CEP HASTANESI

İstanbul / Pendik 'de 2920419582 vergi numası ile hizmet vermekte olan Cep Hastanesi Firmamız kuruluş amacı Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Vermek ve Gsm Sektörü İçersinde Türkiye'nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi, ve Saygın Teknik Servis Sağlayıcısı Kuruluşudur.12 yıllık tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz ve cep telefonu tamiri konusunda destek veriyoruz.

Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleride ağırlamakdan mutluluk duyarız.

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 Ay garanti kapsamına dâhil olmaktadır. Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini her daim arttırabilmek amacıyla tüm ayrıcalıkları değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Türkiye’nin dört bir yanından sizlerde rahatlıkla cep telefonlarınızı firmamıza güvenle ulaştırabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yurtiçi ve Mng kargo firmaları ile özel anlaşmamız bulunmaktadır. Telefonlarınız bu özel kargo personelleri ile evlerinizden teslim alınarak ellerimize kadar ulaştırılmaktadır. Sizlerde telefon tamir, bakım ve ekran değişimi gibi sorunlar oluştuğunda diğer müşterilerimizin yaptığı gibi Yurt içi kargo gönderi kodu”311748961” veya Mng kargo gönderi kodu”248789196”  ile masrafsız olarak telefonlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.Telefonlarınız aynı gün servisimiz tarafından onarılıp tekrar kargoya teslim edilir.

Cep telefonları gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası. Bizi tüm sevdiklerimize bağlayan bu akıllı kutuları yanımızdan ayırdığımızı artık hayal etmek çok güç. Farklı model ve seçeneklerle hayatımıza girmiş bu pratik araçların sorunları karşısında doğru cep telefonu teknik servis hizmeti almak elbette hepimizin hakkı, öyle değil mi? Sektöründe 12 yılı devirmiş olan firmamız İstanbul başta olmak üzere pek çok ile telefon tamir ve onarım hizmeti verirken sizin beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyor. Genişleyen ekibimizle birlikte ilklerden biri olmanın gururunu sizinle paylaşmak ve size kendimizi daha iyi bir şekilde anlatmak istedik.

Her gün yüzlerce doğrudan ve kargo yolu ile gelen sorunlu telefonların tamiri ve parça değişimi işlemlerinini yaparken teknolojinin en son olanaklarını kullanarak büyük bir iş başardığımızı biliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz cep telefonu teknik servis hizmeti ile ekran kırılmalarına, ekran çatlamalarına, şarj dolum problemlerine, şebeke erişim sorunlarına, kırılmış/çatlamış telefon kasalarına, dokunmatik panel ve telefonunuz için hayati olan arızalı entegre sistemlerine anında müdahale ediyor ve hızlı bir şekilde telefonunuzu ilk günkü haline getirmeyi başarıyoruz. Firmamızın çok tercih edilen teknik servislerden biri olmasının nedeni güler yüzlü hizmet anlayışının yanında teknolojik olarak gelişmiş seçenek anlayışımızın olması. Dilerseniz firmamızdan cep telefonu teknik servis hizmeti aldığınızda kazanacağınız ayrıcalıklardan biraz bahsedelim.

  1. Orijinal Çözüm Üretiyoruz: Samsung, Apple, LG, Sony gibi önde gelen telefon markalarına bakım, onarım ve değişim hizmeti verirken kullandığımız tüm ürünler orijinal marka ürünler olmaktadır. Cihazınızın hiçbir parçası yan sanayi ürünlerle değişim görmez. Ekran camından, arka kapağa kadar her parça seri numaralı ve garantili olacaktır. Bu özelliği bir cep telefonu teknik servis hizmeti alırken aramayan kullanıcılar, ileride daha kötü sorunlarla karşılaşıyorlar.
  2. Garantili İşlem Yapıyoruz: Bize ulaştırdığınız tüm cihazlarınız, siz onay verdikten sonra en hızlı şekilde tamir edilir, gerekli parçalar değiştirilir ve kısa sürede size ulaştırılır. Bakım gören, parçaları değişen tüm telefonların bu işlemleri sonucunda firmamız otomatik olarak size garanti verecektir. Binlerce kayıtlı müşterimizden biri olarak garantili hizmet almanın, cep telefonu teknik servisimizin fırsatlarından yararlanmanın tadını çıkarın.
  3. Uygun Fiyat ve Uzman Kadro Bir Arada: Türkiye'de cep telefonları için teknik servis görevi yapan ilk firmalardan biri olarak yıllar içinde uzman bir teknisyen ailesi oluşturduk. cep telefonu teknik servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızın bir parçası olarak kaliteli hizmeti size en uygun fiyatlarda vermeye çalışıyoruz. Bütçenizi sarsmayacak uzman desteği için firmamızla iletişime geçin.

Teknik Servis İşlem Prosedürü;

1- Teknik servisimiz tarafından cihazınızın arıza tespit işlemi gerçekleştirilerek işlem ücreti çıkarılır.

2- Yapılan arıza tespit hakkında kullanıcıya bilgi verilir ve çıkarılan işlem ücreti hakkında bilgilendirme yapılır.

3- Kullanıcının işlem ücretini onaylaması durumunda cihaz üzerindeki işlemlere başlanır.

4- İşlemleriniz tamamlandığında firmamız kullanıcı ile tekrar irtibata geçerek cihaz durumu hakkında bilgilendirme yapar.

5- Kullanıcıya teslimatı yapılır.

Şunun resmi: Orhan Denizhan
CEO

Orhan Denizhan

Kartal Endüstri Teknik Meslek Lisesi mezunu,Cep hastanesi'nde yetkili ve teknik servis sorumlusu.

Şunun resmi: Hamit Pulgir
Enginer Software

Hamit Pulgir

Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bilgisayar bölümü mezunu

Şunun resmi: Müşteri Portföyü
Pendik - Çamçeşme Şubemiz.

Müşteri Portföyü

Cep Hastanesi Özel Şirketler, Hastaneler, Devlet Kurumları, Sanatçılar, Abone merkezleri, v.s gibi geniş yelpazede istanbul içi ve kargo ile şehir dışı müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Şunun resmi: Bizi Tercih Ettiler
Sinan Akçıl

Bizi Tercih Ettiler

Şunun resmi: İbrahim Can Aydın
Assistant Director

İbrahim Can Aydın

Gedik Üniversitesi - Bilgisayar yazılım Mezunu.Cep Hastanesi müdür

Şunun resmi: Resul Hangül
Stajyer

Resul Hangül

Pendik Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim bölümü stajyer

Şunun resmi: Bizi Tercih Ettiler
Ebru Şallı

Bizi Tercih Ettiler

Şunun resmi: Mehmet Denizhan
customer service

Mehmet Denizhan

Pendik Lisesi Mezunu.Cep Hastanesi Müşteri hizmetleri

Şunun resmi: Tahsin Tekel
Marketing

Tahsin Tekel

Malzeme Tedarik

Şunun resmi: Bizi Tercih Ettiler
Diriliş - Sungur Tekin

Bizi Tercih Ettiler