Iphone Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Batarya Değişimi Pendik

iPhone Batarya Değişimi Pendik; İstanbul içerisinde sistemli bir şekilde ilerleyip en kaliteli telefon bakım onarım işlemlerini gerçekleştiren bir firmayız. Bu alanda profesyoneliz. Özellikle de gerçekleştirmiş olduğumuz her işlemde batarya değişimi başta olmak üzere kalite ve güvenceli sunumların ön planda olmasına özen gösteririz. Bu da ortaya gerçekten de sistemli ve detaylı bir telefon tamir ve kalıcı çözümlere ulaşma sürecini çıkarmış olacaktır.

iPhone Batarya Değişimi Pendik; Dokunmatik ekranı değiştirerek ilerleme kaydeden şirketimizde önemli olan, mevcut telefonlarınızın genel yapısına zarar vermeyecek şekilde sonuçlara ulaşabilmektir. Bunu başarmak için çok çalışmakta olan ekiplerimiz sayesinde en iyilere odaklanabilir ve en başarılı telefonu üretmemize izin verebilirsiniz.

En Nitelikli Telefon Servis Noktası Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi İstanbul Pendik Merkezimiz ile eşzamanlı olarak anlatacağınız Noktalara da hizmet verebiliriz. Teknisyenlerimiz uzman ve sertifikalıdır. Bu bağlamda, telefonlardaki pili hassas bir biçimde değiştirirken dikkat edilmesi gerekli olan bütün konuları değerlendirir.

Bu bağlamda, sıkı bir bakım ve onarım programı da aşamalarımızdadır. Bataryanın zayıflaması ve bataryanın ısınarak genleşmesi gibi durumlarda direk olarak müdahale olmalıdır. Bu adımlardan sonra, yeni pil takımını yapacağız ve telefonunuzu ilk günkü gibi nitelikli bir konuma taşıyacağız.

Burada not ettiğimiz bir diğer önemli nokta da bilgilerinizin asla sıfırlanmaması ve telefonunuzun ana yapısına hiçbir zarar gelmemesidir.

iPhone Kasma ve Donma Sorunu Mu Yaşıyorsunuz

iPhone cihazınız donmalar ve kasmalar yapıyorsa, bunun sebepleri;

 • Yazılım olabilir. Güncelleme, Yeniden Yükleme gibi işlemler tarafından geliştirilirse durum budur.
 • Batarya olabilir. Pek çok kişi için bu meselenin pilden kaynaklanması garip gelebilir. Apple geçen sene yeni bir uygulama başlattı. Eski cihazların pil kapasitesinin olmaması sebebiyle, cihazın performansını biraz düşüren otomatik bir süreç şimdi iPhone’larımızda iOS 11 ile beraber. Kasılma ve donma hızı problemini engellemek için azaltıldı.
 • Ancak yine de bu önlem yeteri kadar iyi çalışmıyor. Pili büzülme problemlerini çözmek için değişebilir mi?

Iphone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi Pendik Hangi Koşullarda Yapılmalı

iPhone batarya değişiminden önce müşterilerimizden teknik servisimize farklı sorunlar ve durumlar geldiğini gözlemledik. Bu problemlere ve Apple teknisyenlerimizin deneyimlerine dayanarak, pil değişiminin sizin için gerektiği durumları listeledik.

 • Telefonunuzun pili hızlı – sürekli tükeniyor ve günde bir kereden fazla şarj ediyorsanız,
 • Şarjınız yaklaşık% 80 ila% 90 olduğunda, aniden% 10 ve altına düşer,
 • Telefonla konuşurken telefonunuz aniden kapanırsa,
 • Piliniz şişmişse (ekran hafifçe yukarı doğru görünecektir),
 • Cihazınız şarj olduğunda şarj olmuyor.,
 • Şarj sırasında telefonunuz aniden kapanıp açılırsa,
 • Konuşurken, bir uygulama kullanarak veya maviden çıkarken, telefonunuz kapanır ve tekrar açılmaz, iPhone pilinin değiştirilmesi gerekir.
 • Pil değiştirildikten sonra, cihazınız ilk gün aynı problemleri engelleyerek çalışabilir.

İlginizi Çekebilir: Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri

iPhone Batarya/Pil Ömrü Ne Kadardır

Her pil / pilin şarj ömrü vardır. Apple’ın belirtilen Şarj ömrü 500 şarj. 500 şarj 2 yıl demektir. Bu durumda kapasitesinin% 20’sini kaybettiği söylenir. Ancak bu değerler üstünde de spekülasyonlar var. Özellikle her iPhone kullanıcısı için telefonu kullanma alışkanlığı farklıdır. Birçok oyun oynuyorsunuz ve piliniz hergün bitiyor.

Bu durumda 1. senenin sonunda şarj – deşarj döngüsü 500’e yaklaştırırsanız, piliniz% 20 kapasiteden bitecektir. CNET gibi ciddi kurumlar zaten bu 500 rakamının doğru olmadığı makalelerini hazırladılar. IBackupBot adlı bir programla iPhone’unuzun şarj döngüsünün saatini de görebilirsiniz.

Iphone Batarya Değişimi

iPhone Batarya/Pil Değişimi Garanti Kapsamında Mıdır

Ne yazık ki, pil / pil değişimi Apple garantisi kapsamında değildir. 2015 senesinde, Apple Stores’taki iPhone 5 pil değişim ücreti 199 TL idi. Modelden bağımsız olarak 2016 için Apple Stores’taki pil değişim ücreti 275 TL ‘dır. Bazı durumlarda, Apple pili garanti edebilir.

iPhone Aşırı Mı Isınıyor

Aşırı ısınma probleminde bir numaralı şüpheli iPhone pili. Yaşlanma ve şarj-deşarj sorunları olan lityum iyon piller aşırı ısınmış. Aşırı ısınma pek çok soruna yol açabilir. iPhone pili şişebilir ve kasanın açılmasına neden olabilir.

Telefonunuzun bükülmesine bile neden olabilir. Bu arızalar iPhone tamir edilemeyen problemlere neden olabilir. Bu yüzden lütfen telefonunuzu çöpe atmamaya dikkat edin. Aşırı ısınmış bir iPhone ile alakalı sorun 200-300 TL pil ile düzeltilebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 batarya değişimi pendik , iphone 6s batarya değişimi pendik , iphone batarya değişimi Ümraniye , iphone batarya değişim , iphone batarya değişim fiyat , iphone batarya değişim fiyatı , iphone batarya değişim kiti , iphone batarya değişimi istanbul , iphone batarya değişim fiyatları,  iphone batarya değişimi 6s , iphone batarya değişimi Denizli , iphone batarya değişim şartları

iPhone Batarya Değişimi Pendik Sonrası Açılmıyor

Uygun pil değiştirme fiyat alternatifleri ve işlemlerimizdeki muhtemel problemleri de hemen çözmek mümkündür. Herhangi bir sorun yaşamadan bizimle daima iletişimde kalabilirsiniz.