Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Geri Ödeme ve İade Koşulları

Geri Ödeme ve İade Koşulları

Geri Ödeme ve İade Koşulları

İade ve cayma hakkı kullanımı yürürlükteki “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” kapsamında gerçekleşmektedir. Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilir, ödemenizi geri alabilirsiniz. İade kargo ücreti yürürlükteki kanun ve mevzuat gereğince satıcıya aittir. Ancak ürünün kargoya verilmesinden sonra alışverişi iptal etmek istemeniz cayma hakkına girmemektedir, bu nedenle ürünü kargodan teslim almadan geri göndermeniz durumunda kargo ücretlerini karşılamanız gerekmektedir.

İade Adresimiz: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul

Cep Hastanesi olarak iade durumlarında karşı tarafla mutlaka iletişim kurmanızı öneriyoruz. Karşılıklı konuşarak iade sürecini daha rahat yönetebilir ve iade işlemini her iki taraf için de sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız: 0216 596 0532 – 0532 245 0532

Ürün iadesinden sonra ödemeniz, bizlere vereceğiniz hesap numaralarına yapılmaktadır. İade sürecinde bizleri arama mecburiyetiniz bulunmamaktadır bu sebeple info@cephastanesi.org adresine hesap bilgilerinizi ve iletişim bilgilerini gönderdiğiniz taktirde müşteri hizmetlerimiz aynı iş günü içerisinde sizlerle iletişime geçerek geri ödeme hakkında sizlere yardımcı olacaklardır.