(1 müşteri Yorumu)

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi

200,00 TL

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi ,iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, ön kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır. Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2020 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

Stok kodu: FWVWCQD5 Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi ,iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, ön kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır.

Bu yazı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2020 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

iPhone Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi – Aralık Ayı

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

iPhone ModelFiyatlar
iPhone 8 Muadil Ön Kamera DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Orjinal Ön Kamera Değişimi 200  TL

iPhone 8 Ön Kamera Sorunu

Akıllı telefonların kameralarının kalitesi zamanla azalır ve fotoğrafın ilk gününün kalitesi zamanla kaybolur. Bunun ana nedeni kameraların belirli bir kullanım ömrüne sahip olmasıdır. İlk fotoğraf çekiminden elde ettiğiniz kalite ve 15.000 çekimden sonraki sonuç gözle görülür şekilde farklı olacaktır. Elektronik cihazlar için yaygındır. Bunun dışında, harici efektlerin bir sonucu olarak ön kamera sorunları ortaya çıkabilir.

Örneğin, kamera sokete darbeler sonucu lensi kırabilir veya kırabilir. Bu durumda, hasarı hemen tespit edebilirsiniz. Buna ek olarak, kameranın içine kaçan toz nedeniyle lens hasar görmüş olabilir. Böyle bir duruma gelince, sorunun nedenini anlayamazsınız. iPhone 8 ön kamera şikayetleri, odaklanma sorunları, kamera açıldığında telefonu kilitleme veya kamera uygulaması simgesi ekrandan tamamen kaybolma gibi basit sorunları içerir. Belirtilen nedenlerden dolayı, iphone ön kameranız çalışmıyorsa endişelenmenize gerek yoktur. Gerekli onarımları hemen yapmak için kısa bir iphone servis ziyareti yapmanız gerekir.

iPhone Ön Kamera Değişimi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 8 , ön kamera değişikliği alanında deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanılarak yapılır. Kamera değişiminin süresi Cep Hastaesi için 30 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderim için 3 (üç) iş günüdür.

  • Orijinal Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  • Kamera fotoğraf / video çekim kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • Değişim sürecinde, cihazınız kesinlikle biçimlendirilmez ve böylece bilgileriniz silinmez.
  • Kamera değişiminden sonra, cihazınızın kamerasını istediğiniz kadar test etme hakkına sahipsiniz ve beğenmediyseniz, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi

iPhone 8 ön kamera sorunu, iPhone marka akıllı telefon kullanıcılarının oldukça sık karşılaştığı bir sorundur. Fotoğraf kalitesinin düşmesiyle ilgili çoğu şikayet dikkat çekiyor. Bu durumda iPhone telefonlarını sevenler için oldukça can sıkıcı. Ön kamera arızası sorununa en sağlıklı çözüm, iPhone ön kamerasını APPLE teknik servis bilgisine sahip olan teknisyenlerimiz tarafından değiştirilmektedir.Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone 8 Ön Kamera

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu