Güç düğmesi kırılırsa ve telefonunuzu açmaya çalışıyorsanız, yardımcı olabiliriz. Telefonunuz açık veya kapalı olsa bile yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 176 Görüntülenme

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor Son zamanlarda bir pil sorunu olan bir Galaxy Note 5’e sahipseniz, bu yayındaki ilk durumu kontrol ettiğinizden ve önerilerinizin çalıştığını kontrol ettiğinizden emin olun. Devam etmeden önce, Android sorununuza çözüm arıyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçin.

Telefonun Şarj Giriş Yeri Bozuldu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 139 Görüntülenme

Telefonun Şarj Giriş Yeri Bozuldu çeşitli şikayetler olabilir. Bununla birlikte, şarj soketinin değiştirilmesini gerçekleştirerek ana çözümler arasındadır. Cep Hastanesi şarj yeri tamir kısa süre içiersinde tamir yapar. Bu sorunla uğraşırken, cihazdaki tüm veriler yedeklenmeli ve kaybolmalıdır.

Asus Zenfone Yakınlık Sensörü Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Sensör Değişimi / 1 Yorum / 157 Görüntülenme

Asus Zenfone Yakınlık Sensörü Çalışmıyor Telefonu kulağımıza götürdüğümüzde ekranı kapatmamızı ve telefonu kulaklarımızdan çektiğimizde ekranı açmamızı sağlayan bir yakınlık sensörü var. akıllı telefonlardaki gelen çağrıyı cevaplamak için, çağımızın vazgeçilmezi olan, düşmediğimiz ve her zaman yanımızda. Bu sensörün arızası akıllı telefonların sorunlarından biri olarak gösterilebilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Arka Kapak Değişimi / 1 Yorum / 158 Görüntülenme

Huawei P30 Pro Arka Kapak Kırıldı Huawei p30 Pro’nun arkası camdan yapılmıştır. Bu nedenle, darbe ve sıkıştırma sırasında kırık veya çatlama meydana gelebilir. Huawei P30 Pro arka cam kapak değişimi Cep Hastanesi ‘nde  profesyonelce yapılır.

Telefon Ekranı Nasıl Kırılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 213 Görüntülenme

Telefon Ekranı Nasıl Kırılır bozuk olduğunda ne yapacağını telefonun iç ekranı kırmak ya da hakkında sorulara cevap arayan insanlar tarafından soruşturma. Dahili ekran kırılmasının birçok farklı nedeni olabilir. Bu nedenler arasında, pillerin ısıtılması ve şişmesi önce gelir. Bir süre sonra, şişmiş piller içeriden ekrana basınç uygular. Bu basınç arttığında, dahili ekran kırılabilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 160 Görüntülenme

iPhone Titreşim Motoru Değişimi iPhone’unuzun titreşim motoru çalışmıyor, zayıf çalışıyor, sürekli çalışıyor, sallıyor vb. Bu gibi durumlarda, servis uzmanlarımız cihazınıza müdahale edecek ve gerekli onarım veya değiştirme işleminden geçecektir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 162 Görüntülenme

iPhone WhatsApp Görüntülü Aramada Ses Gitmiyor Bazı cihazların genel bir donanım sorunu var, diğerleri ise bir yazılım sorunu var. Whatsapp görüntülü arama yazılımı sorununda gelmiyor mu? Evet, çoğunlukla bu nedenle ses yok ya da ses yok.

LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / LG / 1 Yorum / 156 Görüntülenme

LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor Özellikle, dokunmamanın neden çalışmadığı ve neden bazılarının veya hepsinin bir anda çalışmadığı nedenlerine değindik. Elbette, hangi çözümleri paylaşacağız.

iPhone Titreşim Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 165 Görüntülenme

iPhone Titreşim Çalışmıyor Telefonunuz çaldığında veya sessiz olduğunda iphone’unuz titremiyorsa, kontrol etmeniz gereken ayarlara bakacağız. Gün boyunca telefonlarımıza o kadar çok zaman ayırıyoruz ki bazen gün telefonda bitiyor. Ama bazen toplantımızı sessizce yapmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda, telefonu susturuyoruz. Ama birinden önemli bir çağrı bekliyorsak, titreşimin açık olduğundan emin oluruz.

iPad Teknik Servis
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPad / 1 Yorum / 161 Görüntülenme

iPad Teknik Servis Apple iPad tablet ekranı zemine düşme, üzerine baskı uygulama, sert bir yüzeye vurma veya istemsiz hataların bir sonucu olarak kırılabilir. Böyle bir durumda, ekran değiştirme gereklidir. iPad ekran değiştirme fiyatları tablet modeline göre değişir. Bununla birlikte, yalnızca dokunmatik ön camı değiştirip değiştirmeyeceğine veya ekranı tamamen değiştirip değiştirmeyeceğine karar vermek önemlidir.

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 188 Görüntülenme

Rehber Silindi Nasıl Geri Getirebilirim Yanlışlıkla silinen dizini geri getirmek için birkaç önerimiz olacak. Cihaz yedekleniyorsa veya Gmail’i yedekliyorsanız bu daha kolay olacaktır. Silinen kişiler, Google Drive ve iCloud tarzı uygulamalarla geri yüklenebilir.

Telefonda Ölü Piksel Var Garantiye Girer mi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 155 Görüntülenme

Telefonda Ölü Piksel Var Garantiye Girer mi Ölü bir piksel, pikselleri kontrol eden transistörler işlerini yapamıyorsa, denetlediği pikselin çalışamamasıdır. Ekranda milyonlarca piksel var, bu yüzden milyonlarca transistör var. Bu transistörlerden birkaçı düşüncede normal olarak algılanabilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / HTC / 1 Yorum / 200 Görüntülenme

HTC U11 Arka Cam Kapak Değişimi ve bir akıllı telefonunuzun arka kapağı, darbelere veya bir kullanım süresinden sonra çizilebilir veya kırılabilir. Bu solmaya veya yıpranacaktır. Böyle bir sorun yaşıyorsanız ve arka kapağın değiştirilmesi istiyorsanız, parçaların yerini deneyimli ve deneyimli HTC teknisyenlerimiz alabilir.

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 220 Görüntülenme

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi Bu yazıda en hızlı ekran değişikliği hakkında konuştuk. Cep Hastanesi hizmetimizdeki en yaygın telefon onarımları arasında çatlaklar ve kırık ekranlar bulunmaktadır. Her gün çok sayıda ekran / LCD değişimi ve gelişmiş ekipman ve tekniklerimizle yapıyoruz, İstanbul, Türkiye’de ekran değişiminin yanında hızla öncülük ediyoruz.

iPhone Ses Kaydı Yapmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 210 Görüntülenme

iPhone Ses Kaydı Yapmıyor veya yazılımla ilgili hatalarla ilişkilidir. Ancak bazı iPhone modellerinde ses sorunu kronik bir arıza haline geldi. Bu sorun aynı zamanda farklı bir onarım ihtiyacını da ortaya çıkardı. Uzmanlarımız bu tür sorunları teknisyenlerimiz tarafından kolayca onarabilirler.

Telefon Ekran Yapıştırıcısı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 228 Görüntülenme

Telefon Ekran Yapıştırıcısı iPhone ekran çerçevesini yapıştırmak, incelikle ele alınması gereken bir sorundur. Cep Hastanesi gibi hizmetlerde, bu sürecin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebilirsiniz. Ekran çerçevesi tutkal onarımı, hem güçlü yapıştırıcılar hem de özel iPhone desenleri kullanılarak yapılan bir süreçtir.

Revize Ekran Ne Demek
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTelefon Tamiri / 3 Yorum / 264 Görüntülenme

Revize Ekran Ne Demek ve revize ekran fiyatları, hizmetimizde sıkça karşılaştığımız sorular arasındadır. Gözden geçirilmiş ekran, arızalı akıllı telefonlardan çıkarılan kusursuz, orijinal bir ekrandır. Onlar OEM görüntüler farklı değildir. Sadece onlar orijinal olduğunu biliyorum ve bunun için ekstra ödeme.

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 258 Görüntülenme

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Sosyal medyanın ağır taşlarından biri haline gelen instagram , günlük kullanım oranları için en aktif uygulamalardan biri olmayı başardı. Instagram başarılarının en etkili noktası elbette uygulamanın güncellemelerle yeni bir şekil alması. Instagram’ın yeni özelliklerine bakarsak ve son birkaç aya bakarsak, ınstagam’ın hikayeleri bölümü, canlı yayın bölümü, sinema filmi gönderme özelliği, kayıp …

Garantili Telefon Tamircisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 209 Görüntülenme

Garantili Telefon Tamircisi Birçok marka olduğu gibi, akıllı telefon garantileri belirli sınırlar içinde sunulmaktadır. Kullanıcı hatasının neden olduğu hasar genellikle garanti kapsamında değildir. Garantili telefon onarımı ne olacak?

iPhone Ekran Kırıldı Ama Dokunmatiği Çalışıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 198 Görüntülenme

iPhone Ekran Kırıldı Ama Dokunmatiği Çalışıyor iPhone’unuz yere düştü ve ön cam çatladı, görüntüde kullanabilirsiniz, bu yüzden neden ekranı değiştiriyorsunuz? Ekran ve ön cam iphone’larda ayrılabilir ve ön cam kendi başına değiştirilebilir.

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 200 Görüntülenme

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor aslında çözüm oldukça basittir. İPhone şarj cihazı contactlessness takip edilmesi gereken bazı temel adımlar vardır. Cihazınızı farklı şarj cihazları ve farklı şarj kabloları ile test etme şansınız varsa, hemen yapın. Bir çözümünüz olup olmadığına bakın ve son olarak iPhone’u yalnızca şarj kablosunu kullanarak PC’nize bağlayın ve temas devam ederse gözlemleyin. …

Ucuz Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 220 Görüntülenme

Ucuz Ekran Değişimi Gorilla Glass gibi yeni teknolojiler artık mevcut olsa da, ekran koruyucular olsalar bile, telefonların ekranları talihsizliğin bir sonucu olarak kırılabilir. Bu telefon kullanılamaz hale getirir ve ekran değiştirme gerektirir. LCD ve dokunmatik ekranlar telefonun en hassas parçaları arasındadır. Bu nedenle, dikkat çekmek ve önlem almak için telefonu kullanan kişilerin çoğu ekranlardır. Hem …

Telefon Ekranı Yanıp Sönüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 225 Görüntülenme

Telefon Ekranı Yanıp Sönüyor, Cep Hastanesi mağazamızı ziyaret eden müşteriler, telefon ekranının yanıp söndüğü ancak açılmadığı problemi ifade edebilir. Bu mesele birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Telefonun açılmaması aslen işe yaramadığı anlamına gelmez. Ekranın görüntülenmemesinin farklı sebepleri olabilir. LCD’nin direkt arızalanmasına ek olarak, tek başına LCD flex kablosuyla ilgili bir problem olabilir. Bu en iyi olasılıklardan …

Xiaomi Arka Cam Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 217 Görüntülenme

Xiaomi Arka Cam Kırıldı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile Xiaomi Arka Cam değişiklik yapma fiyatı şu anda kampanyada. Arka Cam değişiklik yapma alanında uzman olan Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından teknik servisimize gelirseniz, 30 dakika içinde ve 2 taraflı ücretsiz gönderim servisimizin kullanıldığı 3 (üç) iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Arka Camdan oluşan Orijinal Ürün …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 219 Görüntülenme

Telefon Yere Düştü Görüntü Yok, en hasarlı kısım ekranlardır. Peki ya telefon düşmenin bir sonucu olarak telefonu açmazsa, telefon yere düşmüş olduğunda ses yok mu?  Bahsettiğimiz gibi, telefonların en duyarlı kısımları ekranlarıdır. Bu nedenle, herhangi bir darbe yada düşüşten sonrasında, telefon ekranı ilk ve çoğu zaman hasar görür. Bu hasar çatlama, kırılma biçimindedir. Telefonu açar …

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 224 Görüntülenme

Telefonum Çalışıyor Ama Ekranımda Görüntü Yok, Günümüzde, akıllı telefonlar büyüdükçe ve telefonlarda ve hatta kavisli ekranlı telefonlarda bile bir çerçeve olmadan tam ekran, bir cep telefonu için en önemli nokta bu ekran. Tabii ki, bu ekranlar kullananların en çok sorunla karşılaştıkları yerlerdir. Aslen, probleminin sebebinin çoğunluğu kullanıcı kaynaklı. Ekran telefonun büyük bir kısmını kapladığı için, …

Gözlük Takınca Telefon Ekranı Gözükmüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 236 Görüntülenme

Gözlük Takınca Telefon Ekranı Gözükmüyor , günümüzde artık yaygınlaşmış ve can sıkıcı bir olay olan bir durumdur bu. Sizlere bugün güneş gözlüğü takınca neden telefon ekranı kararıyor ve ya gözükmüyor sorununu çözümünü anlatacağız.

Samsung Edge Ekranda Yeşil Çizgi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 232 Görüntülenme

Samsung Edge Ekranda Yeşil Çizgi, Samsung’un geçen yıl tanıttığı Samsung Galaxy S7 edge, büyük ilgi gördü. Samsung son zamanlarda bu model için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. Galaxy S7 kenar modeli bu günlerde farklı bir sorun ortaya çıktı.

iPhone Yeşil Ekran Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 237 Görüntülenme

iPhone Yeşil Ekran Sorunu, Bir iPhone kullanıcısı için en kötü şeylerden biri, aletin donması, tepki vermemesi ve ekranın renk değiştirmesidir. Bu renk değişiklikleri çoğunlukla mavi, sadece bazen yeşil bir ekran. Sitemizde alınan bildirimlerden ortak bir problem olmadığını söyleyebiliriz. Bu yazıda, iPhone yeşil ekran sorununu çözmenin 5 farklı yolunu açıklayacağız. Bunlardan biri problemi çözebilir ve bazı …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 217 Görüntülenme

Telefonun Dokunmatiği Isınınca Çalışmıyor sorunu yaygın bir can sıkıcı sorundur. Bu sorunu gidermek için farklı adımlar vardır. Birincisi, cihazın tüm verilerini yedekleme, sıfırlama ve Geri Yükleme ile başlar. Daha sonra daha gelişmiş hasar tespit adımlarına geçin.

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 235 Görüntülenme

Telefon Şarj Adaptörünün Isınması Akıllı cihazların özellikleri ve donanım gücü ile, piller büyüyor olsa bile, şarj tüketimi daha da hızlı olabilir. Bu, belirli markalı cihazlar hariç, özellikle orta segment cihazlar için daha büyük bir sorun olabilir.

Telefonu Şarja Takınca Isınıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Batarya DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 267 Görüntülenme

Telefonu Şarja Takınca Isınıyor Eski telefonlarla çok sık karşılaştığımız sorunlardan biri, şarj sırasında telefon arızalarıdır. Paradan tasarruf etmek için, şarj kontrolünü umursamayan birçok markanın telefonu kırılır, böylece şarj sırasında tamir edilemez. Tabii ki, şarj sorunları sadece eski telefonlarda gerçekleşmez. Yeni nesil akıllı telefonlara verilen binlerce lira para, şarj sırasında bile patlamalar ve yolsuzluk çakışabilir. Aslında, …

Telefonlarda Ekran Işıklarında Titreme Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 242 Görüntülenme

Telefonlarda Ekran Işıklarında Titreme Sorunu Yeni nesil telefonların tanıtımı farklı problemler getirdi. Eski telefonların basit yapısı, hataları basit yollarla bulmayı mümkün kıldı. Örneğin, telefonunuzun ekran ışıkları yanmadıysa, bir transistörü veya düzeltmeyi değiştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yine, telefon şebekeyi çizmediğinde, sorun hava üfleyerek PFO’YU ısıtarak çözülebilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 230 Görüntülenme

iPhone Arka Kamera Titreme Sorunu , iPhone normal olarak fotoğraf çekmeye devam edebilir ve fotoğraflarınız gerektiği gibi görünebilir. Bununla birlikte, titreme hız kesmeden devam ederken, kullanıcılar bir noktada bu sorunu nasıl çözebileceklerini merak ediyorlar. iPhone kamera sarsıntı sorunu genellikle Optik Görüntü Sabitleyici veya OIS özelliği ile ilgilidir. Çerçevedeki görüntüyü stabilize etmeye çalışırken telefonunuzdaki lens sürekli …

Telefonum Yere Düştü Şarj Olmuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 227 Görüntülenme

Telefonum Yere Düştü Şarj Olmuyor Bu sorunu ortadan kaldırmak ilk başta karmaşık görünebilir. Ancak, deneyimli Cep Hastanesi teknisyenlerimiz işlerinde en iyisidir. Teknisyenlerimiz öncelikle cihazınızla sorunu tanımlamak için çeşitli testler gerçekleştirecektir. Verilerin kaybolmamasını sağlamak için Devam etmeden önce telefonunuzu yedekleyeceklerdir. Sonra adımlar atılır. Telefonun şarj edilmemesi sorununun ilk adımı yere düştü, pili kontrol etmektir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTeknik ServisTelefon Tamiri / 1 Yorum / 270 Görüntülenme

Telefon Ekranının Yarısı Farklı Renkte Android telefonlarda yaygın olan renk solması sorunu, kamera açıkken daha belirgindir. Kamera açıldığında morlaşan bu renk kayması, sarı, yeşil ve kırmızı renklerin normal ekranla karışmasına neden olur. Renk kayması bazen rahatsız edici ve düzeltilmiş, elbette, bir donanım olayıdır. Bununla birlikte, bunları garanti veya servis departmanına göndermeden önce test edilebilecek basit …

Samsung Note Kalem Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 201 Görüntülenme

Samsung Note Kalem Çalışmıyor Samsung Galaxy Note 5 modeli birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Bu modelde büyük ilgi gören bazı sorunlar var. İnternetteki araştırmalarımızda, bu sorunun çok fazla insanda görünmediğini görüyoruz.

Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran DeğişimiTeknik Servis / 1 Yorum / 211 Görüntülenme

Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi Hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlar gün boyu ellerimizden düşmez. Ne kadar sağlam ve son teknoloji ürünü olursa olsun, muhtemelen bozulurlar. Gözlerinize benzeyen telefonunuzun ekranı kırılabilir veya kırılabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız, Cep Hastanesi ile tanışma zamanı.

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhoneSamsungTeknik Servis / 1 Yorum / 246 Görüntülenme

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor Telefonlarınızda karşılaştığınız dokunmatik ekran sorunlarının nedenlerini ve çözümlerini paylaşmaya çalışacağız. Akıllı telefonlarımız zamanla dokunmatik ekranlarla ilgili sorunlar yaşayabilir. Genellikle, bu arızalar ilk olarak ekranda geç algılama olarak görünebilir.

Antistatik Bileklik Nedir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 174 Görüntülenme

Antistatik Bileklik Nedir , ellerimizi iletken bir malzemeye yaklaştırdığımızda sıçrayan elektriği gördük. Bazı nedenlerden dolayı (sürtünme gibi), bu statik elektrik genellikle kontrol edilemez ve bu kontrolsüz güç elektronik çalışmalarımızda tehlikeler yaratabilir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 237 Görüntülenme

Telefon Dış Cam Değişimi Akıllı cep telefonu kullanan herkesin en az bir kere başına gelmiştir. Telefonlar düştüğü zaman veya bir darbeye maruz kaldığı zaman ilk hasar görecek parçaların başında ekran geliyor. Kullanıcılar genellikle ekran değişiminin yüksek maliyetlerle değiştirilmesinden şikayetçi olurlar ki haklılardır.

5G Nedir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 175 Görüntülenme

5G Nedir? Kısa Kısa 5G Özellikleri 5G Ne Kadar Hızlı Olacak?Telefonum 5G Destekliyor mu?Telefonların Ötesinde: 5G’nin Kullanım Alanları 3G bağlantı standartlarının Türkiye’ye ilk kez giriş yaptığı dönemi hatırlıyor musunuz? 3G teknolojisine sahip akıllı telefonların satışlarında patlama yaşanmıştı ve uzun süre konuşulmuştu. 4.5G’nin ardından şimdi de dünya 5G standartlarına geçmeye hazırlanırken, pek çok kişinin de 5G …

Android Telefonları Hızlı Şarj Etme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 238 Görüntülenme

Android Telefonları Hızlı Şarj Etme Android işletim sistemine sahip tüm telefon modelleri neredeyse Hızlı şarj şarj kablosu ile birlikte verilir. Bu tür cihazların belirli bir süre sonra işlev görmemesi ve orijinal ürünlerin satışı da çok pahalı olması nedeniyle, Android cihazlarda Hızlı şarj etmek için çeşitli uygulamalara ihtiyaç duyulabilir.

Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 241 Görüntülenme

Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu çözmek için neler yapabilirsiniz. Kablosuz şarj teknolojisi son yıllarda akıllı telefonlarda çok şık hale geldi. Bu özelliği 90’lı yıllarda bazı elektrikli diş fırçalarında gördük. 2012’den beri akıllı telefonlar kablosuz şarj ile donatılmıştır.

/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 227 Görüntülenme

iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme size iPhone müzik indirebilirsiniz uygulamaları tanıtacak. İPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri, müzik, şarkı indirme problemlerini aşağıdaki uygulamaları kullanarak çözebilir. Akıllı cihazların güvenilir kullanımı için çoğu müzik indirme programından muzdarip kullanıcılar için, iOS işletim sistemi ile iPhone cihazlarında güvenilir bir şekilde kullanılabilen birçok müzik indirme programını indirmek mümkündür.

iPhone Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 219 Görüntülenme

iPhone Fabrika Ayarlarına Döndürme Nasıl Yapılır Akıllı telefonlarınızın eskisi kadar hızlı olmamasından veya bazı yanlış hareketlerden memnun değilseniz, cihazı sıfırlayabilirsiniz. Nasıl sıfırlamak veya birçok insanın kafasında iPhone fabrika ayarlarını geri yüklemek için? Bu tür soruların cevaplarını bulmak istiyorsanız, makaleyi okuyabilirsiniz. iPhone’u fabrika ayarlarına geri yüklemek, sorunları çözmenin iyi bir yoludur ve cihazınızı satmak istiyorsanız, satmadan …

Telefonu Fabrika Ayarlarına Döndürme
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 173 Görüntülenme

Telefonu Fabrika Ayarlarına Döndürme Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz veya tabletiniz varsa ve bunu aldığınız ilk günle aynı şekilde kullanmak istiyorsanız, fabrika ayarlarına dönmek için yapacağınız işlemdir. Cihazınızı sıfırlamak için başka birçok neden olabilir. Tüm verilerinizin silinmesine neden olacağından, bu konuda dikkatli olmalısınız.

Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 244 Görüntülenme

Yavaşlayan Telefon Nasıl Hızlandırılır Akıllı telefonlar artık işletim sistemini bilgisayarlar gibi kullanıyor. Genel olarak, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi şeklinde akıllı telefonlar görmeye başladığımız işletim sistemi birçok bilgisayar gerçekleştirebilir. Bu sayede artık sadece iletişim için kullanılmayan akıllı telefonları ajanda olarak, internete bağlanmak için, not tutmak için kısacası her alanda kullanabiliyorsunuz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 174 Görüntülenme

Bir Telefonda 2 Whatsapp Hesabını Kullanma Çift satırlı kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan Whatsapp, aslında her iki sayıya da birkaç basit adımda sunulabilir. Çift hatlı bir telefonda aynı anda iki Whatsapp hesabı kullanmak istiyorsanız, söyleyeceğimiz adımları izleyin.

Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 177 Görüntülenme

Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir Bu makalede, telefon rehberinizi nasıl yedeklersiniz? Size en kısa ve en basit yöntemleri sağlayacağız. Düne kadar, telefon kitapları sınırlı sayıda kişiyi kaydetmeyi başardı. Sadece SIM kart hafızasında saklayabileceğimiz Kişi sayısı sınırlıydı, bu yüzden problemler vardı.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 172 Görüntülenme

Şarj Cihazının Orjinal Oluduğu Nasıl Anlaşılır Şarj cihazlarının orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu görmek için birkaç fotoğrafla birkaç ayrıntıdan bahsettik. Bildiğiniz gibi, mobil cihazlar pazarında binlerce farklı ürün var. Geçmişte, tüm bu cihazların kendi kulaklık jakı ve şarj portu vardı. Ancak Android işletim sisteminin piyasaya sürülmesiyle “ince uçlu bir şarj cihazınız var mı?”Aradığımız günler …

Telefon Neden Isınır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 172 Görüntülenme

Telefon Neden Isınır Telefonunuzu çok uzun süre kullandığınızda, çok ısındığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu oldukça normal. Telefonunuzun bilgisayara benzeyen bir işlemcisi var. Ve bir bilgisayar gibi, telefonunuzun işlemcisi çalışırken ısı üretir. Daha çok çalışır, daha fazla ısı üretir.

Aradığım Kişinin Sesi Gelmiyor

Aradığım Kişinin Sesi Gelmiyor , iPhone ile yapılan görüşmeler sırasında ses ile ilgili sorunlar yaşadıklarını söyledi. Nitekim, kullanıcılar telefon görüşmeleri sırasında diğer kişinin sesini duyamayacaklarından şikayet ediyorlar.

Data Hattı Numarası Öğrenme

Data Hattı Numarası Öğrenme İnternet alışverişini sağlayan ve 2G, 3G, 4.5 G ile kullanılan veri hatları ülkemizde teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza girmiştir. Mobil internet hızları internete bağlanabilir ve SMS hızını artırır veri hattı üzerinden gönderilebilir. Veri hatları ve sım kartlar arasında büyük benzerlikler vardır. Sım kart ve internet desteği olan tüm cihazlar veri hatlarını kullanmak için …

Suya Düşen Telefon Tamir Edilir mi

Suya Düşen Telefon Tamir Edilir mi ? Öngörülemeyen şeyler, cep telefonlarımızda, gözlerimizden kaçındığımız cihazlarda her an bize olabilir ve onları gün boyu bırakmayız. Örneğin, cep telefonumuz çanta ve pet şişedeki suya dökülebilir. Başka bir deyişle, suya düştüğü veya havuza düştüğü anlamına gelmez.

Samsung Şarjım Çabuk Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 250 Görüntülenme

Samsung Şarjım Çabuk Bitiyor Bildiğiniz gibi, hızlı boşalmış telefon her zaman bizi hayal kırıklığına uğratır. Gerektiğinde, “Düşük Pil” uyarısı alacağız ve o telefonu kırmak isteyebiliriz. Akıllı telefonlar çok kısa bir süre içinde şarj bittiğinde, hem ekran boyutu; telefonu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Geçmişte, telefon daha uzun bir süre şarj edilmek üzere yapıldı, boyut önemsiz kalacaktı. Büyük telefonlarla …

Telefondan İnternet Geçmişi Nasıl Silinir Kullanıcılar periyodik gizlilik ve güvenlik veya çerezler ve önbelleğe alınan verilerin yükünü önlemek için kendi İnternet geçmişini temizlemek istiyorum. Bu makalede, Internet geçmişinizi silmek hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, çerezlerin ve önbelleğe alınmış görüntülerin ve dosyaların yükünden kurtulmak için internet geçmişlerini periyodik olarak temizlemek isterler; diğerleri ise yalnızca gizlilik ve …

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 255 Görüntülenme

iPhone Wifi Bağlanmıyor, çok sinir bozucu olur (özellikle  iPhone’unuzda sınırsız veri planı yerine aylık hücresel veri limitiniz varsa  ). Wi-Fi’ye sahip olmamak , istediğiniz şeyleri yapmanıza engel olur, çünkü iOS’u güncellemek,büyük dosyaları indirmek ve müzik ve video akışı yapmak en iyi şekilde Wi-Fi bağlantısı üzerinden yapılır.

iPad Sorunları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 251 Görüntülenme

iPad Sorunları, cihazları her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Kullanıcı sayısı arttıkça, cihazlardaki problemler daha belirgin hale gelir. Son olarak, iPad kullanıcıları sorunlarını Apple şikayetler kanalı vesilesiyle bildirdi. Bu şikayetlere nazaran, sizin için en yaygın iPad problemlerini ve çözümlerini inceleyeceğiz.

iPhone Depolama Sorunu

iPhone Depolama Sorunu, Bir 16GB iPhone kullanıyorsanız, kesinlikle “depolama nerede ise dolu” hatası yaşıyorsunuz anlamına gelir. Bu durumdan kurtulmanın en doğru yolu, daha fazla alan tüketen oyunları ve uygulamaları tek tek tespit etmek ve silmektir, sadece daha az süre harcayarak bu hata ihtarsından kurtulabilirsiniz. Bu yazıda, saniyeler içinde boş alanın iyi mi açılacağını açıklıyoruz.

iPhone Mikrofon Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 248 Görüntülenme

iPhone Mikrofon Sorunu, Hangi iPhone modeliniz olursa olsun, kimi zaman mesele yaşayacaksınız. En yaygın sorunlardan biri, iPhone mikrofonunun çalışmamasıdır. Bazı insanoğlu bir telefon görüşmesi esnasında mikrofonun hiç çalışmadığını yada muntazam çalışmadığını söylüyor. Bir telefon görüşmesi yaparken, FaceTime kullanırken yada bir ses kaydederken iPhone mikrofonuyla ilgili problemler ortaya çıkabilir.

Kilitli iPhone Açma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 249 Görüntülenme

Kilitli iPhone Açma, Biliyorsunuz, teknoloji gündemi Apple ve FBI arasındaki can sıkıntısı bir olay tarafından sallanıyor. FBI’dan yardım isteyen telefonda informasyon almak için telefonda terapisti kullanan bir iPhone 5c, iPhone siyasetin gündeminde ABD’nin koltuğunu almak için Apple ‘ın reddini kıramaz ve bununla beraber Silikon Vadisi bölünmüştü.

iPhone Ses Var Görüntü Yok
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 276 Görüntülenme

iPhone Ses Var Görüntü Yok, iPhone akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, telefonu açmaya çalıştığınızda ses, ancak görüntü görünmüyor. Bu sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım problemleri nitelikli bir APPLE teknisyeni tarafından ele alınmalıdır.

iPhone Takvim Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 278 Görüntülenme

iPhone Takvim Sorunu, Kullanıcılar geçmiş etkinlikler için tarihleri kaydetme ile ilgili problemleri bildirebilirsiniz; birçok etkinlik geçmiş ile kendi takvimde sadece birkaç saniye ile göstermektir. Bu probleminin en olası nedeni, iphone’unuzun iCloud veya başka bir çevrimiçi takvim hizmeti ile senkronize edilmesidir ve iphone’unuz yalnızca iphone’unuzdaki en son olayları senkronize edecek şekilde ayarlanmıştır.

iPhone Jailbreak Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 288 Görüntülenme

iPhone Jailbreak Sorunu, hakkında devamlı soruyoruz. Bu sayfa jailbreak için bir rehber olarak vazife meydana getirecek. Ben iPhone, iPod touch, iPad ve Apple TV için jailbreak iyi mi bu sayfayı cevaplamaya çalışacağız. Jailbreak’in ne olduğunu biliyorsanız ve yalnız jailbreak’in cevabını arıyorsanız, sayfanın altına gidebilirsiniz. Bu sayfanın alt kısmında çeşitli jailbreak yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 270 Görüntülenme

Android Uygulamalar Donuyor, IOS mobil işletim sisteminin aksine, açık kaynaklı bir sistemdir ve bazen donma ve donma yapabilmemize rağmen, android telefonların cihazlarındaki en yeni model veya en eski modellerden birine sahibiz. En büyük nedenlerden biri, ücretsiz bir sistem ağı olmasıdır.

Android Android Durduruldu HatasıDurduruldu Hatası

Android Durduruldu Hatası Mobil işletim sistemleri içinde daha rahat ve modern Android hakkında bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Hepimiz Android durdu hata ve kullananlarının niçin olduğu sorunlardan önde gelen çözümü, sorunu sizi yönlendirmek isterim. Hangisini alacağını ve iyi mi düzeltileceğini söyleceğiz.

Android Ses Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 283 Görüntülenme

Android Ses Sorunu Çözümü Android işletim sistemi iOS gibi belirli cihazlar için tasarlanmadığından, her marka ve model için farklı sorunlara neden olabilir.

Nand Hafıza Entegresi Nedir

Nand Hafıza Entegresi Nedir Çeşitli nedenlerle veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra, bellek doluyor, ne fotoğraf çekebiliyor ya da uygulama yükleyebiliyorsunuz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iphone’ların bilgisayarlarda olduğu gibi bir bellek birimi vardır ve bir anakart teknisyeni ile değiştirilebilir. iPhone donanım bellek yükseltme hizmetimizde yapılır.

iPhone Hafıza Arttırma Fiyat Düşük iPhone bellek cihazınızın ömrünü kısaltır önemli bir faktördür. Telefonu en basit şekilde kullansanız bile, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar cihazınızı zamanla işgal edecektir. Bulut depolama sistemleri sizin için doğru seçim değilse, cihazınızın bellek donanımını değiştirme ve belleği artırma zamanı.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 273 Görüntülenme

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası Akıllı telefon kullanıcıları son zamanlarda İnternet ile ilgili bir sorun bildirdiler. Bu sorun, bildirim çubuğunda sınırlı bir erişim değişikliği hatası olarak gelir. Sorunun nedeni birden fazla sebep olduğundan, birden fazla şekilde çözülebilir.

iPhone Restore Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 282 Görüntülenme

iPhone Restore Nasıl Yapılır  iPhone modellerinde bazen yazılım güncellemeleri sırasında oluşan hatalar veya uygulamaları yüklediğinizde oluşan hatalar nedeniyle yavaşlık veya donma sorunları vardır. iPhone donma sorunları ve yavaşlık sorunları için bir çözüm olarak, geri yüklemeniz gerekebilir.

Telefon Yavaş Şarj Oluyor

Telefon Yavaş Şarj Oluyor Akıllı telefonların ve tabletlerin pil ömrü ve şarj süreleri, bu mobil cihazlarla ilgili en sık şikayet edilen konulardır. Standart bir akıllı telefonun şarj edilmesi (kullanıma bağlı olarak) yaklaşık 1 gündür. Her gün akıllı telefonunuzu şarj etmek lazım. Kablosuz şarj çözümleri henüz yaygın ve etkili değildir, bu nedenle klasik şarj yöntemi telefonunuzu …

iPhone Uygulama İndirme Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 289 Görüntülenme

iPhone Uygulama İndirme Sorunu Uygulama mağazasından dosya indirirken hataları ve çözümlerini paylaşacağız. Apple’ın çevrimiçi mağazası App Store üzerinden Uygulama indirirken, yavaşlık, dosya indirmiyor, indirme düğmesi çalışmıyor, uygulama indirmesi başlatılamadı vb. birçok hata oluşabilir. Bu hatalar genellikle dosyayı indirmeye çalıştığınız cihazınızla ilgilidir. Tüm ücretli ve ücretsiz uygulamalarda bu tür hatalarla karşılaşabilirsiniz.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 288 Görüntülenme

iPhone Alarmı Çalmıyor iPhone’unuz muhtemelen sizin için her şey demektir. Bu nedenle, iphone’unuzdaki günlük alarmı ayarlamanız ve uygulamanın sizi uyandırmasını beklemeniz nadir değildir. Bununla birlikte, yakın geçmişte, iPhone alarmlarının kullanıcılar için bazı sorunlara neden olduğu bilinmektedir.

Çift Girişli Usb Bellek Telefon Okumuyor USB çubukları artık akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanılabilir. Telefonun şarj yuvalarına göre yapılan USB bellek portu, Android işletim sistemli akıllı telefonlardan belleğe veri aktarımına izin verir.

iPhone Hoparlör Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 304 Görüntülenme

iPhone Hoparlör Sorunu, iPhone 6 ve iPhone 6s kullanıcıları en sık şikayet edilenler arasındadır. İPhone hoparlörünün arızalanmasının kırık yada hasarlı olduğu anlamına gelmediğine dikkat edilmelidir. Bazen, bu şekilde bir soruna geçici bir yazılım çökmesi niçin olabilir. İPhone 6 hoparlörün çalışmayı durdurmasına yol açan yazılım sorunları birkaç bayağı şekilde çözülebilir. İşte iPhone hoparlör sorunu için çözümler: