iPhone Arka Cam Değişimi Lazer Makinesi Apple boş durmuyor, her yıl sunduğu modellere bir dizi yenilik ve iyileştirme ekliyor. Bunun yeni bir örneği, kablosuz şarj özelliğiyle birlikte gelen iPhone arka camıdır.

iPhone Arka Camı Neden Kullanıyor?

iPhone arka cam değişimi lazer makinesi iPhone 8 modeli kablosuz şarj özelliğini kullandığından cihazların arkası gerekli iletkenliği sağlayacak şekilde camla kaplandı. Sonuç olarak cihazın daha şık göründüğü söylenebilir ancak bu da beraberinde bir takım sorunları da beraberinde getiriyor. Önceden, sadece ekranımızın camını korumalıydık ve şimdi de arka camı korumamız gerekiyor. Bu cam kırıldığında bir ekran kadar maliyetlidir. Doğal olarak biraz can sıkıcı olabilir.

Cam Arka Kapağa Sahip iPhone Modelleri Hangileri?

Arkası cam olan iPhone modelleri şimdilik şu şekilde;

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.

Gelecek modeller için önceden bir şey söylemek pek mümkün olmasa da Apple bu konuda bir değişiklik yapacağını da düşünmüyoruz.

cep-hastanesi-lazer-makinesi

iPhone Arka Camı için Yerinde Servis Hizmeti Mevcut

Maalesef iPhone arka camı yerinde onarım hizmetlerimize dahil edilmemiştir çünkü bu işlem büyük cihazlar yardımı ile yapılabilmektedir. Ancak gerekli işlemleri tamamladıktan sonra cihazınızı alıp yerinize iade edebiliriz. Bulunduğunuz yerin hizmetimize yakınlığına bağlı olarak 9 teslim aldığımız cihazları aynı gün saat 18: 00’ye kadar teslim edebiliriz.

cep-hastanesi-lazer-makinesi

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max modellerinden birine sahipseniz arka cam değişimi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone x arka cam değişimi lazer makinesi , iphone x arka cam değişimi lazer
iphone 8 arka cam değişimi lazer , iPhone arka Kapak lazer Makinesi fiyatları , iPhone arka cam Değişimi Fiyat , iPhone arka kapak lazer makinesi iPhone arka cam değişimi lazer makinesi , iPhone Arka Kapak Değişimi , iPhone 11 arka cam değişimi fiyatı , Apple iPhone 11 Arka Cam Değişimi fiyat İphone arka cam sökme

Lazer İle iPhone Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone Arka Kapak Fiyat Listesi – Kasım Ayı

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi aşağı kısımda belirttiğimiz fiyatlandırma tablosundan arka cam değişim fiyatlarına bakabilirsiniz.

MODEL FİYAT
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 249 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 499 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 799 TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 749 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Kapak Değişimi 1349 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 1199 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 1199 TL
iPhone 12 Arka Cam Kapak Değişimi 1199 TL

Gösterilen sonuç sayısı: 17