Iphone 6 Şarj Soketi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

iPhone 6, Şarj soketinin üzerinde yerleşik bir kulaklık soketi ve mikrofona sahiptir. iPhone 6 Şarj olmuyor, iPhone 6 bilgisayarı görmüyor, iPhone 6 mikrofon çalışmıyor gibi şikayetleriniz var ise, muhtemelen şarj soketi değiştirilmelidir.

iPhone 6 Şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanımı, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, orijinal USB kablosu ile şarj ve arıza gibi sebeplerden dolayı çöker.En kısa sürede bizimle irtibata geçiniz.

iPhone 6 şarj soketi değiştirme özellikle iPhone telefonlarında arıza olması durumunda, kalifiye bir teknisyenden destek aranmalıdır. Telefonu açarken veya değiştirirken, dikkatli olunmalıdır. Biz profesyonel teknisyenleri ile telefonunuzu çalışma yapmak.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Tespit ettiğimiz iPhone 6 Şarj soketi değiştirme fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler daha ayrıntılı bilgi için servisimizle iletişime geçebilirler. Kesintisiz hizmet anlayışımızla yapmış olduğumuz işlerle her durumda en kısa zamanda hizmet vermemiz gerekmektedir.

Ekibimiz, çözüm merkezli çalışma sağlamak amacıyla her çeşit sorun alanında yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Hizmetimizle yapmış olduğumuz münasebetlerimiz sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Orijinal parçalar ile yapılacak değiştirme işlemleri problemsiz kullanım olanağı sağlar.

İlginizi Çekebilir: Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Hakkında

Telefonların şarj edilmesi ve pilin uzun süre dayanması kullanılabilirlik için çok önemlidir. Bazen telefonu şarj etmek istediğimizde şarj ediyoruz, ancak telefonun şarj olmadığını görüyoruz.

Bu sorunun ana sebebi, telefonunuzun şarj soketinin arızalanmasıdır. iPhone 6 telefon modelleriyle ilgili en yaygın problemlerden biri, şarj soketinin arızalanmasıdır. Teknik servisimiz, soket değişimi için 3 aylık bir garanti sağlar ve telefonunuzu uzun sürede onarır.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Arıza durumunda, değiştirme işlemleri sorunu çözebilir. Bu sebeple hizmetimiz ile yapmış olduğumuz görüşmeler sayesinde isteklerinize uygun olarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Her detaya dikkat ederek yapılan çabalar sayesinde, telefonda meydana gelen arızanın problemsiz bir biçimde giderilmesi ve yeniden şarj edilmesi sağlanır.

Kısa sürede tamamlayacağımız çalışma sayesinde telefonunuz problemsiz bir çalışma durumunda size teslimi yapılır. Herhangi bir sorunuz var ise, sağ alttaki Canlı Destek bölümünden teknik elemanlarımızla iletişime geçebilir veya 0216 596 0532 servis destek hattından hızlı bir biçimde bilgi alabilirsiniz.

&Quot;≪Yoastmark

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Süresi

iPhone 6 Şarj soketi değiştirme, mağazamızdaki yoğunluğa bağlı şekilde 30-90 dakika sürebilir.

İstanbul dışında iseniz, kargo ile cihazınızı gönderebilirsiniz
Şarj soketi değiştirme tamamlandı ve aynı gün teslimi yapılır
İsterseniz şubemize gelip cihazınızı test ederken cihazınızın tamirini kontrol edebilir ve teslim alabilirsiniz.
iPhone 6 Şarj soketi arızası durumunda, APPLE teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6s şarj soketi değişim fiyatı , iphone 6 şarj soketi tamiri fiyatı , iphone 6s şarj soketi değişimi fiyat izmir , iphone 6s şarj soketi değişimi fiyat , iphone 6 şarj soketi değişimi , iphone 6 şarj soketi değişimi ankara , iphone 6 şarj soketi değişimi ne kadar sürer , iphone 6s şarj soketi değişimi apple , iphone 6s şarj soketi değişimi ankara , iphone 6 şarj soketi değişimi fiyat

iPhone 6 Şarj Soketi Arızalanma Nedenleri Ve Çözümü

iPhone 6 şarj soketi onarım arızası için pek çok neden var. Telefonunuzun şarj cihazını orijinal üründen kullanmıyorsanız veya şarj cihazını takarken veya çıkarırken zorlarsanız, şarj cihazı soketi girişi bozulmuştur.

Genel olarak, en büyük problemlerden biri, telefonunuz şarj cihazına takıldığında elektrik kesintisidir ve akımın ani kopması sonucu sokette bir bozulmaya neden olur. Farkında olmadan, iPhone 6 nemli bir ortamda bulunabilir. Veya sıvı ile temas halinde olabilir.