beykoz cep telefonu tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Beykoz cep telefonu tamiri  Hayatımızı kolaylaştıran cep telefonları birer elektronik alet olduğu için zaman içerisinde problem çıkartıp bozulabilirler ve cep telefonuyla alakalı her türlü sıkıntınız da biz Beykoz cep telefonu tamiri firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Cep telefonları kişilerin hayat kalitesini yükselten araçlardır. Hemen hemen bütün insanlar işlerini cep telefonlarından hallederler. Ve telefonları bozulduğunda kişilerin işleri aksamakla beraber bazı güç durumlar ortaya çıkabilir. Yani Cep telefonunuz bozulduğunda kısa sürede tamir ettirmek sizin işinizi aksamaması için doğrusu olacaktır Cep telefonuyla ilgili bir problem yaşadığınızda mahrum durumda kalmamanız için biz büyük olacak telefonu firması olarak kaliteli hizmeti kısa sürede sizlere vermekteyiz.

Daha fazla oku “BEYKOZ CEP TELEFONU TAMİRİ”

iphone ekran kararması
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / / 0 Yorum

iPhone ekran karardı açılmıyor ise burada yapmanız gereken bazı işlemler olabilir. Bazen hiçbir sebep olmaksızın telefonunuzun ekranını karar verebilir ve ortaya hiç de istemediğiniz bir sorun çıkabilir. Özellikle Ekranınız siyah bir renge bürünmüş durumda ise ve çalışmıyorsa cihazınızı tekrardan yeniden başlama için zorlama yapmanız gerekebilir. Aslında bu gibi durumlarda cihazınızda bulunan içeriklerin silinmemesi gerçekten çok önemlidir. Pek çok insan bu gibi durumlarda bilgilerinin kaybolacağını endişesini yaşamaktadır. Yine de iPhone ekran karardı açılmıyor ise alınacak tedbirler bir zorunluluk olarak karşınıza çıkabilir.

Daha fazla oku “iPhone Ekran Karardı Açılmıyor”

iphone zil sesi çıkmıyor
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / / 1 Yorum

İletişim anlamında kaliteli bir markanın telefonunu tercih etmişseniz, elbette ki sorun yaşamak istemiyorsunuz demektir. Çok nitelikli ve avantajlı bir telefon seçeneği, istemezseniz bile bazı arızalar ortaya koyabilir. Bu gibi durumda iPhone zil sesi sorunu çözümü tam olarak nedir derseniz, öncelikli olarak sorunu uzman tarafından tanımlamak gerçekten önemlidir. Telefonunuzun sesi açıkken zil çalmıyorsa, burada sistemsel bir sorun karşınıza çıkmış olabilir. Öncelikli olarak bu işin uzmanı olan tamirciler size en kısa zaman dilimi içerisinde yardımcı olabilir. Aslında telefonun sistemi çalışırken iPhone zil sesi sorunu çözümü gerçekten çok ilginç bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Hem sorun hem de çözümü noktasında insanların bilgisi tamamen yeterli olmayabilir.

Daha fazla oku “iPhone zil sesi sorunu çözümü”

Dokunmatik ekran tamiri

Dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır 2000 yılından sonra telefon üretimi noktasında gerçekten çok önemli gelişmeler yaşanmıştır. Özellikle dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefonlar iletişim başta olmak üzere pek çok konuda insan hayatını değiştirmiş durumda. Telefon arızaları bir uzman tarafından yapıldığı zaman eski performansa ulaşmak elbette ki daha kolay mümkün oluyor. Burada pek çok arıza içerisinde ekran dokunmatik özellikleri noktasında yine bir takım sorunlar karşınıza çıkabilir.


Daha fazla oku “Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?”

Samsung Galaxy şarj olmuyor
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 1 Yorum

Kullandığınız akıllı telefon Samsung Galaxy markası ise kaliteye önem veriyorsunuz demektir. Özellikle kendi standartlarında olağanüstü bir telefon modeli ve serisi size kullanım konusunda avantaj sağlayabilir. İnsanların çok yoğun kullanımı ile birlikte zaman içerisinde Samsung Galaxy şarj olmuyor gibi bir sonuç ortaya çıkabilir. Özellikle şarj soketi sorunları ile birlikte yanlış kullanılan şarj cihazları bu konuda bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.


Daha fazla oku “Samsung Galaxy Şarj Olmuyor”

iPhone kasası eğildi, yamuldu, ezildi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Akıllı telefon kullanıcıları her zaman dikkatli olmak durumundadır. Eğer telefon kullanırken dikkatli davranmaz iseniz, burada sizi daha büyük sorunlar bekliyor olabilir. iPhone kasası eğildi, yamuldu, ezildi veya kırıldı ise bu gibi durumlar kesinlikle sizin boyunuz aşan sonuçlar ortaya koyabilir. Neyse ki bu konuda endişe etmenize fazla gerek yok. Piyasada tamirat noktasında kendini geliştirmiş olan firmalar var ve size yardımcı olmaya hazır.


Daha fazla oku “iPhone Kasası Eğildi, Yamuldu, Ezildi”

telefon ekraninda beyaz nokta
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği durumlar ekran problemleri olabilir. Kırıklar, çizikler ve diğer sorunların yanı sıra bazen nokta şeklinde karşınıza çıkan problemler gerçekten can sıkıcı olabilir. Koyu renkli ekranda belki bu beyazlık çok fazla belli olmayabilir. Yine de Telefon ekranında beyaz nokta var ise bunun değişik sebepleri vardır ve gidermek için size önemli görevler düşmektedir.


Daha fazla oku “Telefon Ekranında Beyaz Nokta Var”

Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Cep Telefonu Tamiri Son teknoloji ürünlerin başında yer alan cep telefonu tamiri, hayatımızın en önemli değişmez parçaları içerisinde yer alıyor. Gün içerisinde acil işlerimizi görüşmek ya da sevdiklerimizle iletişime geçerek özlem gidermek için cep telefonlarına sarılıyoruz. Fakat zaman içerisinde bu gibi ürünlerde bir takım arıza problemleri de ister istemez ortaya çıkmaktadır.


Daha fazla oku “Cep Telefonu Tamiri”

Pendik Apple Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 1 Yorum

Pendik apple servisi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir markadır. İphone marka telefonlar gerek teknik özellikleri gerekse de kaliteli yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apple İphone cihazlarında ortaya çıkan her türlü arızaya karşı her an müşterilerinin yanındadır.


Daha fazla oku “Pendik Apple Servisi”