iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Lazer
iPhone Arka Cam Kapak Değişimi Lazer

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi, iPhone’ların arka camları kırıldıktan sonra zamanla bozulma eğilimindedir. Hasar, bir noktadan sonra hem telefona hem de parmaklarınıza zarar verme noktasına ulaşabilir. Bu nedenle, iPhone arka camını bir an önce değiştirmek genellikle akıllıca bir seçimdir. Cep Hastanesi olarak lazer ile iPhone 11 arka cam kapak değişimi yapmaktayız.

iPhone arka cam kapak değişimi, uzun yıllar sektörde deneyim sahibi olan profesyonel APPLE teknik servis deneyimi olan ekibimiz tarafından telefonunuz sökülmeden lazer ile kısa bir süre içerisinde arka cam kapağınızın değişimi yapılmaktadır.

Lazer İle iPhone Arka Cam Kapak Değişimi

Apple iPhone 8 ve üst modellerinin arkası cam malzemeden yapılmıştır. Darbe veya esneme sonrası arka kapak çatlayabilir veya kırılabilir. iPhone telefonunuzun arka camı çatlamış veya kırılmışsa, servisler genellikle cihazın değiştirilmesi gerektiğini söyler. Servisimizde lazer makinesi kullanıyoruz. Öncelikle sektörde daima teknolojiyi ilk kullanan ve son sistem cihazlarını bünyemize ekleyen bir anlayışla çalışıyoruz. Önceliğimiz cihazlarınızı en temiz işçilikle onarmaktır. Lazer sistemi ile cihazınızı sökmeden ve 0 derece ısı yani ısı kullanmadan tamamen lazer ışınları ile kapağı yakıyoruz.

Cep Hastanesi teknik servisimizde “Lazer ile arka cam değişimini” hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakabilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer videolarımızıda izleyebilirsiniz.

iPhone arka kapak değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

iPhone Arka Cam Kapak Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi aşağı kısımda belirttiğimiz fiyatlandırma tablosundan arka cam değişim fiyatlarına bakabilirsiniz.

MODELFİYAT
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 249 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone X Arka Cam Kapak Değişimi 299 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 499 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone 11 Arka Cam Kapak Değişimi 749 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 1049 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 1049 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL
iPhone 12 Arka Cam Kapak Değişimi 999 TL

Gösterilen sonuç sayısı: 13