Iphone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor

iPhone 7 Plus Camı Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor ise ne yapmam gerekir? Orijinal bir ekran var mı? Ön camı değiştirmek veya görüntüler. Ekran değişiminden sonra kullanabilir miyim? Ekran kırılması garanti eder mi? bildiğiniz gibi akılda düzinelerce soru var. Sadece iPhone onarımını yapan bir hizmet olarak, bu makalede size rehberlik etmeye çalışacağız.

iPhone 7 veya 8 Türkiye’den alınırsa ve garanti kapsamında değilse, garanti kapsamında sadece ekran veya ön cam kırılma değişikliği ödenebilir. Apple yetkili servisi morluklar veya darbelere durumunda ücretli ekran değişiklikleri yapmak olmamalıdır, bir kaybeden veya yeni bir cihaz darbeyi satmak için bir teklif sunuyorsa. Buna bir cihaz değişikliği denir, ancak aslında yeni bir cihazı indirerek satar. Değişim fiyatları iPhone 7 için 1700 TL, 7 Plus için 1900 TL, iPhone 8 için 1900 TL ve iPhone 8 Plus için 2100 TL’dir.

iPhone 7 Plus Cam Değişimi Ücreti

iPhone 7 Plus cam değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Akıllı telefonunuzun ekranı yere düşme sonucu kırılabilir, ön camda çatlama yaşanabilir, dokunmatik çalışıyor olabilir, iç ekran kırılması sonucu ekrana görüntü gelmiyor olabilir ya da ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluşabilir.

Yukarıdaki sorunlar ile karşılaşılıyorsa eğer profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından ortalama 30 dakika içerisinde “iPhone 7 Plus cam değişimi” yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi

iPhone 7 Ekran Değişimi Videosu

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi için uygulanacak bakım, onarım ve değişim gibi servisler kayıt altında tutulur. Kullanılan parçalar 3 aylık garantiye sahiptir. Öncelikle telefonun arızası tespit edilir. Sonra uygulanacak hizmetin bedeli hesaplanır. Kişinin onay vermesi üzerine telefona bakım, onarım ve değişim işlemleri uygulanır.

Apple Iphone Cam Degisimi Avantajlari

Cihazın sorunu giderildiğinde müşteri ile irtibata geçilir ve durum hakkında bilgi verilir. Daha sonra müşterinin isteği üzerine ücretsiz kargo ile telefon kişiye ulaştırılır. İstanbul’da ikamet eden kişiler iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi telefonunu gün içerisinde şubemize getirebilirler. Şehir dışında yaşayan kişiler ise Yurt-içi Kargo ile ücretsiz olarak telefonlarını şubemize iletebilir.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 650 TL’ye yapılmaktadır. Cihaza uyumlu parçalar özel makineler aracılığı ile yerleştirilir. Kırılan kısmın çıkarılması ile birlikte yerine yeni parça yerleştirilir. Bu işlem yaklaşık 2 saat sürer. Gün içinde telefonunuzu İstanbul Pendik’teki şubemize getirip 2 saat içerisinde alabilirsiniz.

İşlemden sonra telefon ilk günkü gibi görünür. Dışarıdan parça değiştiği anlaşılmaz. Yapılan bu işlemde cihazın orijinal LCD ekranı değişikliğe uğramaz. O nedenle renkler, parlaklık ve ekrana ait tüm özellikler ilk günkü gibi aynı kalır. Dokunma panelinin orijinali değişmediğinden dolayı dokunmatik ekranla ilgili de bir sorun oluşmaz. Bu işlem sonrasında cihazın eskiyen çerçevesi değişir. Onarım ve bakım işlemleri sırasında uzman ekibimiz titiz bir çalışma ile sorunu giderir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone 7 plus ön cam değişimi, iphone 7 plus ekran kırıldı garanti, iphone ekran kırıldı garanti kapsamında mı, iphone7 ekran değişimi forum, iphone ön cam değişimi fiyatı, iphone 7 cam değişimi istanbul, iphone 7 plus ön cam değişimi fiyatı, iphone 7 ekran kırıldı fiyat.