Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Cep Hastanesi Pendik

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Cep Hastanesi Pendik

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Cep Hastanesi Pendik

Telefonların teknik sorunlarından bir diğeri de, telefon düştüğünde veya darbe aldığında, telefondan ses gelmemesi veya sesin cızırtılı gelmesi sorunudur. Bu konuda teknik servisimize gelen kişiler, aynı şikayetlerde bulunmaktadır. Telefon hasar gördüğünde, ilk olarak hoparlör soketinin zarar gördüğü akla gelmelidir. Teknik servisimiz telefonun ses arızasının nedenini bulmak için sizlere gerekli soruları soracaktır. Telefon yere düştü veya darbe aldıysa, soketin çıkmış veya kırılmış olma ihtimali düşünülerek, yenisi ile değiştirilmektedir. Bir diğer ses gelmeme sorunu ise, telefonunuzu düşürmediğiniz halde durduk yere ortaya çıkan bir sorunsa, hoparlörün içerisine giren toz, kir veya nemden kaynaklı sorunlardan şüphelenilmelidir. Telefon servisimize uğrayarak, telefon hoparlörünün Temizliğinin uzman personellerimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Hoparlör temizliğinin yapılmasına rağmen ses hala cızırtılı ve az geliyorsa, hoparlör soketini değiştirerek, telefonunuzu sorunsuzca teslim ediyoruz. Daha fazla oku “Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor”

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Cep Hastanesi 3Pendik

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Cep Hastanesi Pendik

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Cep Hastanesi Pendik

Günümüzde birçok model marka ve telefonlarda teknik bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Alanında uzman teknik servislerin verdiği hizmet sonucunda, telefonun teknik sorunlarına çözüm getirilebilmektedir. Telefonun uzun yıllar kullanımı sonucunda, orijinal parçaları da kullansanız, kimi parçaların ömrü azalarak, zamanla işlevini yitirmektedir. Telefonun ekranı, bataryası, hoparlörü gibi birçok parçasında zamanla sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle telefonun en çok enerji kullanımı yaptığı bataryası, zamanı geldiğinde değişmek zorunda kalmaktadır. Batarya değişim zamanının gelip gelmediğini bazı sorunlardan anlayabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan kaynaklı telefonunuzun şarj olmama sorunu ortaya çıkmaya başlamışsa, ilk olarak, telefon bataryasından şüphelenmelisiniz. Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarda, yoğun enerji kullanımının gerçekleşmesi, telefonunuzun şarj olmama sorununu ortaya çıkarmaktadır. Teknik servisimiz batarya değişimi konusunda yardımcı olarak, telefonunuzun ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktadır.

Daha fazla oku “Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi”

/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok Cep Hastanesi Pendik

İphone telefon kullanıyorsanız,  elinizde olmayan imkanlardan dolayı ekranı kırabilir ve görüntü gelmeyebilir. Bu tür ekran kırılması aslında, iç ekran kırılmasıdır. Telefonunuzun şiddetli düşmesi sonucu iç ekranda kırılma ve görüntü sorunu ortaya çıkmışsa, büyük ihtimalle telefonunuzun ana kartı zarar görmüş olabilir. Telefonu uzun süre açmayı denemenize rağmen görüntü gelmiyorsa, en yakın teknik servise götürerek, ekrana görüntü gelmemesinin nedeni hakkında bilgi alabilirsiniz. Iphone ekran kırılması sorunu için, teknik servisimizden hizmet almanız gerekmektedir. Teknik servisimizdeki personeller, telefonunuzun ekranına bakarak, kırılmadan kaynaklı olarak, iç ekranın görüntü gelmesini sağlayan bağlantının hasar görmesi veya ekranda mürekkep akması gibi bir görüntünün oluşmasına göre, telefonunuzun sorununa çözüm bulabilirler. Daha fazla oku “iPhone Ekran Kırıldı Görüntü Yok”

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Cep Hastanesi 2

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Cep Hastanesi Pendik

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Cep Hastanesi

Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır Cep Hastanesi Gündelik hayatta herhangi bir nedenden dolayı telefon ekranında çizik, çatlak gibi kötü görüntüye neden olabilecek kazalar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle telefonunuzun modeline göre, ekran değişimi yapılacağının bilincinde olmak gerekmektedir. Her telefon ve modelin kendi ekran açma özelliği bulunmaktadır. Kimisi özel vidalarla, bağlantı kurulmuş olurken kimisi de vakumla açılmasını gerektiren, özel yapıştırıcılarla yapıştırılmış olmaktadır.  Her telefonun kendine ait açma ve kapama ekran farklılıkları bulunmaktadır. Özellikle vidayla sağlamlaştırılan telefonlar, teknik servislerde bulunan aletlerle kolayca açabilmektedir. Tutkalla yapıştırılmış olan telefonlarda teknik servislerde vakumlu cihazlar kullanılarak, sorun çözülmeye çalışılmaktadır. Bu konuda uzman olan teknik servisimizden yararlanmanız gerekmektedir. Telefon açıldıktan sonra, her parçanın doğru şekilde yerleştirilip, bağlantılarının kurulması gerekmektedir. Bu konuda uzman teknik servisimizden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla oku “Telefon Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır”

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi Pendik 3
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 1 Yorum

İphone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi Pendik
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi Cep Hastanesi Pendik

Telefonların şarj olması ve bataryasının uzun süre dayanabilir olması, kullanışlılık açısından önemli bir konudur. Kimi zaman telefonu şarj etmek istediğimizde, şarja takarız fakat telefonun bir türlü şarj olmadığına şahit oluruz. Bu sorunun temel nedeni, telefonunuzun şarj soketinin arızalanmasıdır. iPhone 6 Plus telefon modellerinde sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri de şarj soketinin arızalanmasıdır. Teknik servisimiz, soket değişimini 6 aylık garanti kapsamında sağlayarak, uzun vadede telefonunuzun tamirini gerçekleştirmektedir. Özellikle İphone telefonlarda oluşan arızalarda, mutlaka bir uzman teknisyenden destek alınmalıdır. Telefonun açılması veya parça değişimi yapılırken, çok hassas ve dikkatli yapılmalıdır. Profesyonel teknisyenlerimiz ile telefonunuzu çalışır hale getirmekteyiz. Daha fazla oku “İphone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi”

Dokunmatik Entegre Değişimi Gerektiren Durumlar 2
/ Yazan:cephastanesi / Genel / / 0 Yorum

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi Cep Hastanesi

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi Cep Hastanesi

Günümüzde dokunmatik ekran kullanımı çok rahat ve kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir. Piyasada tercih edilen dokunmatik ürünler, üreticilerin bu yönde yenilikler geliştirmesine neden olmuştur. Teknik servislerde ek sık karşılaşılan sorunlardan biri, dokunmatik ekranın düzgün çalışmaması veya farklı bölgelerinin çalışırken, bazı bölgelerinin çalışmaması sorunudur. İphone telefonların ekranları diğer telefonlardan farklı olarak açılmakta ve işlem görmektedir. İphone dokunmatik ekranda çatlak, çizik veya temassızlık sorunu varsa, ekran değişimi ile sorun çözülememektedir. Dış yüzeyinin değişmesiyle sadece ekranın kırık görüntüsü ortadan kalkarken, dokunmatik entegresi düzgün çalışmadığından, aynı sorun devam etmektedir. İphone telefonların özelliği ve çalışma sistemi gereği, dokunmatik entegreleri ana kart üzerinde yer almaktadır. Telefonunuzun ana kart ve ekran değişimi yapıldığı takdirde, dokunmatik entegresi sorunsuz şekilde çalışacaktır. Bu sorun hakkında, servisimize gelerek, sorun hakkında detaylı bilgi ve çözüm alabilirsiniz.

 

Daha fazla oku “iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi Cep Hastanesi”

LG G4 Batarya Değişimi şarj Olmuyor Sorunu

LG G4 Batarya Değişimi Şarj Olmuyor Sorunu

Gündelik yaşamımızı LG G4 batarya değişimi büyük ölçüde kolaylaştıran ve onlarsız bir gün geçirmeyi bile hayal edemediğimiz akıllı telefonlarımız bizler için oldukça önemlidir. Hayatımızda böylesine büyük bir yer tutan cihazlarımız zaman içinde başlardaki performans ve dayanıklılığı bize gösteremeyebilir. Zaman faktörüne, tercih ettiğimiz telefon ayarlarına ve sıklıkla kullandığımız programlara bağlı olarak bazı sorunlar ile karşılaşabiliriz.

Daha fazla oku “LG G4 Batarya Değişimi Şarj Olmuyor Sorunu”

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor

iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi

iPhone açma kapatma ( on/ off ) kilit düğmesinin çalışmamasının birden fazla nedeni vardır ve Iphone kullanıcılarının en sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında gelir.

Bu makalemizde bu sorunun nedenlerini ve çözüm yollarını sizler için araştırdık. Bu sebeplerden bazıları aşağıda verilmiştir

Daha fazla oku “iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor Cep Hastanesi”

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu

iPhone home tuşunuzun bozulması değişim işlemi gerektiren bir sorundur.

Statik elektriğin içeri sızmadığı ve tamamen sterilize edilmiş, 7/ 24 güvenlik kameralarıyla izlenen özel bir ortamda değişimi gerçekleştirilmelidir. Ve her bozulma olayında olduğu gibi ne kadar erken müdahale edilirse telefonunuzun eski performansına kavuşması o denli hızlı olacaktır.Home tuşu değişimi işlemleri sırasında kullanıcıların aklını en fazla kurcalayan soru

Daha fazla oku “iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu – Cep Hastanesi Pendik”

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı
Kullanım şeklinize, sıklığınıza ve tercih ettiğiniz telefon ayarlarına bağlı olarak zaman geçtikçe güçlü bataryanızın enerjisi giderek zayıflayan bir yavaşlıkta güç bela cihazınızı idare eder duruma geldiğini fark edebilirsiniz.

İstisnasız bütün bataryaların şarj olduktan sonra boşalma diye bilinen bir sınırları vardır ve zaman içinde er ya da geç bataryayı değiştirmeniz gerekir. Daha fazla oku “Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı”