Huawei Teknik Servis
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei Teknik Servis

Huawei Teknik Servis , Cep Hastanesi olarak cep telefonu teknik servisi sağlıyoruz. Huawei ekran, cam, pil, soket, mikrofon değişimi vb. Donanım prosedürleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Huawei ekran değişim işlemi yaklaşık 30 dakika içinde tamamlanır. Ekran değişikliğinden sonra 3 aylık bir garanti belgesi alacaksınız.

Huawei Teknik Servis

Huawei Teknik Servis, Özel Huawei servisimizde, tüm Huawei markalı telefonlar için teknik destek sağlıyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen tüm arızalara, özellikle Huawei ekranına ve pil değişimine çözümler sunuyoruz. Parça değişimi için orijinal ürünler kullanıyoruz.  Huawei Servisi olarak tüm parça değişikliklerini garanti ediyoruz. Huawei Teknik Servisimiz İstanbul’dadır. Ancak, bize Türkiye’nin her yerinden cihazları kargo ile gönderebilirsiniz.

Çinli teknoloji devi Huawei, akıllı telefonlarda son yıllarda büyük adımlar attı. Şirket, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı ürünleri ile ABD rakip Apple iPhone’u global satışlarda geride bıraktı. Huawei, Güney Kore’nin endüstri lideri Samsung ile de ilerlemeye başladı. Huawei, Türkiye pazarında da hızla büyüyor. Türk tüketicilerin büyük beğeni toplayan Huawei telefonları için hizmetimizde teknik destek sağlıyoruz.

Huawei Teknik Servis

Cep Hastanesi Huawei Teknik Servisimizde, bilgisayarında faaliyet gösteren özel Huawei teknik servisimiz, deneyimli ekibi ve gelişmiş donanımları ile Huawei telefonlarında karşılaşılan tüm sorunlara hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmektedir.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve arızalı Huawei telefonlarınız, tabletleriniz için güvenilir bir teknik servis arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Türkiye’nin her yerinden Huawei telefonları, tamir, ekran ve batarya vb.

İlginizi Çekebilir: GSM Numarası Nedir

Hizmetimizde, Huawei ekran değişimi, Huawei pil değişimi, Huawei mikrofon ve ahize sorunları, şarj soketi ve şarj kartı değişimi, Huawei ağ hatası, Huawei anakart ve işlemci hataları, Huawei kasası ve kapak değişiklikleri ve sıvı teması onarımı gibi tüm işlemler gerçekleştirilir. . İstanbul Huawei Servisi olarak orijinal, A kalite ve garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Onarım ve parça değiştirme gibi tüm işlemleri şirket onaylı cihazlarla uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Huawei Servisi Cihaz Gönderimi

Cep Hastanesi olarak İstanbul’un en eski cep telefonu ve tablet teknik servislerinden biriyiz. Şimdiye kadar, Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce cihazı onardık. Hangi şehirde veya bölgede olursanız olun, Huawei telefonlarınızı sözleşmeli kargo ile İstanbul Cep Hastanesi Servisine gönderebilirsiniz.

Kargo Paketini Nasıl Hazırlamalıyım ?

Cihazlarınızı bize gönderirken, yolda hasarı önlemek için ürünü dikkatli bir şekilde uygun bir ambalaj malzemesi ile sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Telefonlarınızın, tabletlerinizin kapalı olduğundan emin olun. Kutuda arıza hakkında kısa bir not bırakmayı ve adres telefonu gibi iletişim bilgilerinizi not etmeyi unutmayın.

EFT-Havale ile Ödeme

Kargo bize ulaştıktan sonra, müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınıza sorun giderme için bakım yapılır. Daha sonra memurlarımız sizi ararlar. Arıza ve maliyet hakkında bilgi verecektir. Onaylarsanız onarım başlar. Test edilen telefonlarınız kullanıma sunulmuştur. Onarım ücretini EFT veya banka havalesi yoluyla şirketimizin banka hesaplarına yatırabilirsiniz. Ücret ödendikten sonra, cihazınızı Ücretsiz Kargo ile size teslim edeceğiz. Cep Hastanesi Huawei hizmeti olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; huawei teknik servis fiyatları , huawei teknik servis iletişim , huawei teknik servis numarası , huawei teknik servis adana , huawei teknik servis takip , huawei teknik servis bursa , huawei teknik servis antalya , huawei teknik servis Mecidiyeköy , huawei teknik servis ankara , huawei teknik servis ankara Kızılay

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Huawei Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz