/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Telefon Tamiri istanbul Çağımızın en önemli araçlarından haline gelen akıllı cep telefonları her an yanımızda bulunmaktadır. Bütün işlemlerimizi cep telefonları aracılığıyla kolayca yapabilmekteyiz. Ancak her teknolojik alette olduğu gibi akıllı cep telefonlarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilmektedir.


Daha fazla oku “Telefon Tamiri istanbul ‘da Nerede Yaptırabilirim Sorununa Yanıt ?”

[Toplam:6    Ortalama:4.3/5]
pendik telefon tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Pendik Telefon Tamiri Konusu Günümüzde akıllı cep telefonları vazgeçilmez eşyalarımız haline gelmiştir. Bundan dolayı da cep telefonlarımız bozulduğunda onları herhangi bir yere emanet etmek istemeyiz. Tamir için vereceğimiz yerin son derece güvenilir olmasını isteriz.


Daha fazla oku “Pendik Telefon Tamiri Teknik Servis İçin Tıklayın ?”

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / GenelTeknik Servis / 0 Yorum

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi konusu Mobil cihaz tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti vermektedir.


Daha fazla oku “iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?”

[Toplam:4    Ortalama:4/5]
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Telefon yedek parça konusu Ülkemiz cep telefonu pazarına her gün yeni bir cep telefonu girmekte ve bu çeşitliliğin ihtiyacı olan yedek parça çeşitliliği ülkemiz pazarında büyük bir yer oluşturmakta. Telefon yedek parça pazarında orijinal parça olduğu kadar hatta çok daha fazlası kadar yan sanayi yedek parçalar mevcut.


Daha fazla oku “Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?”

[Toplam:4    Ortalama:4/5]
Sony Telefon Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Sony telefon servisi Sony cep telefonlarına kendi sitesinden verdiği cep telefonu destek telefonuyla destek vermektedir.  Sony cep telefonu destek telefonu  olarak vermektedir. Sony Telefon Servisi destek telefonu hafta içi sabah 9 akşam 6 arası, cumartesi sabah 10 akşam 6 arası hizmet vermektedir.


Daha fazla oku “Sony Telefon Servisi Arıyorsanız Buraya Göz atın ?”

[Toplam:4    Ortalama:4/5]
iPhone 6 Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iphone 6 ekran değişimi tüm dünyada en fazla kullanılan cep telefonu üreticilerinden başında gelmektedir. Özellikleri ve teknik donanımları bakımından bir çok kullanıcısının ihtiyacı olan her türlü özelliği cihazlarının içine yerleştiren iphone serilerini kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlamaktadır.


Daha fazla oku “iphone 6 Ekran Değişimi Yaptıracak Servis Arıyorsanız ?”

[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]
iPhone 6 Cam Değişimi örnek
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone 6 cam değişimi konusu Sert bir zemine düşürülen ya da darbeye maruz kalan ekranı büyük olarak Apple’ın ilk piyasaya sürdüğü Iphone 6 serisi veya daha yukarı serisi telefonlarda bu sorun daha çok olmaktadır. Iphone 6 cam değişimi teknik servislerinde ve hatta bir çok telefoncuda yapılmaktadır.


Daha fazla oku “iPhone 6 Cam Değişimi Yaptıracak Teknik Servis”

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Samsung Telefon Yetkili Servisi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Samsung yetkili servis telefon konusu Bu sebeple cihazınızı servise götürme ihtiyacınız doğduğunda direk olarak Samsung çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz önem taşımaktadır. Çağrı merkezi çalışanları gerekli bilgilerle sizi en doğru yere en kısa sürede yönlendireceklerdir.


Daha fazla oku “Samsung Yetkili Servis Telefon Tamiri Nerde Yaptırabilirim ?”

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Samsung E5 Ekran Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Samsung E5 Ekran Fiyatı konusu Samsung E5, Samsung kullanıcılarına 5 inç ekran boyutu, 720×1280 piksel çözünürlüğü, çizilmeye karşı dirençli ekranı, 4 çekirdek, 1.5 GB ram ve daha bir çok özelliğiyle ulaşmıştır.


Daha fazla oku “Samsung E5 Ekran Fiyatı Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz”

[Toplam:2    Ortalama:5/5]