iphone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları
/ Yazan:Cep Hastanesi / Ekran Değişimi / 1 Yorum / 371 Görüntülenme

iphone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları

Ekranı Hasar Görmüş iPhone Telefonlarınızı Kullanma Keyfinden Mahrum Olmayın

IPhone telefonlar gündelik yaşantımıza girdiğinden beri telefon anlayışımız konusunda yeni bir bakış açısı kazandığımızdan şüphe yok. Telefon kullanıcılarının kıyaslama yaparken en çok ele aldığı bu Apple marka cihazlar çoğu kimse için olmazsa olmaz telefonlar olarak tercih edilmeye devam ediyor. Özellikle iphone 5 serisi ile büyük çıkış yakalayan telefon modelleri düşük Ram özelliğine rağmen hız konusunda rakipleri ile başa baş ilerleyebiliyor. Bizim bu yazımızda sizler için inceleyeceğimiz telefon modeli iphone 5 sorunları, özellikle de kasa değişimi konusunu ele alacağız. Müşterilerimizin çok sık merak ettiği kasa değişiminin nasıl bir işlem olduğu, işlem sonrası telefonun eskisi gibi görünüp görünmeyeceği ve iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları ‘nın uygun olup olmadığı olacak.

iPhone ekran cam değişimi için tıklayınız.

iphone-Marka-kirik-Ekran-Degisim-Fiyatlari
iphone-Marka-kirik-Ekran-Degisim-Fiyatlari

iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları

iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları konusunda en uygun seçeneği bulmak ve değişim işleminde herhangi bir sorun olmayacağını bilmek kullanıcılar için büyük merak konusu. Cihazınızı riske atmamak, bilgilerinizin korunumu gibi konular en çok endişe yaratan durumlar. Cep Hastanesi olarak bizler size kasa değişimi konusunda en doğru hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Apple marka telefon modellerinde bakım ve değişim işlemini ilk yapan firmalardan biri olarak, yıllarca kazandığımız tecrübeyle müşterilerimizin daha memnun olmalarını sağlıyoruz.  Sunduğumuz hizmet kalitesine ve iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları konusunda sağladığımız kolaylıklara geçmeden önce, dilerseniz kasa değişimi konusunda sizi biraz daha bilgilendirelim.

 • Kasa değişimi genellikle cihazınızın aldığı darbelerden, yere düşmesinden, ezilmesinden kaynaklanan ve mutlaka değişim işlemi gerektiren durumlarda yapılmaktadır. Cihazınızın zarif görüntüsü yanında dikkat edilmesi gereken hassas bir yapısı olduğunu belirtmeden edemeyiz. Bu nedenle telefonunuzu kullanırken dikkatli olmalısınız.
 • Değişmesi gereken ekran sadece bir görüntü sorunu değildir. Kırılmış, ezilmiş veya darbe görmüş kasalar cihazınızın normal çalışmamasına, kirlenmesine neden olabileceği için farklı arızalar doğurabilmektedir.
 • iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları ile ilgili en doğru seçeneği ararken telefonunuzu konusunda uzman olup olmadığını bilmediğiniz kişilere teslim etmeyiniz. Kasa değişimi oldukça özen ve dikkat isteyen bir işlemdir. Değişim sırasında yapılacak hatalar kasa dışında başka sorunlara neden olabilir.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺

iphone-Marka-kirik-Ekran
iphone-Marka-kirik-Ekran

Sektöründe öncü firmamız iPhone modeli için tasarlanmış, orijinal kasalarla telefonunuzun kasasını değiştirecektir. İşlemlerimiz özel teknik laboratuvarımızda uzman eller tarafından yapılmaktadır. Size en uygun iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları sunulacak, bunun yanında 6 ay boyunca cihazınız garanti kapsamında olacaktır. Firmamız iPhone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları ve orijinal değişim hizmeti konusunda içinizi rahat ettirecek çözümler üretir. Telefonunuzu eksisi gibi görmek ve kullanmak için Türkiye’nin en iyi cep telefonu tamir adresini tercih edin.

Ekran değişimi için : https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-7-ekran-cam-degisimi


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iphone Marka Kırık Ekran Değişim Fiyatları
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir