/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 550 Görüntülenme

iPhone Arka Kapak Değişimi

iPhone Arka Kapak Değişimi için Apple son yıllara cam gövdeli iPhone’lar üretmeye başladı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve son olarak iPhone X modellerinde karşımıza çıkan cam kaplama gövde, genel olarak oldukça beğeni topladı. Anlaşılan Apple bundan sonra da cam gövde kaplaması ile yoluna devam edecek.

iPhone’un arka camının kırılması esasında gövdenin kırılması anlamını taşıyor. Apple iPhone kasa/gövde kısmında kırılma ve çatlama durumunda ne yapıyorsa, arka camının kırılmasında da aynı işlemi gerçekleştiriyor.

iphone arka kapak
iphone arka kapak

Apple, kasada meydana gelen bir problem için ücretli cihaz değişimi yapıyor. Aynı şekilde iPhone 8 arka camının kırılması, iPhone 8 Plus arka camının kırılması veya iPhone x arka camının kırılması gibi durumlarda da ücretli cihaz değişimi yapılacaktır.

Cep Hastanesi servislerimizin cihaz değişim ücretleri şu şekilde:

Yukarıdaki resimde “Diğer hasarlar” olarak ifade edilen fiyatlar aynı zamanda iPhone cihaz değişimi fiyatlarıdır.

iPhone arka camının hasar alması veya kırılması durumunda yukarıdaki fiyatlar ile ücretli cihaz değişimi yaptırabilirsiniz.

  • Apple yetkili servislerinde cihaz değişimi yaptırmanız garantinin de ilk aldığınız tarihten itibaren devam etmesini sağlayacaktır.
  • İleride garanti kapsamında bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz cihaz tamiri veya değişimi yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


UYARI:

Arka camı kırılmış bir iPhone’u yarı fiyatına satabilirsiniz. Yani iPhone 8 özelinde konuşacak olursak;

2500 TL’ye satabilirsiniz. Siz satmayıp da yetkili serviste cihaz değişimi yaptırırsanız,

iPhone 8 Arka Kapak
iPhone 8 Arka Kapak

2400 TL vermeniz gerekmekte. Yani toplamda yine sıfır bir iPhone 8 parası ödemiş oluyorsunuz. Bunu da dikkate alarak, eski cihazınızı satmayı düşünebilirsiniz. Yeni bir iPhone alsanız bile, en azından kutulu bir cihaz alacaksınız. Swap cihaz olmayacak.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone x arka kapak değişimi, iphone 4 arka kapak değişimi, iphone 8 arka kapak değişimi, iphone 7 arka kapak değişimi, iphone 6s arka kapak değişimi, iphone 4s arka kapak değişimi, iphone 6 arka kapak değişimi, iphone x arka kapak değişimi apple, iphone 5s arka kapak değişimi, iphone arka kapak değişimi fiyatı, iphone 6 arka kapak değişimi fiyatı, iphone 6 arka kasa değişimi fiyatı, iphone 6s arka kasa değişim fiyatı, iphone x arka cam kapak değişimi, iphone kapak değişimi fiyat, iphone arka kapak değişimi ne kadar, iphone 4 on arka kapak degisimi, iphone 4s ön arka kapak değişimi, iphone 8 plus arka kapak değişimi, iphone 6 plus arka kapak değişimi, iphone arka kapak rengini değiştirme, iphone 6 s arka kapak değişimi, iphone 6 s arka kapak değişimi fiyatı, iphone 4 s arka kapak değişimi, iphone 5 s arka kapak değişimi, iphone 5 arka kapak değişimi, iphone 5 arka kamera kapak değişimi,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


iPhone Arka Kapak Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir