Apple Watch Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 24 Yorum / 6101 Görüntülenme

Apple Watch Ekran Değişimi

Apple watch ekran değişimi, Apple Watch marka akıllı saatinizin ekranı kırılmış ise bu makale tam size göre. Her şeyden önce, iyi günler dileriz. Ne yazık ki, kasıtsız da olsa bu tür bir aksilikler olabilir.

Yazımızda, APPLE Watch akıllı saat ekranının nasıl değiştirileceği, değişim fiyatları modellerine göre nedir ve teknik servisimizde onarım işlemlerinde nelere dikkat ediyoruz gerektiği gibi tüm konuları ele alacağız.

Apple Watch Series Ekran Cam Değişimi Fiyatları

Apple Watch ekran değişimi fiyatları modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında apple watch modelleri, sağ kısmında ise değişim fiyatları yazılmıştır.

Sorunuz varsa, teknik servisimizi arayarak veya yorum alanına yazarak stok ve ekran değiştirme fiyat listesini öğrenebilirsiniz.

Apple Watch  SerisiModel NoFiyatlar
Apple Watch 1.Nesil (38mm)A1553 | A1802 599 TL
Apple Watch 1.Nesi (42mm)A1554 | A1803 649 TL
Apple Watch 2.Nesil (38mm)A1757 699 TL
Apple Watch 2.Nesil (42mm)A1758 749 TL
Apple Watch 3.Nesil (38mm)A1858 799 TL
Apple Watch 3.Nesil (42mm)A1859 849 TL
Apple Watch 4.Nesil (40mm)A1977 949 TL
Apple Watch 4.Nesil (44mm)A1978 999 TL
Apple Watch 5.Nesil (40mm)A2092 999 TL
Apple Watch 5.Nesil (44mm)A2093 1149 TL

Eğer “MODEL NO” bilmiyorsanız Apple Watch Model Öğrenme adlı makalemize aşağıdan bakabilirsiniz.

Apple Watch Hangi Model Olduğunu Öğrenme

Apple WATCH saatlerde, ekran değişimi cam kırıldığında yapılır. iPhone telefonlarda da olduğu gibi ekran değişimi yerine maliyetleri azaltmak için ön cam değişimi yapılabilir. Apple WATCH modellerinde sizde sadece ve komple ekran yerine cam yaptırabilirsiniz. Apple Watch ekran cam değişimi genellikle ortalama 2 ile 4 gün arası sürer, ancak bu süre hizmet yoğunluğuna göre değişir. Apple saatine gelmeden önce aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçerek randevu alırsanız Onarım işlemleri, kırık ekranınızı en kısa sürede değiştirebilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

APPLE Watch ekran onarımında nelere dikkat edilir

APPLE Watch akıllı saat ekran değişimi yapılırken nelere dikkat edilir, GSM İletişim tarafından sunulan ayrıcalıklar nelerdir hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

 1. Bilgileriniz silinmez. Ekran değişimi öncesi telefon sıfırlanmaz. Yani ekran değişimi sonrasında her şey olduğu gibi kalır.
 2. Akıllı saatin ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 3. Ekran kırılmasının önüne geçebilmek için ekrana kırılmaz cam koruyucu 75 TL olarak takılır.
 4. Onarımı yapılan akıllı saatiniz 3 ay (kırılma, çizilme ve sıvı temas hariç) Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Apple Watch Ekran Koruyucu

Apple WATCH saatiniz için kesinlik ile ama kesinlikle ekran koruyucusuz takmayınız. Saatiniz kolunda olduğu için çizilmelere çok meyilli. Bu nedenle ekran koruyucu takmanızı %100 öneririz. Unutmayın şu an dünya üzerinde çizilemeyen bir cam daha üretilmedi. O ilk çizik canınızı acıtsın istemiyor veya saatimde var olan ufak çizikler kapansın diyorsanız, kırılmaz cam taktırmanızı öneriyoruz. Cep Hastanesi Teknik Servisimizde dilerseniz 75 TL’ye APPLE WATCH EKRAN KORUYUCU CAM taktırabilirsiniz.

Apple Watch Ekran Koruyucu
Apple Watch Ekran Koruyucu

Apple Watch Teknik Servis

Apple Watch bir cep telefonu gibi kolay sökülemediği ve yedek parçaları bulunmadığı için her önünüze gelen teknik servise vermeyiniz. Apple her parçası mühendislik harikası olan Apple WATCH gösterdiği özeni, biz de teknik servis hizmet için Cep Hastanesi teknik servisimizde de gösteriyoruz. Garanti kapsamı sürenizdeki arızalar veya garanti kapsamı dışındaki bir kaza nedeniyle hasarlarda bütün cihaz değişimi imkanı ile aklınız saatinizde kalmasın. Apple WATCH üst tarafta olan listemizdeki modelleri onarmaktayız. Aklınıza gelebilecek her sorunu çözmek için buradayız. Ürününüzün durumu hakkında Cep Hastanesi teknik servisimizden anında bilgi ile güncel kalın. Apple WATCH teknik servisi Cep Hastanesi, üstün hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda.

Apple Watch Değiştirme Bedeli
Apple Watch Değiştirme Bedeli

Apple Watch Ekran Değişimi Yedek Parça

Bunun yanı sıra yurtdışından veya www.alibaba.com üzerinden alınan Apple Watch ekran değişimi yedek malzemeleri çok ucuz olsa montajı çok zor ve maalesef saatin su geçirmez özelliği kayboluyor. Dolayısı ile cihaz neredeyse tüm özelliğini kaybediyor, estetik açısından da zarar görüyor, ekran değişimi için kullanılan pensler saatin metal kısmını zedeliyor.

Apple Watch Kırıldı
Apple Watch Kırıldı mı?

Apple Watch Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Apple Watch tamiri değişimi, gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı bir ortamda son teknoloji ürünler ve ekipman kullanan deneyimli ve uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Örnek olarak, aşağıdaki videoyla teknik servisimizde ekran değişikliğinin nasıl yapıldığını izleyelim.

24 Yorum

 • Serkan Kardaşlar

  Merhaba, 4.nesil 44 mm sadece cam değişim fiyatı nedir?

 • Bekir B.

  4. nesil 44. mm fiyat nedir. İstanbul dışı değişim yapıyor musunuz.

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar, güncel fiyatı 999 TL dir.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir