Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

YURTİÇİ KARGO ve MNG KARGO ile CEP HASTANESİ arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede YURT İÇİ kargoya giderek 311748961 nolu kargo gönderim numaramızı yada MNG kargoya giderek 248789196 nolu kargo gönderim numaramızı verdiğiniz taktirde aletinız özel olarak paketlenerek güvenli bir halde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için sürenız yok ise eğer YURTİÇİ KARGO’yu arayarak sadece 311748961 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelmiş olarak telefonunuzu sizlerden teslim alacaklardır. DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri tek taraflı olarak CEP HASTANESİ tarafınca karşılanmaktadır. Teknik servisimizden yapılan geri gönderimler ücretli‘dir.


Teknik Servis İşlem Prosedürü ;

1- Teknik servisimiz tarafından cihazınızın arıza tespit işlemi gerçekleştirilerek işlem ücreti çıkarılır.

2- Yapılan arıza tespiti sonucunda, çıkarılan işlem ücreti hakkında kullanıcıya bilgi verilir

3- Kullanıcının işlem ücretini onaylaması durumunda cihaz üzerindeki işlemlere başlanır.

4- İşlemleriniz tamamlandığında firmamız kullanıcı ile tekrar irtibata geçerek cihaz durumu hakkında bilgilendirme yapar.

5- Onarım bedeli ödemesi yapıldığında kullanıcıya teslimatı yapılır.

6- Kargo aşamasında olan cihazlarınız için firmamızı arayarak kargo gönderi takip numaranızı alabilir ve Yurtiçi Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.


Cep Hastanesi ‘ne Sorabilirsiniz

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

Adres: Çamçeşme Mahallesi Selamet Caddesi No : 24/A Pendik – İstanbul

TEL : 0216 596 0532 | TEL 2: 0850 840 0532 | GSM : 0532 245 0532


Yurtiçi Kargoda Kutusu Olmayan Cihazlarınıza Paketlemeyi Bu Şekilde Yaptırınız