iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Kulaklık Soketi / 1 Yorum / 482 Görüntülenme

iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor

Bir telefon için home butonu telefonu sağlıklı bir şekilde kullanmak adına çok büyük önem taşımaktadır. Pek çok tamirciye değişik tamirat konusunda size yardımcı olsa bile iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor sorusunun cevabını verdiğinizde, buradaki problemi görmeniz elbette ki daha net olacaktır. Bu konuda teknik servis ve yetkili servis desteği gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Özenle hazırlanmış olan iPhone parçaları uzman servis desteğinin garantisi ile birlikte müşterilere iyi bir fırsat vermeye devam etmektedir.

Eğer telefonu çok daha verimli bir şekilde kullanmak ve bu süreyi uzatmak istiyorsanız, telefona zarar gelmesini önlemelisiniz. Suya düşürmek veya telefonu düşürüp kırmak, istenmese bile bu konuda başa gelen en kötü senaryolardan biri olarak dikkat çekmektedir. Bu gibi bir durumla ve kırılma sonucunda home butonu kullanılmıyorsa işiniz gerçekten zor demektir. Yetkili servis desteği ile birlikte bu konuda alacağınız yardım size yardımcı olabilir. iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor diye sormak yerine bu konuda ihtiyacı giderecek noktayı bulmak, gerçekten sizin için daha iyi bir fırsat ortaya koyacaktır. Bir teknoloji harikası olarak karşımıza çıkan iPhone serisi akıllı telefonlar, sağlam bir yapıya sahiptir. Yine de değişik sebeplerle kırılma ve çizimle gibi sorunlar ortaya çıkabilir ve çatlaklar oluşabilir. Bu gibi durumdaysa bir uzman desteği almak size yardımcı olacaktır.


iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor ve Butonu Çalışmıyor

Eğer bir şekilde iPhone home butonu çalışmıyor ise burada bir uzman desteği almanın zamanı çoktan gelmiş demektir. Kendi özelliklerini en iyi şekilde koruyan iPhone markası pek çok farklı seri ile birlikte iletişim ve teknoloji anlamında insanlara destek vermeye devam etmektedir. Bununla beraber iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor gibi bir soruyu sorabilirsiniz, esasında kendi kaliteli yedek parça tedariki ile birlikte firma bu sorunu kendi servis desteği ile çözmeye devam etmektedir.

iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor
iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor

Buradaki kullanışlı ve uzun ömürlü bir telefon desteği için doğru firmanın size yardımını gözden geçirmek elbette ki çok büyük önem taşımaktadır. Son derece sağlıklı koşullarda kullandığınız bir telefon aynı zamanda uzun ömürlü olabilir eğer düşürmezseniz veya bir şekilde kırmaz iseniz, telefonun bu şekilde çok daha uzun ömürlü olacağını size rahatlıkla söyleyebiliriz. iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor diye sormak yerine bu konuda sistemin nasıl işlediğini öğrenmeniz, pek çok sorunun cevabını size en iyi şekilde verebilir. Hem teknolojiden faydalanmak hem de tamir ve bakım işlemleriyle birlikte sorunları çözmek için, önemli bir şansa sahip olduğunuz aklınızdan çıkarmayın.


iPhone Ana Ekran Düğmesini Kullanmak

Eğer home butonu çalışmıyorsa ana ekran düğmesi ile birlikte yönlendirme yapmaya çalışabilirsiniz. Yine de burada çok fazla verim elde etmeniz mümkün görünmüyor. iPhone 7 ve 8 Home butonu değişimi neden yapılamıyor demek yerine, bu sistemin nasıl işleyeceğini takip etmeli ve buna göre kararlar olmalısınız. iPhone ana ekran düğmesini kullanmak ise kesinlikle bir çözüm olarak görülmemektedir. Bunun yerine bir değişiklik ve parça değişimi ile birlikte sağlıklı bir telefon kullanımı size bu konuda yardımcı olacaktır.

Değişik sebeplerden dolayı herhangi bir parçanın değişmesi gerekiyorsa, orijinal bir seçenek telefonun verimliliğini en üst düzeyde tutacaktır. Böylelikle hem kullanım açısından avantaj elde etmek hem de telefonun maddi değerini korumak mümkün olmaktadır. Tamir bakım ve parça değişimi teknolojisinde çok önemli gelişmeler yaşanıyor herhangi bir parçanın telefona kattığı değer gerçekten orijinal bir sonuç olarak kendini göstermek durumundadır. Aynı zamanda düğüm eve benzer unsurları değiştirmek için yine uzman desteği almak burada çok büyük önem taşımaktadır.


Batarya Değişimi Gerekebilir

Eğer şarj soketinde herhangi bir arıza yoksa buradaki sorun artık telefonun bataryasında olacaktır. Bu gibi durumlarda LG G6 batarya sorunu çözümü ancak batarya değişimi ile birlikte mümkün olabilir. Orijinal bir batarya aldığınız zaman, hem arızayı gidermek mümkün olabilir hem de telefonunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yedek parça tedarik noktasında yapacağınız tercihleri burada gerçekten çok büyük önem taşımaktadır.

Son derece sağlıklı bir şekilde nitelikli ve performansı yüksek telefon kullanmak istiyorsanız orijinal bataryalar sizin sorununuza çağrılacaktır. LG G6 batarya sorunu çözümü noktasında orijinal tercihleri ile birlikte telefonum çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Hem tamirat noktasında hem de parça değişimi noktasında akıllı telefonlar için yepyeni çözümler ortaya çıkıyor. Nitelikli ve donanımlı bir tamircinin ihtiyaç karşılama konusundaki çalışmaları sorunları çözmek ve gidermek noktasında iyi bir çözüm oluşturmaya devam etmektedir. Piyasada kendine yer bulmuş ve tamirat noktasındaki çalışmaları ile birlikte kendini geliştirmiş olan firmalar sizin tercihiniz olmak durumundadır. Batarya sorunu en uygun fiyatlı çözümler ile birlikte gidermek istiyorsanız, bu konuda uzman bir firmanın ve tamircinin desteğini almak gerçekten büyük önem taşımaktadır.

iPhone Ekran Değişimleri İçin Tıklayınız.

 

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”


iPhone 7 ve 8 Home Butonu Değişimi Neden Yapılamıyor
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir