Asus Zenfone Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Asus Zenfone Batarya Değişimi

Asus Zenfone Batarya Değişimi ,Asus Zenfone akıllı telefonlar en sık karşılaşılan parçalardan biridir. Kullanıcı hatası veya istenmeyen nedenler nedeniyle sorunlar ortaya çıkabilir. En yaygın sorunlar şunlardır;

  1. Pilin hızlı tükenmesi,
  2. Telefonu konuşurken veya kullanırken telefonu kapatma,
  3. Telefon şarjının yüzdesi %90 ila %20 veya daha az düşer,
  4. Pil şişmesi (düşünülmelidir).

Her pilde olduğu gibi, Asus Zenfone telefonlarının da birkaç kez var. Pil kullanıldığı için dayanıklılık süresi kısalır. Yukarıdaki problemlerle bu sorunun çözümü, pilin değiştirilmesidir.

Asus Zenfone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Asu Zenfone pil değiştirme kullandığınız cihaz modelinin pil modelinin açılıp açılmayacağını ve fiyat bilgilerinin olup olmadığını öğrenmek için Servisimizi arayabilir veya yorum alanına yazabilirsiniz.

WhatsApp: 0532 245 0532

ÇAĞRI MERKEZİ 1: 0216 596 0532

ÇAĞRI MERKEZİ 2: 0850 840 0532

Asus Zenfone Pil Bilgilerime Zarar Verecek Mi?

Asus Zenfone pil değişimi veya herhangi bir teknik problemle, şubemize gelen cihazlar veri restorasyonundan önce ve sonra kontrol edilir. Herhangi bir veri kaybını önlemek için cihazınız yedeklenir ve veri kaybı önlenir.

İlginizi Çekebilir: LG Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019

Asus Batarya Değişimi

Asus Zenfone Pil Değişimi Kargo Ücreti ve Süresi

Nakliye ücreti firmamıza aittir ve test aynı gün verildikten sonra pilin şubemize değiştirilmesi için cihazların onarılmasından sonra.

  • Kargo firması olarak PTT kargo ile çalışmaktayız.
  • Sözleşmeli kargo sözleşmesi no 104576128  bu Sözleşme numarası firmamız tarafından karşılanacaktır.

Asus Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

Asus Zenfone pil değişimi , deneyimli ve deneyimli ASUS teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis oda koşullarında telefonunuz için özel olarak tasarlanmış ekipman ve orijinal ürünü kullanarak ortalama 35 dakika içinde gerçekleştirilir. Teknik servisimize ulaşamıyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde yedek bir pil sağlamak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

  1. Batarya değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim sonrası batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri dönmektedir.
  3. Telefonunuza batarya değişimi süreçlerinde kesinlikle format atılmaz ve bilgileriniz silinmez.
  4. Cihazınız istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;   asus pil değişimi servis, asus zenfone pil değişimi, asus kasa batarya fiyatı, asus zenfone 2 batarya değişimi, asus zenfone 5  değişimi, asus zenfone 3 değişimi, asus zenfone 5 pili değişimi fiyat, asus zenfone max pili değişimi, asus 4 pil değişimi, asus zenfone 2 pili değişim ücreti, asus zenfone 2 laser değişimi, asus pil 2 batarya fiyatı vatan, asus 2 ze551ml değişimi, asus zenfone 6 pil değişimi.