iPhone X Ön Kamera Değişimi

349 

iPhone X Ön Kamera Değişimi , 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: BU5MB6K5 Kategoriler:

Açıklama

iPhone X Ön Kamera Değişimi iPhone akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, ön kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır.

iPhone X Ön Kamera Değişimi Fiyatı – Haziran Ayı

iPhone Modeli HABERLER
iPhone X Muadil Ön Kamera Sorunuz
iPhone X Orijinal Ön Kamera 349  TL

iPhone X Ön Kamera Değişimi alanında Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak görmek aynasız yapılır. Kamera değişiminin süresi Cep Hastanesi için 30 dakika ve 2 sunulan ücretsiz gönderim için 3 (üç) iş günüdür.

iPhone X Ön Kamera Değişimi Ne Zaman Yapılır ?

Akıllı telefonların kameralarının kalitesi zamanla azalır ve fotoğrafın ilk gününün kalitesi zamanla kaybolur. Bunun ana nedeni kameraların belirli bir nedeni vardır. İlk fotoğraf çekiminden elde edilir kalite ve 15.000 çekimden sonraki sonuç gözle görülebilir farklı olacaktır. Elektronik cihazlar için yaygındır. Bunun dışında, harici efektlerin bir sonucu olarak kamera ana grupları olabilir.

Örneğin, kamera sokete darbeler sonucu lensi kırabilir veya kırabilir. Bu durumda, hasarı hemen tespit edebilirsiniz. Buna ek olarak, kameranın toz nedeniyle lens hasar görebilir olabilir. Böyle bir duruma gelince, sorunun nedenini anlayamazsınız. iPhone X ön kamera şikayetleri, odaklanma noktaları, kamera açıldığında telefonu kilitleme veya kamera uygulaması simgesi ekrandan kaybolma gibi basit sorunları. Belirtilen nedenlerden dolayı, iPhone önanız çalışmıyorsa endişelenmenize gerek yoktur. Onarımları hemen yapmak için kısa bir iPhone X Ön Kamera Değişimi yapılması gerekir.

İlginizi Çekebilir: LG G7 ThinQ Ekran Değişimi

iPhone X Ön Kamera Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Firmamız  15  yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
  • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
  • Onarım ve yedek parça 3 Garanti belgelidir,
  • Yapılan işlemler sistem kayıt altına alınır,
  • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre iPhone X Ön Kamera Değişimi yaptırarak teslim alın.
Türkiye’nin onun yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemi yapabilirsiniz.
Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve farklı bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işinizi göreceksiniz…