Iphone 11 Pro Max Batarya Degisimiiphone 11 Pro Max Batarya Degisimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 11 Pro Max Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci

iPhone11 ProMax Batarya Fiyatı veDeğişim Süreci Akıllı telefonlarımız, gece yapılan araştırmalara göre dahi kendimizin bir parçası haline geldi ve sabah kalktığımızda ilk baktığımız şey telefonumuz olduğu sonucuydu.

Akıllı telefonlarımızın şarjı çok çabuk bitiyor ve kimi zaman şarja takıp yine telefonumuzu kullanmaya devam ediyoruz. Bu süreçte, fark etmiş olduğunuz gibi, telefon aşırı ısınıyor veya telefonun şarjı, telefonumuzun yüzde 100’ünün şarj edilmesinden önce tamamen şarj edilmiyor ve Daimi olarak hızlı şarj etme yeteneğini kaybediyor.

iPhone11 ProMax Batarya Fiyatı veDeğişim Süreci

iPhone11 ProMax pildeğiştirme tamir istekleri açısından talep olduğunu, biz gözlerinizin önünde iPhone 11 Pro Max pil değiştirme yapmak. iPhone 11 Pro Max serisi iPhone x serisi, cihazlardan sonra gelen ve süper tasarım değişiklikleriyle beraber gelen popüler bir seridir. iPhone 11 Pro Max pil değiştirme ve başka arızalar Cep Hastanesi garantisi  edilir ve orjinal parçalarla tamamiyle onarılır! iPhone 11 Pro Max pil değiştirme kullanılan pil orjinal değilse, pil şişmesine sebep olabilir ve bu telefonunuza ciddi hasara sebep olabilir.

iPhone 11 Pro Max Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci

Orjinal pil, Cep Hastanesi’de yaptığınız pil değişiklikleri için kullanılır ve 3 ay garantilidir. Cep Hastanesi, akıllı telefonlara ultra hızlı hizmet veren ve yalnızca orjinal parçalarla yapılan bütün onarımları garanti eden ve 7000 tamir sürecinde Biricik bir şikayet almayan yenilikçi bir şirkettir. kıymetli kullanıcılarımızın zamanının kıymetini biliyoruz,bu yüzden olası konumlarda olduğunuz yere geliyoruz ve gözlerinizin önünde tamir yapıyoruz. Evde, işte veya koltuğunuzdan ayrılmadan herhangi bir yerde onarımlar yapıyoruz. iPhone11 ProMax pilini değiştirmek isterseniz, aynı gün tamir hizmetleri için Cep Hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Redmi K20 Ekran Değişimi

Model Orijinal Batarya Değişim Ücretleri
iPhone 11 Pro Max Sorunuz.
iPhone 11 Pro Sorunuz.
iPhone  11 Sorunuz.
iPhone XS Max 400,00 TL
iPhone XS 350,00 TL
iPhone XR 300,00 TL
iPhone X (10) 300,00 TL
iPhone 8 Plus 250,00 TL
iPhone 8 250,00 TL
iPhone 7 Plus 220,00 TL
iPhone 7 200,00 TL
iPhone 6S Plus 180,00 TL
iPhone 6S 170,00 TL
iPhone 6 Plus 150,00 TL
iPhone 6 140,00 TL
iPhone SE 100,00 TL
iPhone 5S 100,00 TL
iPhone 5C 100,00 TL
iPhone 5 100,00 TL
iPhone 4S 70,00 TL
iPhone 4 70,00 TL

iPhone 11 Pro Max Batarya Tamiri Cep Hastanesi Yapılır

Cihazınızın tamir fiyatını öğrenmek için mevcut tamir fiyatlarını Cep Hastanesi ana sayfasından formdan öğrenebilir. Cep Hastanesi yalnızca orjinal parçaları ile tamir yapar ve bizim Cep Hastanesi yalnızca pil tamir edilmekle kalmaz, aynı zamanda ekran değiştirme, wi-fi arızası, ağ arızası, anakart arızası, şarj sorunu ve ses sorunları gibi başka arızalar da onarılır. tamir işleminde kullanılan bütün parçalar Apple Store yetkili servis merkezlerinde kullanılanlarla aynıdır ve orijinallikleri ile alakadar endişelenmenize lazım yoktur. ana sayfadaki tamir formumuzda sahip olduğunuz meselesi bulamıyorsanız, tamir talep formumuzda sahip olduğunuz meselesi bize anlatabilir ve tamir süreci ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 11 pro max batarya , iphone 11 pro max batarya

iPhone11 Pro Max Batarya Fiyatı ve Değişim Süreci

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 3 ay, Cep Hastanesi onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. Cep Hastanesi öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.

İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.