iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Bir telefon için home butonu telefonu sağlıklı bir şekilde kullanmak adına çok büyük önem taşımaktadır. Pek çok tamirciye değişik tamirat konusunda size yardımcı olsa bile iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor sorusunun cevabını verdiğinizde, buradaki problemi görmeniz elbette ki daha net olacaktır. Bu konuda teknik servis ve yetkili servis desteği gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Özenle hazırlanmış olan iPhone parçaları uzman servis desteğinin garantisi ile birlikte müşterilere iyi bir fırsat vermeye devam etmektedir.

Eğer telefonu çok daha verimli bir şekilde kullanmak ve bu süreyi uzatmak istiyorsanız, telefona zarar gelmesini önlemelisiniz. Suya düşürmek veya telefonu düşürüp kırmak, istenmese bile bu konuda başa gelen en kötü senaryolardan biri olarak dikkat çekmektedir. Bu gibi bir durumla ve kırılma sonucunda home butonu kullanılmıyorsa işiniz gerçekten zor demektir.  Daha fazla oku “iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor”

LG G6 Batarya Sorunu Çözümü
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Akıllı telefon kullanan insanlar için uzun süre dayanıklı olan bir batarya gerçekten çok önemlidir. Özellikle telefonunu etkin bir şekilde kullanan insanların, hem şarj konusunda hem de batarya konusunda çok dikkatli davrandığı bilinmektedir. LG G6 batarya sorunu çözümü bu konuda ihtiyaçları karşılamak için iyi bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşırı kullanım ve zorlama noktasında yapacağınız çalışmalar, bataryanın zaman içerisindeki performansını tüketmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda basit bir işlem ile birlikte soruna çare bulabilirsiniz. Batarya değiştirmek ve orijinal bir batarya ile birlikte telefonunuza katkı sağlamak önemli olabilir. Bu gibi durumlarda eski bataryanın artık eski performansına ulaşmaması önemli bir sorun olarak kendini gösterebilir. Bunun yerine yeni ve nitelikli bir batarya ile birlikte LG G6 batarya sorunu çözümü gerçekleşebilir. Daha fazla oku “LG G6 Batarya Sorunu Çözümü”

Ümraniye Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum

İstanbul pendik semtinden siz müşterilerimizi Ümraniye cep telefonu tamiri firmamız Cep Hastanesi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız da cep telefonuyla ilgili her türlü probleminizin çözümü yapılmaktadır. Cep telefonlarınız bozulduğunda kişiler işlerinin aksayacağını düşünerek paniğe kapılabilirler. Artık hiç paniğe kapılmanıza gerek yok. Ümraniye cep telefonu tamiri Firmamızda olabilecek en kısa sürede cep telefonunuzun tamiri gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla oku “Ümraniye Cep Telefonu Tamiri”

iPhone X Arka Cam Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir. Şu an cep telefonu piyasasının en çok satışı yapılan ve en iyi şekilde kullanım sağlayan cep telefonu iPhone X arka cam değişimi cep telefonu serileridir.

iPhone cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile, iPhone X akıllı cep telefonu kullanım bakımından en rahat ve kullanışlı seridir. Ön yüzünün tümüyle ekran olması iPhone X cep telefonu daha çekici bir hale getirmektedir.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi iPhone X arka cam değişimi cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

Daha fazla oku “iPhone X Arka Cam Değişimi”

iPhone 8 Arka Cam Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iPhone 8 arka cam değişimi, Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle her işimizi neredeyse elektronik cihazlarla yapmaktayız. Bu cihazların başında ise cep telefonları gelmektedir. Cep telefonları sayesinde günlük bir çok işimiz oldukça kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Ancak günlük bir çok işimizi halledebilmemiz için son derece iyi ve kaliteli bir cep telefonuna sahip olmamız gerekmektedir. Bütün bu özelliklere sahip cep telefonları ise genellikle iPhone serisidir.

Özellikle de iPhone 8 bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir cep telefonudur. Ancak iyi ve kaliteli bile olsa bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi cep telefonlarında da bazı arızalar gerçekleşebilmektedir. Bu arızalar özellikle de İphone 8 gibi büyük ekran ve camlı cep telefonlarda sık görülmektedir.

Çünkü bu cihazların ekranları ve camları çok büyük olduğundan hassaslık seviyesi artmaktadır. Bundan dolayı da cam çizilme ve kırılma kazaları gerçekleşmektedir. İşte bu tarz kötü olaylarda firmamız size kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Daha fazla oku “iPhone 8 Arka Cam Değişimi”

iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Darbelere bağlı olarak telefonda oluşan sorunlar çok can sıkıcı bir şekilde problem oluşturabilir. Orijinal bir bütünlük ve gövde kalitesi ile birlikte bir telefonu yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sorunları bertaraf edecek girişimlerden biri de iPhone ekranın kasadan ayrılması tamiri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çarpma, düşme ve değişik etkilerle birlikte gövde kısmında net bir şekilde görülen ayrılma, en kısa zamanda tamir edilmek durumundadır. Eğer burada zamanında müdahale edilmez olursa başka sorunlar ortaya çıkabilecektir.

Daha fazla oku “iPhone Ekranın Kasadan Ayrılması Tamiri”

General Mobile Discovery Batarya Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Sayısız telefon markası karşımıza çıkarken hem ucuz hem de nitelikli bir telefon arayanlar için General Mobile Discovery iyi bir tercih olmaya devam etmektedir. Özellikle işletim sistemi avantajları ile birlikte Android sistemin fırsatlarını daha yakından bu telefon markası ile birlikte görebilirsiniz.

Zaman içerisinde çok kullanılan telefon ile birlikte bataryanın değişmesi gerekebilir. Özellikle doğru şarj aleti kullanmak suretiyle kendi telefonuna zarar veren insanlar vardır. Her batarya kendi potansiyeli ile uygun bir şarj aletiyle destek görmek durumundadır. Ne yazık ki pek çok insan bunu bilmediği gibi yanlış uygulamalarla birlikte telefona veya bataryasına zarar verebilir.

Daha fazla oku “General Mobile Discovery Batarya Değişimi”

iPhone Canlı Destek ürününden faydalanmak istiyorsanız destek sayfasındaki iPhone resmine tıklayın
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 2 Yorum

Apple her sene gerçekleştirdiği yeniliklerle iPhone’u ve iPad’i yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda iPhone canlı destek hattı sayesinde de kullanıcılarının kulaklık arızaları, ekran kırılması, orjinal ekran değişimi, garantili ekran değişimi gibi konularda yardımcı oluyor . Telefon şirketlerinin arasında tek canlı destek birimi bulunduran Apple, uzman kadrosuyla bu hizmeti her dilde barındırıyor. Yani Apple Türkçe canlı desteğe bağlanamama problemi yaşıyorsanız, İngilizce uzman da bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda hem İngilizce hem de Türkçe iPhone canlı desteğe nasıl bağlanılır, onu anlatacağız. Apple canlı destek servisini ücretsiz olarak kullanmanın ve iPhone müşteri hizmetleri ile telefonsuz ve online olarak konuşmanın keyfini bu yazımızla umarım yaşayabilirsiniz. Aşağıda iPad canlı destek için de yönergeleri bulabileceksiniz. iPad kullanıyorsanız lütfen sayfanın aşağısına ilgili başlığı görene kadar ilerleyin. Ücretsiz iPhone müşteri hizmetleri sayfamızın en aşağısıda bulunmaktadır. İçindekiler tablosuyla da başlıklara tıklayarak, sayfa içerisinde rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Daha fazla oku “iPhone Canlı Destek: Müşteri Hizmetleri ile Online Konuşun”

Sony Xperia Teknik Servis Nerede
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Sony Xperia Teknik Servis Nerede, Kullandığınız akıllı telefon ve ait olduğu marka, gerektiği zaman teknik servis konusunda size arama sonuçlarıyla birlikte yardımcı olabilir. Elbette ki tercih ettiğiniz markanın ülke genelindeki servis sonuçları büyük önem taşımaktadır. Yaşadığınız şehirde bunun için çok fazla alternatif bulabilirsiniz. Hem teknik hem de yetkili servis desteği ile birlikte parça değişimi veya tamir konusunda önemli bir avantaja sahip olmanız, elbette ki daha kolay olacaktır.

Bulunduğunuz bölgedeki tamircilerin nerede olduğunu öğrenmek için internet üzerinden yapacağınız araştırmalar gerçekten büyük önem taşımaktadır. Özellikle de nitelik bakımından çok farklı olan Sony Xperia telefonlar için yetkili servis ve tamir bakım servisinin ortaya koyduğu sonuçta çok büyük önem taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman bir tamir veya yedek parça değişimi noktasında orijinal seçenekler, telefon kabiliyetini koruma açısından önemlidir.

Daha fazla oku “Sony Xperia Teknik Servis Nerede”

iPhone 6 Kaç mAh
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone 6 Kaç mAh iPhone marka telefonların hepsinde çok nitelikli özellikler bulunmaktadır. Özellikle bu telefonların şarj konusundaki avantajları uzun süreli kullanım için iyi bir sonuç ortaya koymak durumundadır. Yıllardan beri kullanılan ve kullanıldığı her yerde insanları avantaj sağlayan iPhone marka telefonlar, güçlü enerji desteği ile birlikte uzun süreli kullanımı konusunda iyi bir avantaj ortaya koyuyor. Gerek 32GB gerekse de değişik boyutlardaki telefon modellerinin, gerçekten nitelik ve kabiliyet olarak ortaya koyduğu sonuçlar büyük önem taşımaktadır.

Daha fazla oku “iPhone 6 Kaç mAh”