Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Apple Watch Ekran Değişimi

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple watch ekran değişimi saatinizin ekran camı kırılmış ise bu makale tam size göre. Her şeyden önce, iyi günler dileriz. Ne yazık ki, kasıtsız da olsa bu tür bir aksilikler olabilir.

Yazımızda, apple watch akıllı saat ekranının nasıl değiştirileceği, değişim fiyatları modellerine göre nedir ve teknik servisimizde onarım işlemlerinde nelere dikkat ediyoruz gerektiği gibi tüm konuları ele alacağız.

Apple WATCH saatlerde, ekran değişimi ön camı kırıldığında yapılır. iPhone telefonlarda da olduğu gibi ekran değişimi yerine maliyetleri azaltmak için sadece apple watch ön cam değişimi yapılmaktadır. Apple WATCH modellerinde sizde sadece komple ekran yerine cam yaptırabilirsiniz. Apple Watch ekran cam değişimi genellikle ortalama 2 ile 4 gün arası sürer, ancak bu süre hizmet yoğunluğuna göre değişir. Apple saatinizi getirmeden önce aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçerek randevu alırsanız Onarım işlemleri, kırık ekranınızı en kısa sürede değiştirebilirsiniz.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Apple Watch Ekran Cam Değişimi Fiyatları

Apple watch ekran değişimi fiyatları modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında apple watch modelleri, sağ kısmında ise değişim fiyatları yazılmıştır.

Sorunuz varsa, teknik servisimizi arayarak veya yorum alanına yazarak stok ve ekran değiştirme fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

Apple Watch  SerisiModel NoFiyatlar
Apple Watch 1.Nesil  (38mm)A1553 | A1802999 TL
Apple Watch 1.Nesi   (42mm)A1554 | A18031049 TL
Apple Watch 2.Nesil (38mm)A17571099 TL
Apple Watch 2.Nesil (42mm)A17581199 TL
Apple Watch 3.Nesil (38mm)A18581199 TL
Apple Watch 3.Nesil (42mm)A18591299 TL
Apple Watch 4.Nesil (40mm)A19771249 TL
Apple Watch 4.Nesil (44mm)A19781349 TL
Apple Watch 5.Nesil (40mm)A20921349 TL
Apple Watch 5.Nesil (44mm)A20931499 TL
Apple Watch SE Nesil (40mm)A23511349 TL
Apple Watch SE Nesil (44mm)A23521449 TL
Apple Watch 6.Nesil (40mm)A22911449 TL
Apple Watch 6.Nesil (44mm)A22921449 TL
Apple Watch 7.Nesil (41mm)A24732349 TL
Apple Watch 7.Nesil (45mm)A24742449 TL

Eğer “MODEL NO” bilmiyorsanız Apple Watch Model Öğrenme adlı makalemize bakabilirsiniz.

Apple Watch Ekran Onarımında Nelere Dikkat Edilir

APPLE Watch akıllı saat ekran değişimi yapılırken nelere dikkat edilir, Cep Hastanesi tarafından sunulan ayrıcalıklar nelerdir hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  1. Bilgileriniz silinmez. Ekran değişimi öncesi telefon sıfırlanmaz. Yani ekran değişimi sonrasında her şey olduğu gibi kalır.
  2. Akıllı saatin ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek için ekrana kırılmaz cam koruyucu 149 TL olarak takılır.
  4. Onarımı yapılan akıllı saatiniz 3 ay (kırılma, çizilme ve sıvı temas hariç) Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Apple Watch Teknik Servis

Apple watch bir cep telefonu gibi kolay sökülemediği ve yedek parçaları bulunmadığı için her önünüze gelen teknik servise vermeyiniz. Apple her parçası mühendislik harikası olan Apple WATCH gösterdiği özeni, biz de teknik servis hizmet için Cep Hastanesi teknik servisimizde de gösteriyoruz. Garanti kapsamı sürenizdeki arızalar veya garanti kapsamı dışındaki bir kaza nedeniyle hasarlarda bütün cihaz değişimi imkanı ile aklınız saatinizde kalmasın.

Apple WATCH üst tarafta olan listemizdeki modelleri onarmaktayız. Aklınıza gelebilecek her sorunu çözmek için buradayız. Ürününüzün durumu hakkında Cep Hastanesi teknik servisimizden anında bilgi ile güncel kalın. Apple watch teknik servisi Cep Hastanesi, üstün hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda.

Apple Watch Kırıldı

DİKKAT: Cam değişimi yapılan cihazlardan sıvı temas geçirir

Apple Watch Ekran Koruyucu

Apple Watch saatiniz için kesinlik ile ama kesinlikle ekran koruyucusuz takmayınız. Saatiniz kolunda olduğu için çizilmelere çok meyilli. Bu nedenle ekran koruyucu takmanızı %100 öneririz. Unutmayın şu an dünya üzerinde çizilemeyen bir cam daha üretilmedi. O ilk çizik canınızı acıtsın istemiyor veya saatimde var olan ufak çizikler kapansın diyorsanız, kırılmaz cam taktırmanızı öneriyoruz. Cep Hastanesi teknik servisimizde dilerseniz 99 TL’ye APPLE WATCH EKRAN KORUYUCU CAM taktırabilirsiniz.

Apple Watch Ekran Koruyucu

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; apple watch 3 ekran değişimi ankara , apple watch 5 ekran değişimi ankara , apple watch 4 ekran değişimi fiyatı , apple watch 5 ekran değişimi fiyatı, apple watch ekran camı , apple watch ekran fiyatı , apple watch ekran camı değişimi , apple watch 3 ekran camı değişimi, apple watch ekran değişim , apple watch ekran tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.